Alumni Association Life Members

NameYearCollegeDivision
Anirudh Choudhary2015Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Jones2015Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Pavan Nayak2015College NinePhysical & Biological Sciences
Dustin Backhus2015Porter CollegeSocial Sciences Division
Yvette Carrasco2014College NinePhysical & Biological Sciences
Stephanie Weber2014Crown CollegeEngineering
Andrew Chang2014Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jessica Veklerov2014College TenSocial Sciences Division
Natalie Fisher2014Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jonsebastian Gordon2014Stevenson CollegeHumanities Division
Ainsley Blattel2014Merrill CollegeSocial Sciences Division
Hector Medina2014Stevenson CollegeEngineering
Amy Moffet2014College NinePhysical & Biological Sciences
Sangeetha Mandyam-Komar2014Crown CollegeEngineering
Michael Chen2014Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Luke Eisenberg2014Stevenson CollegeHumanities Division
Chinaza Oti2014College NineSocial Sciences Division
Alexander Johansen2014Crown CollegeSocial Sciences Division
Daniel Caponetto2014College TenHumanities Division
Theo-Alyce Gordon2014Crown CollegeSocial Sciences Division
Claudine Lim2014Cowell CollegeHumanities Division
Matthew Hong2014Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Erick Sewell2014Kresge CollegeHumanities Division
Austin Lewis2014Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sarah Angulo2014College NineSocial Sciences Division
Michael Baptist2014Merrill CollegeEngineering
Jade Tisserand2014Stevenson CollegeHumanities Division
Evan Nyarady2014Cowell CollegeHumanities Division
Lindsay Mintz2014Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lauren Graham2014Porter CollegeArts Division
Daniel Klinkner2014Crown CollegeSocial Sciences Division
Steven Crane2014College EightSocial Sciences Division
Julia Pennick2014Cowell CollegeSocial Sciences Division
Leif Hansen2014Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Ashleigh Higgins2014Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Nakamura2014College EightPhysical & Biological Sciences
Trent Reeves2014College EightSocial Sciences Division
Danielle Lucido2014College EightSocial Sciences Division
Kimberley Cohan2014College EightSocial Sciences Division
Christopher Kwok2014College TenPhysical & Biological Sciences
Kathleen Soon2014Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Max Michelson2014Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Egan2014Cowell CollegeHumanities Division
Megan Duffy2014Porter CollegeSocial Sciences Division
Scott Pollack2014Crown CollegeEngineering
Brian Hammond2014Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Tara Celli2014Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Katherine Bruggman2014College EightSocial Sciences Division
Albertina Wang2014College NineSocial Sciences Division
Emma Spillner2014Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nicole Bellonzi2014Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Peterson2014Crown CollegeSocial Sciences Division
David Parr2014Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sandeep Ramakabir2014College NineSocial Sciences Division
Alexander Brewster2014Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin Walden2014Porter CollegeHumanities Division
Amanda O'Connor2014Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Hallinan2013Cowell CollegeHumanities Division
Dayal Khalsa2013College NinePhysical & Biological Sciences
Alan Sangster2013College NineSocial Sciences Division
Ariana Terrence2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
Benjamin Weitzman2013Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jason Johnston2013College TenEngineering
Shuhei Ishizaki2013College NineSocial Sciences Division
Andrew Carlson2013College EightSocial Sciences Division
Helena Tran2013College EightPhysical & Biological Sciences
Zachary McCoy2013College EightSocial Sciences Division
Jeffrey Thompson2013Stevenson CollegeHumanities Division
John Kolpin2013College EightPhysical & Biological Sciences
Cameron Chapman2013Crown CollegeEngineering
Isabel Callejo-Brighton2013College EightSocial Sciences Division
Nathan McKenty2013College NinePhysical & Biological Sciences
Zachary Galloway2013Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alexander Gelatos2013College EightSocial Sciences Division
Brent Adam2013College EightPhysical & Biological Sciences
George Weickhardt2013College EightEngineering
Nicolas Secunda2013College EightArts Division
Chiraag Vyas2013Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Nicole Rusk2013Kresge CollegeEngineering
Kimberly Schneider2013College TenSocial Sciences Division
William Pacini2013Crown CollegeEngineering
Elena Pagter2013Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Hannah Nolan2013Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Andrea Sartori2013College NineSocial Sciences Division
Sophie Baker2013Porter CollegeArts Division
Yacoub Moussa2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
Trevor Atashkarian2013Crown CollegeSocial Sciences Division
Matthew Cassidy-Norris2013Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Justen Maltinsky2013Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jean Rutledge2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
Timoteo Montoya2013Porter CollegeSocial Sciences Division
Sennett Allard2013Porter CollegeArts Division
Mai Tran2013College NineSocial Sciences Division
Amanda Ausman2013Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kelsey Krasnigor2013Cowell CollegeArts Division
Scott Leiserson2013Porter CollegeArts Division
David Ciani2013College NineSocial Sciences Division
Maria Poggio2013College TenSocial Sciences Division
William Aguado2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
Anna Stang2013Porter CollegeSocial Sciences Division
Lily Forest2013College EightSocial Sciences Division
Julia Dolloff2013College NineSocial Sciences Division
Blake McBride2013Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Aaserude2013College EightPhysical & Biological Sciences
Devin Murphy2013Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Teresa Richardson2013Porter CollegeArts Division
Nicole Brunn2013Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alexa Paynter2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
William Brotherson2013College EightSocial Sciences Division
Khilesh Mistry2013Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Keanyn Skinfill2013Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Colin Ritchey2013Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Isaac Katten2013Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Leif Johnson2013College TenSocial Sciences Division
Natalie Medved2013Stevenson CollegeHumanities Division
Luke De Ghetaldi2013Stevenson CollegeHumanities Division
Alyssa Endo2013College EightArts Division
Michaela Parry2013Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kaitlyn Jones2013Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jacqueline Ferguson2013Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Ethington2013College EightSocial Sciences Division
Emma Diamond2013Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mark Delyani2013Porter CollegeHumanities Division
Yani Pohl2013College EightPhysical & Biological Sciences
Brandy Wright2013Oakes CollegeHumanities Division
Riley Miller2013Kresge CollegeHumanities Division
Sarah Edelstein2013Stevenson CollegeHumanities Division
Cynthia Morris2013Graduate DivisionArts Division
Carrie Weaver2013College TenSocial Sciences Division
Sean Todd2013Kresge CollegeHumanities Division
Alisa Petrov2013Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Mason2013Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Todd Peterson2013Porter CollegeArts Division
Scott Spafford2013Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ranjan Sarpangala Venkatesh2013Graduate DivisionEngineering
Anne Condon2013Merrill CollegeHumanities Division
Reyna Ruiz2013Oakes CollegeHumanities Division
Joy Greenburg2012Oakes CollegeHumanities Division
Bryan Black2012Porter CollegeArts Division
John Bissett2012Graduate DivisionArts Division
David Swartout2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jillian Larson2012Merrill CollegeHumanities Division
Alexander Superko2012College EightSocial Sciences Division
Matthew Norgren2012Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Tyler Shoemaker2012Merrill CollegeHumanities Division
David Mori2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ryan Andonian2012College NineEngineering
Maya Sertic2012Porter CollegeSocial Sciences Division
Kevin Rollins2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Shannon Scott2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Emily Roos2012Crown CollegeHumanities Division
Eva Gantz2012Cowell CollegeHumanities Division
Casey Noonan2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jeremy Parker2012Crown CollegeSocial Sciences Division
Christa Stanton2012College TenSocial Sciences Division
Brooke Davis2012College NinePhysical & Biological Sciences
Sara Meyer2012College EightSocial Sciences Division
Edward Bashay2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rhiannon Chin2012Crown CollegeSocial Sciences Division
Erik Gallegos2012Crown CollegeHumanities Division
Nicole-Jasmine Clark2012College NineSocial Sciences Division
Heather Yamada-Hosley2012Kresge CollegeSocial Sciences Division
Collin Ross2012Crown CollegeSocial Sciences Division
Henry Houskeeper2012Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Amalia Slovacek2012College NinePhysical & Biological Sciences
Megan Cole2012Merrill CollegeSocial Sciences Division
Melanie Alvarez2012Crown CollegeHumanities Division
David Boyle2012Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Grant England2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gabrielle Kirk2012Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ethan Kimball2012Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Nathan Kaufman2012Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Zachary Wescoe2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jasleen Pannu2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Caroline Brooks2012Oakes CollegeSocial Sciences Division
Shannon Miller2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brian Carolus2012College NineSocial Sciences Division
Danielle Chandler2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Julia Fogelson2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sean Chou2012College TenSocial Sciences Division
Adam Jaffe2012Merrill CollegeHumanities Division
Zachary Ragent2012Cowell CollegeHumanities Division
Brendan Gurnick2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Paris2012Porter CollegeArts Division
Kirsten Thompson2012College NinePhysical & Biological Sciences
Scott Mielke2012College EightSocial Sciences Division
Mary Kane2012Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alison Gossel2012Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Hirayama2012Crown CollegeSocial Sciences Division
Michele Ferri2012Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bailie Dusseau2012Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ryan Aiken-James2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alyssa Shimmin2012Cowell CollegeHumanities Division
Katharine Webster2012Kresge CollegeHumanities Division
Jonathan Garcia2012Crown CollegeArts Division
Blaney McDonough2012College NineSocial Sciences Division
Sebastian Laudenschlager2012Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Matthew Edwards2012Cowell CollegeHumanities Division
Kristi Flegal2012Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erik Altman2012Stevenson CollegeHumanities Division
Elaine Gollner2012College EightPhysical & Biological Sciences
Nikolas Hansen2011College NinePhysical & Biological Sciences
Aaron Stone2011Kresge CollegeHumanities Division
Thomas Purtill2011Kresge CollegeArts Division
Miriam Mehaouchi2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Dunn2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Lucy Lynn2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Janelle Johnson2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Kaba2011College EightSocial Sciences Division
Simranjit Gill2011Crown CollegeEngineering
Tye Ripma2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jeana Bellows2011Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David DeConde2011Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Matthew Rasmussen2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Linn2011Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ivonne Laguardia2011Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Xiao Qiang Zhong2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Josh Pasqualini2011Oakes CollegeSocial Sciences Division
Hang Tran2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Colin Celio2011College NineSocial Sciences Division
Foley Huang2011College TenSocial Sciences Division
Jonathan Macleod2011Porter CollegeSocial Sciences Division
Jerroyd Moore2011Cowell CollegeEngineering
Lauren Ward2011Porter CollegeHumanities Division
Huijun Chen2011College NineSocial Sciences Division
Jared Armbrust2011College TenSocial Sciences Division
Colin Eldred-Cohen2011Porter CollegeArts Division
David Sienkiewicz2011College NineHumanities Division
Alexander Martinez2011College NineSocial Sciences Division
Kirsten Haigh2011Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Leah Henderson2011Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dante Sandoval2011Cowell CollegeArts Division
Madison Williams2011Crown CollegeArts Division
Kevin Schlaufman2011Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Barrett Eistetter2011College TenSocial Sciences Division
Samantha Scharlach2011College EightSocial Sciences Division
Hailey Sinder2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erik Ladue2011Graduate DivisionArts Division
Jenna Byrd2011Cowell CollegeHumanities Division
Gabriel Sweet2011College TenSocial Sciences Division
Brandon Sweet2011College TenSocial Sciences Division
Nicholas Chronis2011College EightSocial Sciences Division
Drew Wolfson2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Megan Lamberti2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jamie Drobnick2011Cowell CollegeArts Division
Meredith Chase2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Edward Udarbe2011College EightSocial Sciences Division
William Poulin2011Kresge CollegeArts Division
Natasha Kreisberg2011College TenSocial Sciences Division
Martine Boswell2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Casey Devlin2011Porter CollegeHumanities Division
Freddie Liversidge2011College EightSocial Sciences Division
Kevin Ma2011Oakes CollegeSocial Sciences Division
Brandon Yu2011Graduate DivisionHumanities Division
Joseph Feldman2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Elina Carpenter2011College NineArts Division
Petra Ferretti2011Stevenson CollegeHumanities Division
Melanie Siegel2011Porter CollegeHumanities Division
Laura Cummings2011Crown CollegeSocial Sciences Division
Kyle Goetz2011Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Zane Griffiths2011Stevenson CollegeHumanities Division
Leif Olson2011College EightPhysical & Biological Sciences
Alexander Schwartz2011Cowell CollegeHumanities Division
Kristina Van Citters2011Stevenson CollegeHumanities Division
Amir Raad2011Porter CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Alcaraz2011College NinePhysical & Biological Sciences
Michael Neylan2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Devon Picklum2011Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Kaija Cummings2011Porter CollegeArts Division
Scott Rosenberg2011College NinePhysical & Biological Sciences
Jessica Liebenberg2011College EightSocial Sciences Division
Prachi Singh2011College NineSocial Sciences Division
Cory Orlansky2011Kresge CollegeArts Division
Richard Desanto2011Porter CollegeSocial Sciences Division
Jessica Mellor2011Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ryan Abelson2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patrick Young2011Graduate DivisionArts Division
Rachael Torres2011Stevenson CollegeArts Division
Austen Kim2011College TenSocial Sciences Division
Theodore Meyer2011College NineHumanities Division
Brenton Weigel2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Eric Mulhall2011College TenPhysical & Biological Sciences
Erin Parreira2011College EightSocial Sciences Division
Reza Sobati2011Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Wan2011College TenSocial Sciences Division
Elliot Ordower2011Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nancy Meier2011College EightPhysical & Biological Sciences
Lilian Kroutilina2011Porter CollegeUndergraduate Education
Lucia Del Guerzo2011Cowell CollegeArts Division
Christine Thompson2011College EightSocial Sciences Division
Marcus Mendiola2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Benterou2011College NineSocial Sciences Division
Brooks Horn2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Taylor Hibbett2011Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Yiwei Wang2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Elliot Grossman2011Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Eehwa Ung2011Cowell CollegeSocial Sciences Division
Hannah Smith2011College EightSocial Sciences Division
John Wolfe2011Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Laurence Hardie2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Cassandra Wilson2011Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Joseph Bien-Kahn2011Merrill CollegeHumanities Division
Brian Wittlinger2011Porter CollegeHumanities Division
John Chou2011Kresge CollegeSocial Sciences Division
Terra Dawson2011College NineHumanities Division
Forrest Phillips2011Stevenson CollegeArts Division
Jack Marden2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Nicholas Sanchez2011Porter CollegeSocial Sciences Division
Robert Cobbs2011College TenHumanities Division
Elise Scripps2011College EightSocial Sciences Division
Charlotte Floyd2011Oakes CollegeHumanities Division
Victoria De Monterey Richoux2011College NineSocial Sciences Division
Susannah Stocken2011College TenSocial Sciences Division
Gretchen Fermer2011College EightSocial Sciences Division
Matthew Simmons2011Porter CollegeHumanities Division
Trevor Hewitt2011Merrill CollegeHumanities Division
Jaimy Chavez2011Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sandeep Ravindran2011Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Steven Rabinowitz2011Graduate DivisionSocial Sciences Division
Apphia Williams2010Stevenson CollegeHumanities Division
Bregje van Eekelen2010Graduate DivisionSocial Sciences Division
Shannon Bowman2010College NineSocial Sciences Division
Brett Troop2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elaine Kinchen2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Anand Jameson2010Oakes CollegeSocial Sciences Division
Connor Caldwell2010College EightSocial Sciences Division
Alden Truby2010Cowell CollegeHumanities Division
Garrett Tong2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sarah Welsh2010Cowell CollegeHumanities Division
Kevin Ip2010College TenPhysical & Biological Sciences
Michael Rosenberg2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Woodcoff2010Merrill CollegeHumanities Division
James Lin2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Allison Stumpf2010Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Maayan Gadisman2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Havener2010College TenSocial Sciences Division
Derek Podgurski2010College EightSocial Sciences Division
Vaiana Guittet2010Oakes CollegeSocial Sciences Division
Liana Wong2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Perna2010Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Lauren Unger2010Merrill CollegeUndergraduate Education
Andrew Cichowski2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kenji Soto2010College EightPhysical & Biological Sciences
Ashley Campbell2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kerstin Todd2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Halley Sutton2010Merrill CollegeHumanities Division
Chelsea Peoples2010College NineSocial Sciences Division
Christina MacMillan2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Smart2010Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Rhys Raiskin2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lauren Stava2010Porter CollegeArts Division
Denise Wong2010Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Rebecca Fox2010Merrill CollegeHumanities Division
Scott Marlin2010Kresge CollegeHumanities Division
Nathan Green2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lauren Foliart2010College EightSocial Sciences Division
Patrick Hunnicutt2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Aaron Park2010Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephanie Schnack2010Porter CollegeEngineering
Lindsay Chu2010Crown CollegeSocial Sciences Division
Catherine Williams2010College TenSocial Sciences Division
Sean-Paul Jacobson2010Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jason Chorpening2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Jose Frias Corrales2010Stevenson CollegeHumanities Division
Kaitlin Thomas2010College TenSocial Sciences Division
Ryan Townsend2010Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Benjamin Sangster2010Stevenson CollegeEngineering
Jacob Blalock2010College TenSocial Sciences Division
Spencer Matteson2010Crown CollegeEngineering
Megan Sadou2010Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Spenger2010Porter CollegeArts Division
Charlotte Watter2010Kresge CollegeSocial Sciences Division
Taylor Simkins2010College NineSocial Sciences Division
Alexander Morgan2010Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Magid2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Olivia Leung2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Giana Pieraccini2010Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John McKeon2010Stevenson CollegeHumanities Division
Zdravko Kerelsky2010College TenSocial Sciences Division
Alex Tacket2010Crown CollegeSocial Sciences Division
William Nierenberg2010College NineSocial Sciences Division
James Ryan2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Harrison Wu2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Edward Veiluva2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Juliana Glaser2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Brianna Anderson2010Stevenson CollegeHumanities Division
David Adams2010Stevenson CollegeHumanities Division
Bryan Koch2010College NineSocial Sciences Division
Samuel Mitchell2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Monica Lynn2010Graduate DivisionArts Division
Joseph Gross2010Crown CollegeSocial Sciences Division
Amanda Gonzalez2010Cowell CollegeHumanities Division
Patrick Schock2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gina Archer2010College EightPhysical & Biological Sciences
Deepika Singamsetty2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Nicole Scallon2010Merrill CollegeHumanities Division
Hunter Swanson2010Kresge CollegeHumanities Division
Diane Pederson2010Merrill CollegeEngineering
Carolyn Thickett2010Cowell CollegeArts Division
Joe Mendes2010College TenEngineering
September Rodriguez2010Cowell CollegeSocial Sciences Division
Victoria Lambert2010Porter CollegeSocial Sciences Division
Donald Simpson2010Kresge CollegeEngineering
Rebecca Cook2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Xiong Thao2010Graduate DivisionSocial Sciences Division
Tallula Preston2010Crown CollegeSocial Sciences Division
Alexander Mamelok2010Porter CollegeArts Division
Matthew Diggins2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tyler Schock2010Crown CollegeSocial Sciences Division
Jacob Schumer2010Merrill CollegeHumanities Division
Leslie Harms2010Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rebecca John2010College EightSocial Sciences Division
Kendra Schynert2010College EightHumanities Division
Joshua Thomas2010Cowell CollegeHumanities Division
Sarah Riegelhaupt-Herzig2010Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
David Earl2010College TenArts Division
Sora Kwon2010College EightArts Division
Lisa Miller-Anderson2010Kresge CollegeHumanities Division
Benjamin Anik2010College EightArts Division
Victor Madrigal2009Crown CollegeEngineering
David Thomas2009Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mikhail Nasledov2009Kresge CollegeEngineering
Ian Rogren2009Merrill CollegeEngineering
Adetunde Adekunle2009College TenPhysical & Biological Sciences
Sean Murphy2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lily Begler2009Porter CollegeArts Division
Hayden Hass2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Janz2009College EightPhysical & Biological Sciences
Theresa Rife2009Porter CollegeHumanities Division
Rebekah Rafferty2009College NineSocial Sciences Division
John Fortini2009College NineSocial Sciences Division
Corey Brennan2009College NineEngineering
Erin Gustafson2009Cowell CollegeHumanities Division
Sean Thoman2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kevin Sweeney2009College TenSocial Sciences Division
Jessica Baker2009College NineHumanities Division
Kevin Ortiz2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christina Bayer2009Porter CollegeArts Division
Thomas Denton2009College EightSocial Sciences Division
Sarah Newman2009Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lauren Yayesaki2009Cowell CollegeArts Division
Brittany Nobles2009Kresge CollegeSocial Sciences Division
Eric Stamm2009Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sean Perry2009Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Casey Rummel2009Graduate DivisionSocial Sciences Division
Sarah Sugar2009Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kailey Oppenheim2009Cowell CollegeEngineering
Sarah Nagel2009Kresge CollegeHumanities Division
Daniel Bollinger2009Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin Sandler2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Matthew Poonamallee2009College EightPhysical & Biological Sciences
Andrew Costello2009Kresge CollegeHumanities Division
Matthew Panconi2009College NinePhysical & Biological Sciences
Stephanie Hass2009Cowell CollegeArts Division
Sean Oconnell2009Oakes CollegeSocial Sciences Division
Taylor Bell2009Graduate DivisionSocial Sciences Division
Erin Lilie2009College TenPhysical & Biological Sciences
Margaret Sheldon2009Stevenson CollegeHumanities Division
Jared Kamel2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marie Marseille2009Graduate DivisionSocial Sciences Division
Madison Jackson2009Kresge CollegeArts Division
Lucas Joel2009Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Danielle Granaroli2009Merrill CollegeSocial Sciences Division
Heather Ravas2009College EightArts Division
Iulia Panescu2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Clare Wedding2009Porter CollegeSocial Sciences Division
Katelyn McFarland2009College EightPhysical & Biological Sciences
Benjamin Scott2009College NineSocial Sciences Division
George Williams2009Oakes CollegeArts Division
Valerie Gibbins2009Merrill CollegeHumanities Division
Danielle Crain2009Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
William Miller2009College NineSocial Sciences Division
George Medland2009College EightSocial Sciences Division
Justin Dorfman2009Cowell CollegeSocial Sciences Division
Laura Stelzner2009Crown CollegeEngineering
James Cartan2009Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Lassetter2009College TenSocial Sciences Division
Jessica Grossmann2009Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Moore2009Porter CollegeSocial Sciences Division
James Niemeyer2009Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bridget Thrasher2009Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Alexander Gross2009Kresge CollegeSocial Sciences Division
Shayna Meikle2009Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Thrailkill2009College NineEngineering
Kristen Mangewala2009College NineSocial Sciences Division
Walter Condley2009Graduate DivisionEngineering
Christopher Cox2009College TenSocial Sciences Division
Geoffrey Trautman2009Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lauren Franz2009Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lillian Clark2009Stevenson CollegeHumanities Division
Jeffrey Lieske2009Graduate DivisionSocial Sciences Division
Renee Vargas2009Merrill CollegeArts Division
Nicholas Bomarito2009Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Cody Nesper2009Kresge CollegeArts Division
Rachel Breaux2009Kresge CollegeHumanities Division
Mark Edwards2009Kresge CollegeSocial Sciences Division
Colin Murphy2009College TenHumanities Division
Jonathon Yenovkian2009Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lauren Reyna2009Merrill CollegeHumanities Division
Justin Haines2009Oakes CollegeHumanities Division
Rachel Davis2009Porter CollegeArts Division
Sergio Lago Alves2009Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jennifer Lemmon2009College TenHumanities Division
Mariana Holden2009Stevenson CollegeHumanities Division
Alston Ghafourifar2009Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jessica Lehman2009College EightSocial Sciences Division
Stephanie Pappas2009Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Marcia Levitsky2009Oakes CollegeSocial Sciences Division
Catherine Eastman2009Porter CollegeArts Division
Genevieve Graves2009Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Isabel Dees2008Merrill CollegeSocial Sciences Division
Micah Carlin-Goldberg2008College NineHumanities Division
George Martinez-McKinney2008Kresge CollegeEngineering
John Merklinghaus2008Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Charles Minkler2008College EightSocial Sciences Division
Christopher Buzan2008Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Joshua Hammond2008Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Pence2008Cowell CollegeArts Division
Natalie Moreno2008Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Christina Kado2008College TenPhysical & Biological Sciences
Steven Perry2008Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Sharena Smith2008Oakes CollegeSocial Sciences Division
Matthew Cooper2008Porter CollegeSocial Sciences Division
Ayuri Terada2008Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gavin Ng2008Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Victoria Eisenberg2008Merrill CollegeArts Division
Jonathan Finer2008Porter CollegeArts Division
Joshua Horsley2008Crown CollegeSocial Sciences Division
Max Baumgarten2008Merrill CollegeArts Division
Mandi Odom2008Kresge CollegeHumanities Division
Laura Chiavola-Larson2008College NinePhysical & Biological Sciences
Aleksey Pinchuk2008College TenPhysical & Biological Sciences
John Hung2008College TenHumanities Division
Hans Anderson2008Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Abrams2008College EightSocial Sciences Division
Marshall Benson2008Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Vickers2008Porter CollegeArts Division
Michael Kidd2008College TenSocial Sciences Division
Arthur Mueller2008College NineSocial Sciences Division
Theresa Chan2008Crown CollegeUndergraduate Education
Emily Musgrave2008College EightSocial Sciences Division
Jessica Markham2008College EightHumanities Division
Alexander Embrey2008Cowell CollegeSocial Sciences Division
Casey Mouton2008Cowell CollegeArts Division
Jennifer Mead2008Porter CollegeHumanities Division
Stephanie Woirol2008College NinePhysical & Biological Sciences
Jessica Nugent2008Stevenson CollegeHumanities Division
Kristan Elman2008Porter CollegeHumanities Division
Keith Lucitt2008Merrill CollegeSocial Sciences Division
Masahiko Taniguchi2008Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nils Weedon2008Porter CollegeHumanities Division
Eric Stowell2008Porter CollegeSocial Sciences Division
Gail Chadwin2008Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tessa Locke-Paddon2008Kresge CollegeSocial Sciences Division
Cristina Abadilla2008College EightSocial Sciences Division
Sophie Carrillo-Mandel2008Merrill CollegeHumanities Division
Christopher Macias2008Crown CollegeSocial Sciences Division
Erik Pasternak2008Stevenson CollegeEngineering
Rebekkah Dilts2008Graduate DivisionHumanities Division
Alette Kendrick2008Stevenson CollegeHumanities Division
Zachary Williams2008Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elliot Erdman2008Porter CollegeUndergraduate Education
Ana Lucia Paulino2008Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Paulson2008Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nathaniel Edelman2008Crown CollegeSocial Sciences Division
Julia Berg2008College EightArts Division
Peter Parker2008Crown CollegeSocial Sciences Division
Tristan Mueller-Vollmer2008Porter CollegeArts Division
George Manthey2008Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jordan Dallas2008Stevenson CollegeHumanities Division
Jason Carr2008Graduate DivisionSocial Sciences Division
Tamara Larr2008Kresge CollegeHumanities Division
Lisa Daniels2008Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marissa Kluzniak2008Cowell CollegeSocial Sciences Division
Aron Cory2008Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christine Soto2008Porter CollegeSocial Sciences Division
Julia Jones2008Oakes CollegeSocial Sciences Division
Barbara Ogle2008Graduate DivisionHumanities Division
Ronald Fryer2008Kresge CollegeArts Division
Elizabeth Gallegos2008College EightPhysical & Biological Sciences
Christopher McGinnis2008Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dharmesh Patel2008Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Ryan Mayeda2008College NinePhysical & Biological Sciences
John Armenta2007College NineSocial Sciences Division
Justin Mehlhaff2007Not ApplicablePhysical & Biological Sciences
Nichol Baxter2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jessica Laufenberg2007Not ApplicableSocial Sciences Division
Jacob Stanley2007College EightPhysical & Biological Sciences
Andrew Kistler2007Not ApplicableEngineering
Henry Hasegawa2007Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Joe Montecalvo2007College NinePhysical & Biological Sciences
Jayna Sutherland2007Not ApplicableHumanities Division
Richard Chasey2007Not ApplicableSocial Sciences Division
Jad Kanbar2007Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Rej2007College EightPhysical & Biological Sciences
Paul Carroll2007Merrill CollegeHumanities Division
Daniel Leavitt2007Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Vucovich2007College NineSocial Sciences Division
Todd McPherson2007Not ApplicableSocial Sciences Division
Jacob Swan2007Merrill CollegeHumanities Division
Alec Jones-Trujillo2007Merrill CollegeHumanities Division
Alicia Roge2007Porter CollegeSocial Sciences Division
Jessie Durant2007Not ApplicableArts Division
Bonnie Riddell2007Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Nicole Balderrama2007Not ApplicableArts Division
Isobel Marcus2007Merrill CollegeHumanities Division
Jules Messenger2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alissa Gibbins2007Stevenson CollegeHumanities Division
Rachel Scott2007Porter CollegeHumanities Division
Adrian Frost2007Graduate DivisionHumanities Division
Norman Forsberg2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Erin Mizrahi2007Porter CollegeArts Division
Lucy-Kate Reeve2007Porter CollegeArts Division
Caitlin Ayer2007Kresge CollegeHumanities Division
Adam Harrison2007Crown CollegeSocial Sciences Division
Harrison Levy2007College TenSocial Sciences Division
Martin Nehring2007Kresge CollegeHumanities Division
Victor Callejo-Brighton2007Oakes CollegeSocial Sciences Division
Faye Litzinger2007Porter CollegeSocial Sciences Division
Jenna Peterson2007College EightSocial Sciences Division
Michael Cecchini2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Guest2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Anderson2007College EightPhysical & Biological Sciences
Patrick Auld2007Crown CollegeEngineering
Christina Leard2007Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Martin2007Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ashley Yee2007College TenSocial Sciences Division
Roman Zaremba2007Crown CollegeSocial Sciences Division
Eric Metz2007Cowell CollegeHumanities Division
Jack Winton2007Porter CollegeArts Division
Peter Tripp2007College NineSocial Sciences Division
Veronica Shirley2007Stevenson CollegeArts Division
Patrick Costello2007Cowell CollegeHumanities Division
Jonathan Chie2007College EightSocial Sciences Division
Geoffrey Avery2007Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Wark2007Graduate DivisionSocial Sciences Division
Lauren Donnelly-Crocker2007College NinePhysical & Biological Sciences
Deirdre Kutt2007College TenHumanities Division
Sonia Wierzba2007Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Giffard2007Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robert Mandell2007Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lauren Dun2007Not ApplicableHumanities Division
Patrick Mulshine2007Kresge CollegeHumanities Division
Kathleen Welsh2007College NineSocial Sciences Division
James Adams2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Victoria Schirado2007Porter CollegeHumanities Division
Charlotte Cassidy2007Not ApplicableHumanities Division
Arianne Goodman2007Cowell CollegeHumanities Division
Lucia Regalado2007Oakes CollegeSocial Sciences Division
Raeann Mundell2007Not ApplicableHumanities Division
Ruby Goodall2007College TenSocial Sciences Division
Margaret Matchin2007Porter CollegeHumanities Division
Glenn Leung2007Stevenson CollegeHumanities Division
James Romine2007College TenHumanities Division
Erol Efendioglu2007Oakes CollegeSocial Sciences Division
Spencer Flick2007College EightSocial Sciences Division
Anna McGuire2007Cowell CollegeHumanities Division
Jonathan Erikson2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ashley Ebbo2007Kresge CollegeHumanities Division
Justin Murano2007Crown CollegeHumanities Division
Matthew Colbourn2007Stevenson CollegeHumanities Division
William Ford2007Kresge CollegeHumanities Division
Jackelyn Mandel2007Cowell CollegeHumanities Division
Paul Kovacs2007Cowell CollegeHumanities Division
Traci Chee2007Stevenson CollegeHumanities Division
Amelia Cullinan2007Cowell CollegeHumanities Division
Alexander McKaie2007Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Arianna Anaya2007Porter CollegeHumanities Division
Vanessa Adams2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Diana Poindexter2007Stevenson CollegeHumanities Division
Kaitlin Gray2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Hauna Zaich2007Graduate DivisionHumanities Division
Andrew Hayward2007Cowell CollegeHumanities Division
Clayton Roy Laje2007College NineSocial Sciences Division
Tanner Stinchfield2007Oakes CollegeHumanities Division
Danny Wu2007Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jacob Farris2007College NineSocial Sciences Division
Allison Jagers2007Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Sylvia Spratt2007Stevenson CollegeHumanities Division
Erin Martelli2007Cowell CollegeHumanities Division
Beverly Yanuaria2007Oakes CollegeArts Division
Ryan Dea2007Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Beito2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Reema Al-Zaben2007College NineArts Division
Yasmine Pilz2007College TenPhysical & Biological Sciences
Dana Linda2007College EightHumanities Division
Sean Emadzadeh2007College EightSocial Sciences Division
Stephen Settanni2007Merrill CollegeHumanities Division
Spencer Jaffe2007Merrill CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Gray2007Porter CollegeSocial Sciences Division
Laura Hunnicutt2007Porter CollegeHumanities Division
Erik Hendrickson2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Colleen Maxwell2007Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Khazar2007Graduate DivisionArts Division
Tricia Jenkins-Roberts2007Oakes CollegeHumanities Division
Alexander Young2007Kresge CollegeSocial Sciences Division
Franklin Latt2006Porter CollegeHumanities Division
Alan Thompson2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Sheldon2006Crown CollegeUndergraduate Education
Benjamin Zaitlen2006Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Shaun Guest2006College EightPhysical & Biological Sciences
Suzzette Casillas2006College EightSocial Sciences Division
Aurora Winslade2006Merrill CollegeUndergraduate Education
Melina Rupley2006College EightSocial Sciences Division
Eric Wang2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Valden Kamph2006Merrill CollegeArts Division
Christopher Fajardo2006Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Travis Gaskell2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kirsten Graves2006Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Albert Young2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Natalie Ballieau2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nicolas Winter2006Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Steven Wong2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Stelzner2006College EightPhysical & Biological Sciences
Sheila Baxter2006Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kyle Gustafson2006College EightHumanities Division
David Solis2006College EightHumanities Division
Mitchell Paulsen2006Crown CollegeEngineering
Elaine Yu2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Wallace2006Crown CollegeHumanities Division
Michael Min2006College NineSocial Sciences Division
Matthew Waxman2006Porter CollegeArts Division
Ellen Cadigan2006Kresge CollegeArts Division
Yulin Zhou2006College EightSocial Sciences Division
Jamus Lim2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
Steve Lee2006College NineSocial Sciences Division
Peter Youngmeister2006Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Rachel Ryan2006Porter CollegeArts Division
Corey Shanbrom2006Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Marc Narvaez2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Devin Kelly-Sneed2006Crown CollegeEngineering
Gabriel Armas-Cardona2006Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Margaret Scheibe2006College TenSocial Sciences Division
Jae-Kyun Park2006Oakes CollegeSocial Sciences Division
Victoria Fleming2006College EightHumanities Division
David Fix2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Miranda Hixson2006Stevenson CollegeArts Division
Faith Le Long2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Hulten2006Porter CollegeSocial Sciences Division
Tod Hildebrandt2006Stevenson CollegeHumanities Division
John Kingsley2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Peter Ha2006College EightSocial Sciences Division
Ben Millan2006Merrill CollegeArts Division
Nathan Wilkinson2006Stevenson CollegeHumanities Division
Robyn Wilson2006Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lisa Walsh2006Stevenson CollegeHumanities Division
Dyana Mathis2006College NineSocial Sciences Division
Christina Velasco2006College EightSocial Sciences Division
Alicia Marmaros2006Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Canter2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
Laura Putnam2006Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Inadomi2006College NineSocial Sciences Division
Liam McKenna2006College NineSocial Sciences Division
Dustin Earle2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Ham2006Stevenson CollegeHumanities Division
Amy Benner2006Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joanie Ritchie2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Katherine Schoellenbach2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Anne-Marie Henderson2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Bradbury2006Cowell CollegeArts Division
Brianna Gardner2006College EightSocial Sciences Division
Jun Maeda2006College EightUndergraduate Education
Chiara Angelicola2006College EightSocial Sciences Division
Vivian Yee2006College NinePhysical & Biological Sciences
Aaron Yip2006Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sarah Balagot2006Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Ian Henderson2006Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kelsey Selfridge2006College TenSocial Sciences Division
Galen Vandergriff2006College NineSocial Sciences Division
Angela Luk2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
Sarah Trask2006College EightSocial Sciences Division
Kevin Zakheim Dukelow2006College TenArts Division
Jeffrey Balagot2006Oakes CollegeHumanities Division
Cassidy Ransford2006College NineSocial Sciences Division
Michelle Peralta2006Porter CollegeSocial Sciences Division
Oscar Gonzalez2006Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Zarakov2006Merrill CollegeHumanities Division
James Izumizaki2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
John Bollier2006College EightSocial Sciences Division
Ashley Hartoch2006College TenSocial Sciences Division
Kelly Ng2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Melissa Price2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Fatemeh Bagheri2006Kresge CollegeHumanities Division
Antaeres Antoniuk-Pablant2006Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Genevieve Will2006Porter CollegeHumanities Division
Amelia Cutten2006College TenHumanities Division
Katherine Brannock2006Cowell CollegeArts Division
Julia Heitner2006Cowell CollegeArts Division
Anne Russell2006Stevenson CollegeHumanities Division
Devin Mehta2006College TenNot Applicable
Aaron Bingham2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jessica Ghastin2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Naomi Chapman2006Crown CollegeHumanities Division
Hannah Stein-Krawczyk2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Patricia Lee2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Claire Mueller2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrea Smith2006Porter CollegeArts Division
Kevin Simpson2006Cowell CollegeHumanities Division
Chloe Respess2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gretta Perlmutter2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Wilson2006College TenSocial Sciences Division
Valerie Hajduk2006Oakes CollegeHumanities Division
Miriam Bellows2006Graduate DivisionEngineering
Tristan Willy2006Crown CollegeEngineering
Brian Nagel2006Porter CollegeHumanities Division
Michael Lok2006College TenSocial Sciences Division
Cas Mar2006Crown CollegeSocial Sciences Division
Ayal Mesher2006Crown CollegeHumanities Division
Joshua Gillespie2006College NineHumanities Division
Joanna Raymundo2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Wolfgang Wachalovsky2006Graduate DivisionHumanities Division
John Sosa-Trustham2006Kresge CollegeEngineering
Eva Licht2006Cowell CollegeHumanities Division
Lydia Meraz2006College TenHumanities Division
Molly Woodward2006College TenArts Division
Andrew Gottscho2006College EightPhysical & Biological Sciences
Clare Szydlowski2006Cowell CollegeArts Division
Jessica Rubin2006Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Janette Wong2006College NineSocial Sciences Division
Miwako Kimura2006Oakes CollegeEngineering
Janis Coulter2006Cowell CollegeHumanities Division
Maureen Petterson2006Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Trace Camacho2006College NineSocial Sciences Division
Jeffrey Golden2006College EightSocial Sciences Division
Paris Marron2006Merrill CollegeSocial Sciences Division
Alfred Lee2006College NineSocial Sciences Division
David Hamburger2006Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Willlits2006College EightSocial Sciences Division
Madison Bottorff2006Merrill CollegeArts Division
Mary Platt2006Porter CollegeSocial Sciences Division
Maria Pasion2006College EightSocial Sciences Division
Sara Cantu2006Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Genevieve Parker2006Kresge CollegeArts Division
Todd Nagengast2006Kresge CollegeEngineering
Helen Lawson2006Kresge CollegeNot Applicable
Kimberly Walint Echeverri2006Cowell CollegeNot Applicable
Tony Soottinanchai2006Cowell CollegeSocial Sciences Division
Yirui Peng2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
Gary Liu2006Graduate DivisionSocial Sciences Division
Yvette Sanchez2006Kresge CollegeSocial Sciences Division
Cristiana Shaw2006College NineSocial Sciences Division
Brandon Allgood2005Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Ezequiel Olvera2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Raman Afshar2005Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michelle Boey2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dawn Kedar2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Devan Peebles2005College EightEngineering
Veronica Navarro2005Crown CollegeHumanities Division
Sabina Gonzalez2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Lawlis2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Shawnte Watson2005Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carrie Baldwin2005Cowell CollegeHumanities Division
Eric Kirkpatrick2005Oakes CollegeEngineering
Sean Fitzpatrick2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sarah Milam-Stringfellow2005Porter CollegeHumanities Division
Thomas Duerig2005Stevenson CollegeEngineering
Andrew Donnelly-Crocker2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Andrew Kausteklis2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Caitlin Lee-Roney2005Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Sharon Miller2005Kresge CollegeHumanities Division
Brian King2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Helen Nguyen2005College EightHumanities Division
Holly Taylor2005Oakes CollegeArts Division
Katharine Moyer2005Porter CollegeHumanities Division
Andrew Hill2005Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Duncan Miller2005Crown CollegeEngineering
Jeremy Zimmer2005Crown CollegeSocial Sciences Division
Julia Schulte2005Kresge CollegeHumanities Division
Andrew Chaves2005Merrill CollegeArts Division
Meaghann Waite2005Cowell CollegeHumanities Division
K. Vera Brink2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ryan Morrill2005Cowell CollegeArts Division
Brooke Nielsen2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Kibrick2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ryan Maguire-Fong2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Susan St John2005Porter CollegeArts Division
Sergey Meniailenko2005Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jesse Woltjer2005Cowell CollegeNot Applicable
Andrew Susskind2005College NineArts Division
Christopher Newman2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Mollie Erickson2005College EightArts Division
Megan Keller2005College NineSocial Sciences Division
Judith Mayer2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Raymond Oppenheimer2005Porter CollegeArts Division
Navdeep Bilon2005College NinePhysical & Biological Sciences
Travis Gray2005College EightSocial Sciences Division
Nathan Kalb2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Meghan Finigan2005College EightSocial Sciences Division
Jennifer Orlick2005College NineSocial Sciences Division
Julia Callahan2005Porter CollegeHumanities Division
Stacy Leung2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Erin Grimes2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Lee2005Merrill CollegeHumanities Division
Melanie Gault-Ringold2005Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Veronica Montoya2005College EightHumanities Division
Nina Harris2005Graduate DivisionArts Division
Alexis Banducci2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alan Weinberg2005College NineSocial Sciences Division
Rhys Jones2005Kresge CollegeHumanities Division
Monica Wan2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mary Shiels2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ryan Ng2005Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Thaler2005Cowell CollegeHumanities Division
Aaron Miyasaki2005College EightHumanities Division
Shani Armstrong2005Stevenson CollegeHumanities Division
Alden Booster2005Porter CollegeSocial Sciences Division
Jason Yocum2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brandon Kluzniak2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Giannina La Salvia2005College EightArts Division
Sarah Katz2005Stevenson CollegeHumanities Division
Aleece Beaulieu2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Traci Engel2005Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Tam2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Aubrey-Anne Whitlock2005Porter CollegeArts Division
Sheena Anne Urmaza2005College NineSocial Sciences Division
Krystle Catalli2005Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Joseph Smith2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Denny Huynh2005College EightPhysical & Biological Sciences
Stacy Maher2005College NineSocial Sciences Division
Fairouz Bettahar2005Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Towers2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Taraneh Khoshnevisan2005Porter CollegeHumanities Division
Monique Abadilla2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Daniel Barnett2005Crown CollegeSocial Sciences Division
George Katibah2005College EightPhysical & Biological Sciences
Seana Sullivan2005College EightSocial Sciences Division
Erin Hanki2005Kresge CollegeHumanities Division
Curtis Schmelzel2005Merrill CollegeHumanities Division
Jeffrey Phillips2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Evan Hirabayashi2005Oakes CollegeHumanities Division
Daniel Such2005College EightSocial Sciences Division
Jason Handa2005College EightSocial Sciences Division
Sukhman Bal2005Stevenson CollegeEngineering
Curtis Pickrell2005College EightSocial Sciences Division
Lisle Boomer2005Kresge CollegeNot Applicable
Devon Sampson2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jesse Reddell2005College EightArts Division
David Eldridge2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nathan Wildman2005College EightHumanities Division
Douglas Plante2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Ben McIntosh2005Cowell CollegeEngineering
Cyrus Semnani2005College EightEngineering
Eric Kuhn2005Merrill CollegeArts Division
Emily Coren2005College EightPhysical & Biological Sciences
Victoria Henry2005Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Donald Aumann2005Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Evelyn Brown2005Porter CollegeHumanities Division
Cynthia Santos2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tabitha Tetreault2005Porter CollegeArts Division
Leslie Bennett2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Carissa Ibert2005Porter CollegeSocial Sciences Division
Maria Lorenzo2005College EightSocial Sciences Division
Muna Hattar2005Merrill CollegeHumanities Division
Laura Rubin2005Oakes CollegeArts Division
Holly Shisler2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Amanda Elliott2005Stevenson CollegeHumanities Division
Alesha Magee2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Colleen Jendreas2005College EightSocial Sciences Division
Sean Lewis2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Karafin2005Porter CollegeArts Division
Monique Imarah2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Marika Kontoudakis2005Porter CollegeArts Division
Erin Halasey2005Porter CollegeHumanities Division
Katrina Traylor2005Oakes CollegeHumanities Division
Elizabeth Wiig2005Stevenson CollegeHumanities Division
John Huang2005College NineNot Applicable
Zaven Boni2005Crown CollegeNot Applicable
Yevgeniy Mirkin2005Graduate DivisionEngineering
Erin Christiansen2005Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Raven Patrick2005Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Fujimoto2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Parry2005College NineSocial Sciences Division
Marcia Soriano2005Kresge CollegeEngineering
Madeline Grande2005Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marisa Espinosa2005College TenSocial Sciences Division
Andrew Reagan2005Crown CollegeEngineering
Sean Aten2005College EightSocial Sciences Division
Naomi Scher2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sonya Grayson2005Stevenson CollegeHumanities Division
Theo Friederich2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Rajya Hari2005Graduate DivisionEngineering
Keith Evans2005Cowell CollegeHumanities Division
Lilian Quiroz2005College NineSocial Sciences Division
Carl Von Kessler2005College TenSocial Sciences Division
Gregory Spear2005Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Patrick Depalma2005Stevenson CollegeHumanities Division
Conor Tuohy2005College TenSocial Sciences Division
Alanna Brittain2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Adrian Hardesty2005College EightSocial Sciences Division
Tamara Bookbinder2005College EightSocial Sciences Division
Amber Weaver2005College TenSocial Sciences Division
Jordan Quintero2005Porter CollegeArts Division
Samuel Krow-Lucal2005College NineHumanities Division
Shannon Lawrence2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alexia Valdes2005Cowell CollegeHumanities Division
Jennifer Connolly2005Porter CollegeArts Division
Andrea Mitchell2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Emily Gregg2005Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrea Boggs2005Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bridget Fithian2005Kresge CollegeHumanities Division
Andrea Kim2005College TenSocial Sciences Division
Emily McDaniel2005Graduate DivisionSocial Sciences Division
Shayla Dent2005Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jessica Grattan2005Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Juanita Lindsay2005Stevenson CollegeHumanities Division
William Longstreth2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Megan Dawson2004Cowell CollegeHumanities Division
Robert Deamer2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Erica Maeyama2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Anita Ewing2004Oakes CollegeHumanities Division
Josh Barlas2004Graduate DivisionHumanities Division
Carolyn Riggs2004Porter CollegeArts Division
Owen Isaacson2004Merrill CollegeSocial Sciences Division
Delanie Wong2004College EightSocial Sciences Division
William Bryan2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lillie Troy2004Cowell CollegeHumanities Division
Sheng Saechao2004College EightEngineering
Thomas Maguire2004Oakes CollegeArts Division
Jeff Richards2004Cowell CollegeHumanities Division
Peter Styron2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Scotty McKee2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Scott Jennings2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rachel Schapira2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julia Gualtieri2004Porter CollegeArts Division
Claire Edwards2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alija Mujic2004Porter CollegeSocial Sciences Division
Madoc Tsang2004Crown CollegeEngineering
Carey Martinez2004Porter CollegeSocial Sciences Division
Amanda Douglas2004Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
David Tentser2004Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Merrell2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Monica Carney2004Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brianna Johnson2004College EightSocial Sciences Division
Joshua Rubin2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Douglas Wahl2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Joel Madsen2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Dorothea Taylor2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Chu2004Oakes CollegeEngineering
Melanie Wilkinson2004College EightSocial Sciences Division
Kristin Pippin2004College EightSocial Sciences Division
Mary Wallace2004College EightSocial Sciences Division
Michael Wolf2004College EightSocial Sciences Division
Elyane Calubaquib2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Timothy Daszko2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Martinique Sato2004College EightSocial Sciences Division
Orion Dooley2004Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jody Brownell2004Kresge CollegeArts Division
Theodore Winston2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Adam Springfield2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Andrew Laag2004Merrill CollegeSocial Sciences Division
Leslieann Martinez2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Fiona Morris2004College EightPhysical & Biological Sciences
Thaddeus Nespeca2004Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Oh2004Porter CollegeArts Division
Emily Martin2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Helmer2004College EightSocial Sciences Division
Stephanie Engel2004Stevenson CollegeArts Division
Elizabeth Vasche2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Jon Menaster2004College EightArts Division
Sarah Carr-Berry2004Kresge CollegeHumanities Division
Justine Wong2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Matthew Stagner2004Merrill CollegeHumanities Division
Michael O'Neil2004Cowell CollegeHumanities Division
Sara Bargmann2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Gwendolyn Dreyer2004Porter CollegeArts Division
Marika Bourdeaux2004Porter CollegeSocial Sciences Division
Timothy Sandoe2004College EightSocial Sciences Division
Nicole Chiodo2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Matthew Jocelyn2004Oakes CollegeHumanities Division
Stephen Poon2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Schneider2004Porter CollegeSocial Sciences Division
Kim Nguyen2004Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marisa Louie2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Justin Hogan2004Crown CollegeEngineering
Heather Hall2004Cowell CollegeArts Division
Erika Burgess2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Amanpreet Gohal2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Crystal Donnelly2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Cuizon2004College EightArts Division
Jennifer Ghastin2004Crown CollegeHumanities Division
Jamie Winslow2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Renee Reyes2004College EightSocial Sciences Division
Nicholas Adams2004Cowell CollegeHumanities Division
Robert Stockman2004Porter CollegeArts Division
Conrad Chang2004Crown CollegeArts Division
Yu Leung2004College EightEngineering
R. Tyler Atkinson2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jason Brody-Stewart-Stroeh2004Porter CollegeEngineering
David Shaw2004Porter CollegeUndergraduate Education
Annalisa McHenry2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrew Peterson2004Cowell CollegeHumanities Division
Candice Smith2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Julie Chao2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
William Spencer2004Porter CollegeArts Division
Michael Johnson2004Porter CollegeHumanities Division
Marcie Haduca2004College EightSocial Sciences Division
Daniel Smith2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Amy Fernandez2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Joanna Alcala2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Marlon Marcelo2004College EightPhysical & Biological Sciences
Scott Baker2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Samuel David Reyes2004College TenSocial Sciences Division
Grady Hamilton2004Cowell CollegeHumanities Division
Bill Duong2004Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Rebecca Berry2004Porter CollegeArts Division
Grace Estrada2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nicolette Mueller2004Cowell CollegeHumanities Division
Heath Holguin2004Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Elisa Huang2004Oakes CollegeEngineering
Lindsay Goodwin2004Oakes CollegeHumanities Division
Mildrid Chennell2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Windham2004Crown CollegeHumanities Division
Hanish Ling2004Merrill CollegeSocial Sciences Division
Schuyler Berg2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Sara Walls2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mark Selto2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christine Hughes2004Porter CollegeUndergraduate Education
Amy Lightstone2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Abigail Reynolds2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Schwartz2004Kresge CollegeArts Division
Stephanie Conte2004Porter CollegeArts Division
Gregory Martin2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Allison Lozoya2004Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Wallis Hendon2004Not ApplicableHumanities Division
Peter Ettlinger2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Catherine Frank2004Porter CollegeHumanities Division
Andrew Richardson2004Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Alexander Roselle2004College EightSocial Sciences Division
Benjamin Wilkins-Malloy2004Cowell CollegeHumanities Division
Zachary Mannon2004College EightSocial Sciences Division
David Goldman2004Crown CollegeArts Division
Annie Kaldor-Sauro2004College EightHumanities Division
Michael Quaranta2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Aurora Richard2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Allison Barker2004Stevenson CollegeHumanities Division
Victoria Campbell-Novak2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Sarah Schutter2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Kahn2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Alexandra LeVine2004Cowell CollegeHumanities Division
Yu Wang2004Graduate DivisionEngineering
Marvi Miranda2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nicholas Pisca2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Richard Adams2004Porter CollegeHumanities Division
Elizabeth Ledbetter2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jessica Plotner2004College NineSocial Sciences Division
Tracy Da Lomba2004College EightSocial Sciences Division
Erica Folinsky2004Porter CollegeUndergraduate Education
Daniel Keller2004Graduate DivisionEngineering
Jeffrey Field2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Catherine Greschner2004College EightSocial Sciences Division
Luis Quintero2004Porter CollegeArts Division
Thomas Tabanao2004Porter CollegeEngineering
Robert Daves2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Peter Beckmann2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Valerie Bischoff2004Kresge CollegeArts Division
Jennifer Jaco2004Porter CollegeArts Division
Gregory Stemler2004Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Meghan O'Hare2004Kresge CollegeHumanities Division
Ellen Guevara2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nico Hailey2004Kresge CollegeEngineering
Stacy Moskal2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Emily Kenville2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Cramer Toth2004College NineSocial Sciences Division
Christine Burkhart2004Merrill CollegeHumanities Division
Sara Keene2004Porter CollegeSocial Sciences Division
Brooke Reid2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Chihkang Chou2004College TenHumanities Division
Nirah Shirazipour2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sarah Hansen2004College EightSocial Sciences Division
Cheryl Utley2004Merrill CollegeHumanities Division
Sarah Ejigu2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sofia Amador2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Evan Jaundzems2004College NineSocial Sciences Division
Christopher Watters2004College TenSocial Sciences Division
Shawna Kirby2004College TenSocial Sciences Division
Travis Manfredi2004Porter CollegeHumanities Division
Melissa Goss2004Kresge CollegeSocial Sciences Division
Melissa Gutierrez2004Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Justin Smith2004Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Pheng2004College NineSocial Sciences Division
Donovan Keith2004Porter CollegeArts Division
Thomas Burgert2004College TenHumanities Division
Yadhira Perez2004Porter CollegeArts Division
Nathan Maertens2004College TenHumanities Division
Daniel Beltran2004Graduate DivisionSocial Sciences Division
Carolyn Evje2004Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Brian Smalley2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Anna Hansen2004Cowell CollegeSocial Sciences Division
Johalmo Morales2004Crown CollegeHumanities Division
Juna Kurihara2004Not ApplicableNot Applicable
Thayer Lund2004Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kristine Yager2004Crown CollegeSocial Sciences Division
Lynda Koepfer2004Porter CollegeHumanities Division
Maria Jin2004Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Joni Marshburn2004College NinePhysical & Biological Sciences
David Lam2004Oakes CollegeSocial Sciences Division
Derrick Seeto2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Corie Ascani2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Claire Daenzer2003Cowell CollegeArts Division
Kelly Dunaway2003Kresge CollegeArts Division
Ethan Morris2003Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Tarik Elsorady2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Briana Davis2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Erin Andres2003Kresge CollegeHumanities Division
Danielle Lopez2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Birru Morgan2003Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Orbach2003Cowell CollegeHumanities Division
David Pease2003Graduate DivisionEngineering
Caroline Swarts2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sarah Godfrey2003College EightSocial Sciences Division
Sarah Snyder2003Oakes CollegeHumanities Division
Monet Huang2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tina Silmon2003Oakes CollegeHumanities Division
Crystal Doyal2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Stolarz2003Stevenson CollegeEngineering
Jeffrey Strafford2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Laura Wrzesinski2003Stevenson CollegeHumanities Division
Benjamin Grube2003College EightArts Division
Brent Locks2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lauren Harms2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Laura Frizzell2003Cowell CollegeHumanities Division
Peter Wall2003Porter CollegeHumanities Division
Katie Ross2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Tyler Hayes2003Kresge CollegeHumanities Division
Julia Schoellenbach2003Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Victoria Tarumoto-Wallace2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Parisa Forouhi2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Clapes2003College EightSocial Sciences Division
Heather Ulrey2003Stevenson CollegeHumanities Division
Darwin BondGraham2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Sarah Davis-Weyman2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Emalyn Lopez2003Oakes CollegeArts Division
Nicholas Rodriguez2003Crown CollegeEngineering
Jason Shepp2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Claire Woods2003Porter CollegeArts Division
Mark Noack2003Porter CollegeHumanities Division
Emily Rupp2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Holman Tse2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jamie Wine2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kannan Goundan2003College NineEngineering
Pamela Chu2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Eion Lys2003Merrill CollegeHumanities Division
Achilles Malisos2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Maria Amable-Chunn2003Porter CollegeArts Division
David Newman2003College EightSocial Sciences Division
Ian Turner2003College NineEngineering
Janka Werkmann2003College EightSocial Sciences Division
Kimberly Jackson2003College EightPhysical & Biological Sciences
Brandon Morinaka2003Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Sara Earhart Lowell2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joseph Chang2003Crown CollegeEngineering
Roxanne Krempa2003Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Weinberg2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mark Ng2003College EightSocial Sciences Division
Dennis Solis2003Oakes CollegeHumanities Division
Sean McMahon2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sean Stringfellow2003Stevenson CollegeHumanities Division
Breanne Hayes2003Kresge CollegeArts Division
Galen Roehl2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ryan Janisse2003Cowell CollegeHumanities Division
Alison Lew2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Sharlene Thompson2003Merrill CollegeHumanities Division
Abigail Birnbaum2003College EightHumanities Division
Meredith Avery2003Stevenson CollegeHumanities Division
Sara Finley2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Mandell2003Stevenson CollegeHumanities Division
Christina Yunker2003College NinePhysical & Biological Sciences
Felicia Baca2003Oakes CollegeHumanities Division
Jacqueline Sovde2003Porter CollegeUndergraduate Education
Loretta Lopez2003Stevenson CollegeHumanities Division
Joseph Edeli2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jamie Losch2003Porter CollegeSocial Sciences Division
Alexander Pugh2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Brooke Cleveland2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Isaac Menashe2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Colin Drew2003Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erin Greene2003Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Johnny Luong2003Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Larisa Kuminoff2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Tetsu Ohsaki2003Merrill CollegeSocial Sciences Division
Thomas Child2003Porter CollegeArts Division
Amelia Vaughn2003College EightSocial Sciences Division
Thomas Woodhead2003Crown CollegeHumanities Division
James McCurdy2003College EightSocial Sciences Division
Samuel Magill2003College EightSocial Sciences Division
Julia Krafft2003Cowell CollegeArts Division
Lyndsey Lefebvre2003Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jessica Young2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kirt Peterson2003Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Erica Wheelock2003Oakes CollegeArts Division
Sophia Waddell2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Catherine Nightingale2003Crown CollegeArts Division
Joshua Dix2003College EightHumanities Division
Solmaaz Sarrafzadeh2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Julia Ordway2003Porter CollegeArts Division
Sakari Lumme2003Crown CollegeHumanities Division
Christine Holtslander2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Carter2003Porter CollegeHumanities Division
Daniel Stapleton2003Crown CollegeHumanities Division
Lucy Hernandez2003Cowell CollegeSocial Sciences Division
Virginia Sandman2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Eric Peterson2003College NinePhysical & Biological Sciences
Victor Dods2003Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Byron Lerner2003Kresge CollegeArts Division
Daniel Harbin2003Kresge CollegeArts Division
Sherilyn Vanosdol2003College NinePhysical & Biological Sciences
Megan Thompson2003Kresge CollegeHumanities Division
Jenna Zarate2003Kresge CollegeArts Division
Benjamin Stassart2003College NineEngineering
Daniel Spiers2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Vu Dinh2003College NinePhysical & Biological Sciences
Douglas Rennie2003Porter CollegeArts Division
Thomas Belote2003Merrill CollegeEngineering
Max Alper2003Porter CollegeHumanities Division
Ravi Dutta2003Porter CollegeSocial Sciences Division
Sharon Sequeira2003Oakes CollegeHumanities Division
Lyndsay Oglesby2003College NineSocial Sciences Division
Leah Schaefer2003College NinePhysical & Biological Sciences
Craig Early2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Yoshimi Yoshida2003College NineSocial Sciences Division
Robert Kinar2003Not ApplicableArts Division
Ryan Wade2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patrick Remer2003Porter CollegeArts Division
Ian De Heer2003Kresge CollegeHumanities Division
Jess Kerlin2003Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Erin Mallery2003Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sean McStay2003College EightSocial Sciences Division
Ilian Lerner2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Darin Enferadi2003Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Brooks2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Erika Miller2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mari Jack2003College EightHumanities Division
Andrea Boggs2003Kresge CollegeHumanities Division
Daryl Thomas2003Graduate DivisionEngineering
Danny Armstrong2003College EightArts Division
Cristina Delgado2003Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Kuzdzal2003College NineSocial Sciences Division
Brad La Bass2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Annapurna Greig2003College EightSocial Sciences Division
Allison Bagley2003College NineSocial Sciences Division
John Mullen2003College NineSocial Sciences Division
Sonia de la Rosa2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Erik Brannon2003Merrill CollegeHumanities Division
Rebecca Black2003College EightPhysical & Biological Sciences
Jaime Ballew2003Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jenee Donner2003Cowell CollegeHumanities Division
Robin Root2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Christina Godon2003Merrill CollegeHumanities Division
Maria D'Agostino2003Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sondra Archimedes2003Graduate DivisionHumanities Division
Cristina Armijo2003Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Reed2003Porter CollegeSocial Sciences Division
Kendra Smith2003College EightSocial Sciences Division
Italo Jimenez2003College EightSocial Sciences Division
Eugene Chow2003Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Balogh2003Merrill CollegeHumanities Division
Adrian Wilson2003College EightSocial Sciences Division
Bowen Jenkins-Warrick2003Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Gressingh2003Porter CollegeArts Division
Elizabeth Black2003Cowell CollegeHumanities Division
Noel Chotia2003Crown CollegeEngineering
Marianthi Gilmore2003Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
C. Robert Kurkjian2002Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Christopher Imbach2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Linda Kerley2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Melissa Ross2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marisa Traylor2002Oakes CollegeHumanities Division
Mangwi Atia2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Timothy Morgan2002Crown CollegeHumanities Division
Eduardo Quintero2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brett Allen2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kate Intermill2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Jenner Balagot2002Oakes CollegeEngineering
Carolyn Valle2002Merrill CollegeHumanities Division
Aishia Premji2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Peterson2002Porter CollegeArts Division
Teresa Giardina2002Porter CollegeHumanities Division
Larkin Slater2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kimberley Wong2002Oakes CollegeHumanities Division
Mark Zabaro2002Stevenson CollegeHumanities Division
Christina Lather2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Deborah Seeley2002College EightSocial Sciences Division
Randolph Chiu2002Crown CollegeEngineering
Chelsea Boilard2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Karen Allies2002College EightPhysical & Biological Sciences
Joel Estis2002Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Handler2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Meghan White2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Cheatham2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kaitlyn Giboney2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Russell Schaffer2002Porter CollegeHumanities Division
Amy Hyler-Essig2002Stevenson CollegeHumanities Division
Maya Crelan2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mike Sue2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Kellie Burton2002College EightSocial Sciences Division
Joseph Sampson2002Graduate DivisionSocial Sciences Division
Laurie Corona2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Angelia Carey2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Brett Mascaro2002Cowell CollegeSocial Sciences Division
Charlene Quaresma-Trani2002Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrew Trani2002Kresge CollegeSocial Sciences Division
April Yee2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michelle Merrick2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ari Cushner2002Graduate DivisionHumanities Division
Ariel Tosta2002Crown CollegeArts Division
Meghan Callaghan2002Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Krista Fredrickson2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Danielle Baute2002Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Hilary Reimers2002College EightArts Division
Alicia MacDonald2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Darrell Ross2002Cowell CollegeEngineering
Erin Balabanian2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Lydia Elmore2002Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Allison Moreno2002Cowell CollegeSocial Sciences Division
Stephen Duck2002Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Partridge2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Imada2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brian Lee2002College EightEngineering
Melanie Valdez2002College EightSocial Sciences Division
Eric Perlman2002Crown CollegeEngineering
Thomas Berchtold2002Cowell CollegeHumanities Division
Debra Oppenheim2002Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Erik Adams2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Caroline Marcos2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Connie Kotkin2002Merrill CollegeHumanities Division
Michael Berger2002Porter CollegeHumanities Division
Emi Kamei2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carrie Hagan2002Kresge CollegeHumanities Division
Zoe Elkaim2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Anna Naify2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Jason Kirby2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carly Donnellan2002Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Damon Guthrie2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Matthew Shapiro2002Cowell CollegeEngineering
Gwen Lynch2002Cowell CollegeEngineering
Laura Gonzalez2002Cowell CollegeSocial Sciences Division
Melissa Goldstein2002Kresge CollegeArts Division
Felix Chow2002Crown CollegeHumanities Division
Jason Fitch2002Cowell CollegeHumanities Division
Rebecca Farrell2002Stevenson CollegeHumanities Division
Jayne O'Grady2002College EightSocial Sciences Division
Brooke Sweet2002Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nicole Bazell Satariano2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Amber Phillips2002Porter CollegeArts Division
Genevieve Feldman2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Castillo2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Samantha Rosasco2002Oakes CollegeSocial Sciences Division
Danny Huang2002Crown CollegeEngineering
David Simon2002College EightHumanities Division
Kevin Wong2002Porter CollegeArts Division
Diana Carpenter2002Kresge CollegeHumanities Division
Patricia Carter2002Kresge CollegeArts Division
Ryan Andres2002Kresge CollegeArts Division
Zachary Emery2002College EightSocial Sciences Division
Grant Eshoo2002Kresge CollegeHumanities Division
Tanya Baxter2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Patrick Russell2002Porter CollegeHumanities Division
Eileen Francis2002Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Rose2002Porter CollegeArts Division
Andrew Schmidt2002Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Filice2002Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tiffany Sauter2002Crown CollegeSocial Sciences Division
William McKenna2002Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Sara Swenson2002College NineNot Applicable
Kathryn Lamb2002Kresge CollegeArts Division
Sara Bauer2002Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
P. Matthew Lozano2002College NineHumanities Division
Gina Harms2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Michelle Marte2002College NinePhysical & Biological Sciences
Arlene Martinez2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Emily Head2002College NineSocial Sciences Division
Andrea Kippes2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Irene Malekos2002College NineHumanities Division
Jeffrey Bryan2002Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alan Wiig2002Kresge CollegeHumanities Division
Robert Forsberg2002Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Hunt2002Cowell CollegeArts Division
P. Rachel Levin2002Graduate DivisionSocial Sciences Division
Eric Waters2002Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Bryan Busby2002Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Hess2002Crown CollegeHumanities Division
Sarah Papaya2002College EightPhysical & Biological Sciences
Todd Thorpe2002Cowell CollegeHumanities Division
Mary Sievert2002Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Claudia Dorn2002Graduate DivisionHumanities Division
Jason Iverson2002Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Leah McNeill2002Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Heinemeyer2002Graduate DivisionSocial Sciences Division
Brandon Blanchard2002College EightSocial Sciences Division
Stephen Bellotti2002Stevenson CollegeHumanities Division
Eric Holt-Gimenez2002Graduate DivisionSocial Sciences Division
Maxwell Oteng2002Graduate DivisionSocial Sciences Division
Sarah Firestein2002Oakes CollegeHumanities Division
Mandy Baughman2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Dan Jumanan2002Crown CollegeArts Division
Amos Levy2002Stevenson CollegeArts Division
Heather Hanson2002College EightHumanities Division
Christine Klinkowski2002Crown CollegeSocial Sciences Division
Beatrice Atkinson-Myers2002Cowell CollegeHumanities Division
Paul Simpson2002Kresge CollegeSocial Sciences Division
Hilary Menzies2002Porter CollegeArts Division
Cassandra Louie2002Crown CollegeHumanities Division
Abby Price2002Cowell CollegeHumanities Division
Eric Schneeman2002College NineArts Division
Kathryn Erickson2002College NineArts Division
Doug Coker2002Crown CollegeEngineering
Michael Fahmie2002Graduate DivisionEngineering
Roy Mehta2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Daniel Steinbock2002Porter CollegeEngineering
Jonathan Casper2002Graduate DivisionHumanities Division
Maricela Ponce2002Porter CollegeSocial Sciences Division
Maxwell Sklar2002Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Steve Huntsberry2002Graduate DivisionEngineering
Lorie Leon2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nathan Pierce2001College EightSocial Sciences Division
Margaret Reed2001Merrill CollegeArts Division
Scott Humphrey2001Crown CollegeSocial Sciences Division
Novimir Antoniuk-Pablant2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Andrea Welsh2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alma Lopez2001Kresge CollegeHumanities Division
Sean McGuckian2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Nancy Redwine2001Kresge CollegeHumanities Division
Jonathan Stauduhar2001Oakes CollegeEngineering
Candice Van Polanen Petel2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Dax Grice2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kenichi Mills2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Lape2001Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Linda Newman2001Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Geoffrey Harvey2001Graduate DivisionEngineering
Sofia Pezua2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Bleriana Myftiu2001Cowell CollegeSocial Sciences Division
Daniel Leard2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jessica Hood2001Cowell CollegeHumanities Division
Leonard Myers2001Kresge CollegeHumanities Division
Fiona Weigant2001Cowell CollegeHumanities Division
Lisa McLeod2001Kresge CollegeHumanities Division
Jenny Griskevicius2001Cowell CollegeHumanities Division
Shonna Boren2001Kresge CollegeHumanities Division
Lydia Adams2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nash Zamzow2001Crown CollegeSocial Sciences Division
Christopher Hillen2001Kresge CollegeHumanities Division
Autumn Shea2001Kresge CollegeArts Division
David Britton2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sahra Harding2001Crown CollegeHumanities Division
Jessica Hawkins2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ryan Pettigrew2001Kresge CollegeHumanities Division
Ariel Mekler2001Crown CollegeHumanities Division
Rebecca Hare2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Casey Shem2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Holly Chadwick2001Kresge CollegeArts Division
Elizabeth Copeland2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Charles McClain2001Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Linda De Clercq2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elaine Charlton2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Lyons2001Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Justin Schaefer2001Porter CollegeArts Division
Amie Tornincasa2001Cowell CollegeEngineering
Mark Grindle2001College EightSocial Sciences Division
Jacob Stuebbe2001Crown CollegeSocial Sciences Division
Adam Eads2001College EightSocial Sciences Division
Arvita Tripati2001Merrill CollegeHumanities Division
Erica Bailey2001College EightSocial Sciences Division
Brandon Granier2001College EightHumanities Division
Suzanne Garcia2001Cowell CollegeEngineering
Margarita Dreyer2001Graduate DivisionSocial Sciences Division
Lisa Olsen2001Cowell CollegeHumanities Division
Kristiana Kincaid2001Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Lorenzen2001Crown CollegeEngineering
Jessica Garcia2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Kirk Allen2001College EightSocial Sciences Division
Benjamin Castillo2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
R. Bruce Paton2001Graduate DivisionSocial Sciences Division
Bryndon LaFollette2001Graduate DivisionHumanities Division
Jonathan Corbett2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Aaron Spencer2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Victor Munoz2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Victoria Liou-Johnson2001Oakes CollegeHumanities Division
Alexis Lowenstein2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Diana Walters2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christopher John2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Krista Maher2001Cowell CollegeHumanities Division
Andrew Levine2001Porter CollegeHumanities Division
Patrick Lapid2001College EightSocial Sciences Division
Teresa Wierzbianska2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Jimmy Abarca2001Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lia Creek Hull2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Laura M. Wolf2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Johnson2001Cowell CollegeEngineering
Suzanna Dennis2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michele David2001Cowell CollegeSocial Sciences Division
Samantha Austin2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Justin Laing2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Dan Liao2001Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Lau2001Merrill CollegeHumanities Division
Jonathan Louie2001Crown CollegeHumanities Division
Zheng Liu2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Dowling2001Kresge CollegeHumanities Division
Stephen Gomes2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Gautam Kansara2001Porter CollegeArts Division
Kerri Patterson2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Burch2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anna St. John2001Porter CollegeArts Division
Jennifer Kleiner2001Crown CollegeArts Division
Sandrine Bourrie2001Crown CollegeArts Division
Tiffany Kim2001College EightSocial Sciences Division
Nikolai Faaland2001Cowell CollegeEngineering
Erik Provost2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sage Sobel2001Porter CollegeHumanities Division
Jennifer Levy2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Judith Fendel2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gian Oddone2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jan Alquist2001Porter CollegeHumanities Division
Masataka Scanlan2001College EightSocial Sciences Division
Anne Burgess2001Cowell CollegeHumanities Division
Colin Mills2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brian Rafferty2001Stevenson CollegeHumanities Division
Laura Ostrow2001Merrill CollegeHumanities Division
Heather English2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mei-Yin Lei2001College EightEngineering
Christine Grabyan2001College EightHumanities Division
Tania Hary2001Porter CollegeHumanities Division
Meghan Beitiks2001Porter CollegeArts Division
Molly Shilman2001Cowell CollegeHumanities Division
Ethan Ross2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Katrina Martynowicz2001Crown CollegeSocial Sciences Division
Matthew Heacock2001College EightEngineering
Benjamin Frost2001Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sean Colio2001College EightPhysical & Biological Sciences
Kevin Roberts2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Olivia Chan2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gregory Amundson2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Zachariah Friend2001Porter CollegeHumanities Division
Nicholas Marchi2001Oakes CollegeEngineering
Brian Hogue2001Crown CollegeSocial Sciences Division
Gina Marzo2001Cowell CollegeEngineering
Raquel Sochaczewski2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Polster2001Cowell CollegeArts Division
Ryan Dean2001College EightPhysical & Biological Sciences
Tami Kasamatsu2001Crown CollegeSocial Sciences Division
William Pohle2001College EightSocial Sciences Division
Louis Arighi2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Scott Yundt2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Daniel Goldwasser2001Merrill CollegeSocial Sciences Division
Blake Altshuler2001Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Autumn Linn2001Kresge CollegeHumanities Division
Jessica Nelson2001Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Shelbi Peralta2001College EightSocial Sciences Division
Jeffery Crook2001Crown CollegeEngineering
Thea Wang2001Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stacey Landesman2001Stevenson CollegeHumanities Division
Molly Lawrence2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Anna Wentz2001Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sean Carroll2001Crown CollegeEngineering
Nichole Sakellarion2001College EightSocial Sciences Division
Maia Jacobson2001Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Chirag Patel2001Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher White2001Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jessica Lopez-Tello2001Oakes CollegeSocial Sciences Division
Karen Bell2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Austin Camp-Sassarini2001Porter CollegeSocial Sciences Division
Kerry Andrade2001Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Morrell2000Kresge CollegeHumanities Division
Albert Maldonado2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tara Jirschefske2000Cowell CollegeArts Division
William Beall2000Porter CollegeEngineering
David Leech2000Stevenson CollegeHumanities Division
Elisabeth Crabtree2000Porter CollegeArts Division
Nina Finn2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ray Murakawa2000Kresge CollegeHumanities Division
Ryan Hillhouse2000Stevenson CollegeHumanities Division
Tola Dalton2000Cowell CollegeEngineering
Sandra Dodge2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Paul Pelton2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nora Jans2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Janelle Holbrook2000Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa McCormick2000Porter CollegeHumanities Division
Regina Kentner2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Mia Williams2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lupe Allen2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Vicki Ambrose2000College EightSocial Sciences Division
Alex Pisias2000Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Amanda Johnson2000College EightSocial Sciences Division
Sabrina Peterson2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sarah Anderson2000Porter CollegeArts Division
Corey Stick2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Woods2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Crystal Menendez2000Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lysbeth Truax2000College EightArts Division
Yothin Jinjarak2000Graduate DivisionSocial Sciences Division
Kyoko Yamashita2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ali Shariati2000Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Anthony Drexel2000Oakes CollegeHumanities Division
Leslie Grate2000Graduate DivisionEngineering
Marcus Frederickson2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Elliott2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Dale Clark2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Patricia Escoto2000Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Richardson2000Porter CollegeHumanities Division
Jeanine Scaramozzino2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Dilara McCauley2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Melissa Cline2000Graduate DivisionEngineering
Jay Nix2000Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mira Shields2000Porter CollegeHumanities Division
Daisy Rutstein2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Alessandro Watson2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Julie Sherwood2000Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Maureen Choi2000Oakes CollegeHumanities Division
Michael Galvez2000College EightSocial Sciences Division
Viva Harris2000Kresge CollegeHumanities Division
Christopher Miranda2000College EightSocial Sciences Division
Gopala Walker2000Cowell CollegeEngineering
Angela Rory2000Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Thayer2000Porter CollegeArts Division
Geoffrey Huang2000Cowell CollegeHumanities Division
Alexandra Engel2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alexander Fraim2000Porter CollegeHumanities Division
Randal Burns2000Graduate DivisionEngineering
Naomi Munn2000College EightPhysical & Biological Sciences
Jocelyn Bishop2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Liana Correa de Oliveira2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ellie Miller2000Cowell CollegeHumanities Division
Siena Castillo2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joanna White2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Rachel Sultan-Tancredi2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Jesse Hendricks2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Leech2000Stevenson CollegeEngineering
Taylor Geer2000Cowell CollegeHumanities Division
Leah Haines2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Cristopher Crews2000Crown CollegeArts Division
Meredith Mandell2000Porter CollegeArts Division
Eric Jacobson2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Holly Gummelt2000Merrill CollegeArts Division
Kyla Lupo2000Porter CollegeArts Division
Jason Williams2000Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Day Frostenson2000Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Wenzler2000Merrill CollegeHumanities Division
Jessica Saul2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Scott Bradbury2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Rose Wahlin2000Stevenson CollegeEngineering
Ryan Reyes2000Crown CollegeHumanities Division
Chloe Rawlins2000Porter CollegeArts Division
David Richter2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Moore2000Cowell CollegeHumanities Division
Eric Olson2000Kresge CollegeHumanities Division
Bernie Richter2000Cowell CollegeHumanities Division
Zachary Davison-Wilson2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Zachary Peterson2000Crown CollegeEngineering
Stephanie Chew2000Crown CollegeArts Division
Robin May2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Michael O'Connell2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Matthew Green2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alec Stefansky2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Adam Brumm2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Anne Ishii2000Kresge CollegeHumanities Division
Daniel Bedinger2000Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jesse Silva2000Oakes CollegeSocial Sciences Division
Dean Handa2000Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mary Lecklitner2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Portia Edwards2000Cowell CollegeArts Division
Robert Duncan2000Stevenson CollegeHumanities Division
Robert Robertson2000Kresge CollegeArts Division
Rebecca Resnick2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Deborah Baron2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kyrsten Spann2000Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Valerie Sprague2000Crown CollegeHumanities Division
Jana Parker2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kristina Duran2000Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Aaron Tiras2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Emily Meierding2000Cowell CollegeHumanities Division
Alexander Strayer2000Porter CollegeArts Division
Michael Turon2000Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Chow2000Crown CollegeSocial Sciences Division
James Olson2000Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Shannon Kelly2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Sara Greco2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Bryce Edwards2000Crown CollegeEngineering
Jason Hall2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Carl Schmitz2000Porter CollegeArts Division
David Bowe2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
April Weaver2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Eaton2000College EightSocial Sciences Division
Riquelen Ngumezi2000College EightSocial Sciences Division
Michael Moran2000Stevenson CollegeHumanities Division
Corinne Dubriwny2000Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Meredith Hazen2000Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Smythe2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Adele Hermann2000Graduate DivisionSocial Sciences Division
Wesley Mizutani2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Hinchman2000Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ebony Lewis2000Oakes CollegeSocial Sciences Division
Erin Frazier2000Merrill CollegeHumanities Division
Sarah Fletcher2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Curren2000Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Kiehl2000Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrei Kuminoff2000Crown CollegeSocial Sciences Division
Victor Garcia2000Kresge CollegeHumanities Division
Jessica DeGrassi2000Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Crook2000Stevenson CollegeArts Division
Susan Weber2000Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Isaac DiIanni2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Matthew Wetherbee2000Porter CollegeSocial Sciences Division
Mary-Frances Gargas2000College EightPhysical & Biological Sciences
Ashley Wattles2000College EightSocial Sciences Division
Melissa Monahan2000Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Lanz2000College EightSocial Sciences Division
Katherine Tan2000College EightSocial Sciences Division
Frances Lanthier2000Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jennifer Delapp2000Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marc Vitagliano2000College EightSocial Sciences Division
Eleanor Sommers2000Porter CollegeHumanities Division
Martha Thomas2000College EightPhysical & Biological Sciences
Noah Fleck2000Merrill CollegeEngineering
Ramon Gomez2000Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mahlon Chute1999Graduate DivisionArts Division
Mary Hellman1999Merrill CollegeHumanities Division
Shannon Whitlock-Grindle1999College EightSocial Sciences Division
Heather Ricks1999Porter CollegeArts Division
Martin Baer1999College EightArts Division
Sean O'Neill1999Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Tamarra Jones1999Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Kappler1999Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Tyson Heyn1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jill Judd1999Porter CollegeArts Division
Lara Sherbin1999Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Goff1999Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Emiliano Aragon1999Cowell CollegeSocial Sciences Division
Julie Trulson1999Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Clarke Steinback1999Graduate DivisionEngineering
Gilad Buzi1999Stevenson CollegeHumanities Division
Irene Avila1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Karyn Lundberg1999Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Phetsamone Nhonthachit1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Colin Smith1999College EightSocial Sciences Division
Justin Meek1999Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jessica Lunt1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Erin Lawrence1999College EightPhysical & Biological Sciences
Rurik Draper1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Joy Koster1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Andromeda Polhemus1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kevin Bolen1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Serena Pring1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Benjamin Cardoza1999Cowell CollegeSocial Sciences Division
Maya Chinchilla1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Patricia Valencia1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jorge Fernandez1999Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Natasha Kaluza1999Graduate DivisionArts Division
Sherrie Tucker1999Graduate DivisionHumanities Division
Rebecca Vega1999College EightPhysical & Biological Sciences
Matthew Dechter1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Riley1999Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ryan Trumm1999College EightArts Division
Julianne Karelitz1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Carmen De Jesus1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Dorth Raphaely1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Peter Israel1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Aileen Meehan1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ted Weisman1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christina St. John1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Edwards1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patrick Barringer1999Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jacob Lacayo1999College EightPhysical & Biological Sciences
Christine Nelson1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cherry Hitt1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lara Teter1999College EightPhysical & Biological Sciences
Lisa Maxfield1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Neal Nakano1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Iain Crabb1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Chen1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tara Kaufman Huisman1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dorothy Cosby1999Porter CollegeArts Division
Elizabeth Bethel1999Merrill CollegeHumanities Division
Lissa Schuman1999Kresge CollegeHumanities Division
Heather Nakasone1999Crown CollegeHumanities Division
Lorena Warner-Lara1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lauren Casados1999Merrill CollegeArts Division
Alexander Stafford1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Rebecca Swanson1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Evans1999Stevenson CollegeHumanities Division
Christopher Loo1999Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Karin Cederborg1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Samantha Tobias-Espinosa1999Merrill CollegeHumanities Division
Elina Valmores1999College EightHumanities Division
Christopher Brown1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Inga Miller1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Perez1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ramona Rubin1999Porter CollegeUndergraduate Education
Danielle Gruen1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carol Soppe1999Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Sheheryar Kaoosji1999Merrill CollegeUndergraduate Education
Justin Guan1999Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Carmen Lowe1999College EightSocial Sciences Division
William Dyckman1999Cowell CollegeUndergraduate Education
Bryan O'Connell1999Porter CollegeArts Division
Jessica Boyd1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Beth Plevy1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Cara Maraviglia1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Melissa Roye1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Muse1999Merrill CollegeEngineering
Marie-Elaine Bali1999Oakes CollegeHumanities Division
Lilian Valencia1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Paul Brock1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Brackett1999Cowell CollegeHumanities Division
Laura Bridy1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Sword1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Cristine Kirlin1999Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin Benumof1999Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Rosa Hernandez1999Merrill CollegeHumanities Division
Alexandra Davies1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Louis Segura1999Stevenson CollegeHumanities Division
Cecelia Griego1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Aimee Masserman1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Laura Zeiss1999Kresge CollegeHumanities Division
Kenji Treanor1999Oakes CollegeHumanities Division
Trent Crable1999College EightSocial Sciences Division
Anne Weinberger1999Cowell CollegeHumanities Division
Barbara Garber1999Porter CollegeHumanities Division
Isabelle Haller1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Bryana Britts1999Graduate DivisionSocial Sciences Division
Elise Perlin1999Porter CollegeHumanities Division
Jessica Jerozal1999College EightSocial Sciences Division
DeShawn Fuller-Gough1999College EightSocial Sciences Division
Melissa Reyes1999Cowell CollegeSocial Sciences Division
Cortni Muldoon1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Angela Boyd1999College EightSocial Sciences Division
Alejandro Paul1999Crown CollegeHumanities Division
Susan Moe1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Trisha Domingo-Lavarez1999College EightHumanities Division
Christianna Stuber1999Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Vincent Renner1999Merrill CollegeEngineering
Nicole Dunas1999College EightSocial Sciences Division
Sarah Warren1999Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Fischler1999Merrill CollegeHumanities Division
Mary Hostetler1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
James Pile1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lisa Allen1999Cowell CollegeHumanities Division
Aram Adajian1999Porter CollegeArts Division
John Kang1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Christianson1999Cowell CollegeHumanities Division
Christopher Sabre1999Merrill CollegeArts Division
Skylar Stephen Chung1999Porter CollegeSocial Sciences Division
Patrick McInerney1999Graduate DivisionSocial Sciences Division
Theodore Dechant1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Ufkes1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Pamela Moser1999College EightSocial Sciences Division
John Glass1999College EightSocial Sciences Division
Aubrey Wong1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michelle Bader1999College EightSocial Sciences Division
Christine Kiefer1999College EightSocial Sciences Division
Alexander Schubert1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Stephen Franklin1999Porter CollegeArts Division
Rebecca Cordova1999Porter CollegeHumanities Division
Ashley Hayward1999Porter CollegeArts Division
Jennifer Leann Pezzi1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Chin1999Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Micol Benet1999Porter CollegeSocial Sciences Division
Samuel Wright1999Kresge CollegeHumanities Division
Jo Ann Bartel1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joanne Humphreys1999Kresge CollegeArts Division
Erin Moran1999Kresge CollegeSocial Sciences Division
Katherine Moreno1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Jolliff1999Oakes CollegeHumanities Division
Mary Wiedemann1999College EightSocial Sciences Division
Brendan Pyle1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Nicole DiCanio1999Porter CollegeSocial Sciences Division
Joel Pickering1999Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thyne Richards1999Crown CollegeEngineering
Emily Lefson1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Clifford Harper1999College EightSocial Sciences Division
Denise Hall1999Merrill CollegeHumanities Division
Lila Lam1999Graduate DivisionSocial Sciences Division
Shirin Amini1999Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sarah Mucks1999Crown CollegeSocial Sciences Division
Roxanne Sierra1999Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Merritt1999College EightSocial Sciences Division
Nalini Narayan1999Porter CollegeArts Division
Holly Sowers1999Crown CollegeHumanities Division
Katherine Regan1999Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Tiffany Johnson1999Porter CollegeHumanities Division
Kristen Stoner1999College EightSocial Sciences Division
Rafael Garcia1999Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Reimann1999Porter CollegeHumanities Division
Sarah Fleming1999Cowell CollegeEngineering
Gail Schull1998Kresge CollegeHumanities Division
Mark Nechodom1998Graduate DivisionHumanities Division
Ann McDowell1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Soriano1998Oakes CollegeEngineering
Jonathan Stone1998Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Sean Lyons1998Cowell CollegeHumanities Division
Kevin Kittredge1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Murrell1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Debra Fischer1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Haven Livingston1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael Karr1998Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Swartz1998Porter CollegeHumanities Division
T. Roberti1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Berg1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Davis1998Stevenson CollegeHumanities Division
Stacy MacMurray1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lisa Faught1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Barbara Sprenger1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Lia Morse1998Cowell CollegeHumanities Division
Allison Ohle1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Katherine Krantz1998Cowell CollegeHumanities Division
Solomon Rosenschein1998Porter CollegeArts Division
Elizabeth McAuley1998Crown CollegeEngineering
Jennifer Gritzer1998Oakes CollegeHumanities Division
Autumn Zindel1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jorge Briones1998Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Brian Wolff1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Shoshana Ross1998Cowell CollegeHumanities Division
Shanna Grogg1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marianne Stauffer1998Kresge CollegeArts Division
Adam Burnett1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Eric Okamoto1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Tanya Strauss1998Porter CollegeHumanities Division
Juanita Lara1998Oakes CollegeHumanities Division
Susan Prestage1998Stevenson CollegeEngineering
Christopher Broughton1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Tilman Rosales1998Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Emily Ager1998Porter CollegeUndergraduate Education
Terry Kritsepis1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michelle Phipps1998Porter CollegeArts Division
Jennifer Switzer1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Merk1998Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Marina Malikoff1998Porter CollegeHumanities Division
Anna Bruck1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sonia Shefayee1998Oakes CollegeSocial Sciences Division
Megan Falls1998Crown CollegeHumanities Division
Rebecca Heyman1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Amy Newkirk1998Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Mangel1998Cowell CollegeHumanities Division
Diane Menist1998Stevenson CollegeHumanities Division
Lara Triona1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Eric Thorne1998Graduate DivisionEngineering
Andrew Schwabecher1998Stevenson CollegeEngineering
Shannon Curren1998Porter CollegeArts Division
Jennifer Caloyeras1998Cowell CollegeHumanities Division
Adam Duer1998College EightPhysical & Biological Sciences
Laura Bedinger1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jill Tuckman1998Crown CollegeArts Division
Jennifer Caudillo1998College EightSocial Sciences Division
Virginia Booz Ullrey1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Catherine Curtis1998Crown CollegeHumanities Division
Vickie Chu1998Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kate Walsh1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Diana Rawls-Spragg1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Michele Lachoff1998Porter CollegeHumanities Division
Dana Goldstein1998Merrill CollegeHumanities Division
Amy Smith1998Porter CollegeHumanities Division
Shana Rugani1998College EightSocial Sciences Division
James Russell1998College EightSocial Sciences Division
Kathryn Castelli1998College EightPhysical & Biological Sciences
Winifred Frick1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Brent Thorington1998College EightEngineering
Miguel Canales1998Crown CollegeHumanities Division
Tenisha Armstrong1998Stevenson CollegeHumanities Division
Aviva Rochester1998Oakes CollegeArts Division
Joshua Caulkins1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
David Reynolds1998Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Amanda Linn1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Aaron Bastian1998Stevenson CollegeHumanities Division
Heather Tidrick1998Porter CollegeHumanities Division
Andres Martin1998Oakes CollegeSocial Sciences Division
Molly Simmons1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alyson Brewer1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Alicia Cabello1998College EightSocial Sciences Division
Rebecca Cress1998Porter CollegeArts Division
Joshua Beil1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jessica Libresco1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Courtney Potter1998Porter CollegeArts Division
Sarah Mansergh1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Daniel Shoup1998Cowell CollegeHumanities Division
Jason Walter1998College EightPhysical & Biological Sciences
Ian Olds1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Mcglothlen1998Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Yvonne Milham1998Stevenson CollegeHumanities Division
Lauri Gonalons1998Stevenson CollegeUndergraduate Education
Michelle Klucsor1998Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Dale Summer-Busch1998Porter CollegeArts Division
Reuben Ramirez1998College EightHumanities Division
Stephen Cusick1998College EightPhysical & Biological Sciences
William Adler1998Stevenson CollegeEngineering
Roxanne Taylor1998Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Chela Zabin1998College EightPhysical & Biological Sciences
Sarah Dunn1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Voorhees1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Priya Ganguli1998Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jody Fessler1998Oakes CollegeSocial Sciences Division
Tiffany Harmon1998Crown CollegeSocial Sciences Division
Filemon Ong1998Oakes CollegeEngineering
Barbara Chie Leon1998Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Emily Cash1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ellen Venable1998Stevenson CollegeEngineering
Liora Yehushua1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Adolfo Mercado1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marco Palencia1998Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Karie Henderson1998Porter CollegeSocial Sciences Division
Peter Hutkins1998Cowell CollegeEngineering
Emerson DuBois1998Porter CollegeArts Division
Ian Del Rio-Daher1998Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robin Dearinger1998Graduate DivisionSocial Sciences Division
Yohannes Berhe1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kazuko Mockett1998Graduate DivisionArts Division
Maricela Santos1998Stevenson CollegeHumanities Division
J. Stephen Miller1998Kresge CollegeArts Division
Alexandra Stone1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Hilary Fill1998Porter CollegeArts Division
Kelley Jones1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ruth Hilberg1998Graduate DivisionSocial Sciences Division
Vincent Songcayawon1998Porter CollegeArts Division
Tahnee Sweeney1998Graduate DivisionSocial Sciences Division
Amanda Glasgow1998Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Claire Pattee1998Kresge CollegeSocial Sciences Division
Michelle Franco1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth MacMillan1998College EightSocial Sciences Division
Aimee Blum1998Crown CollegeHumanities Division
Summer Halverson1998Porter CollegeArts Division
Jan Saxton1998Kresge CollegeHumanities Division
Diann Delicino1998Cowell CollegeHumanities Division
Rebecca Wilcox1998Merrill CollegeHumanities Division
Adam Roye1998Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Fox1998Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ayshe Tuncer1998Kresge CollegeHumanities Division
Mary Zinsmeyer1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Laurel Kline1998Merrill CollegeHumanities Division
Jeff Craven1998Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kristina Stanton1998Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
John Berg1998College EightSocial Sciences Division
Jorge Manriquez1998Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Amy Brown1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nori Watson1998Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robyn Rowe1998College EightSocial Sciences Division
Takayuki Kaiso1998Graduate DivisionEngineering
Jonathan Brewer1998Cowell CollegeSocial Sciences Division
Theresa Dayog1998Cowell CollegeEngineering
Diego Sanchez1998Merrill CollegeSocial Sciences Division
Laixin Zhou1998Graduate DivisionEngineering
David Fellner1997College EightSocial Sciences Division
Renee Sanders1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Mark Nockleby1997Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Kyle York1997Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Kornfield1997College EightSocial Sciences Division
Christina Loijos1997Merrill CollegeHumanities Division
Jason Zien1997Graduate DivisionEngineering
Andre Jones1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Megan Riley1997Cowell CollegeHumanities Division
Edward Lee1997Crown CollegeEngineering
Melissa Pescatore1997Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Johanna Silverthorne1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Thomas Morgan1997Kresge CollegeHumanities Division
Kathryn Freudenberger1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Matthew Moore1997Graduate DivisionHumanities Division
Miya Suzuki1997Stevenson CollegeHumanities Division
Emily Kessler1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Daniel Covert1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Aaron Hebshi1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Susannah Parrish1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Caulfield1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Adam Silver1997Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Melissa Moreno1997College EightSocial Sciences Division
Kelly Fitzgerald Holland1997College EightSocial Sciences Division
Robbi Edwards1997College EightSocial Sciences Division
Anna Egland1997College EightPhysical & Biological Sciences
Kristin Vredevoogd1997Porter CollegeArts Division
Aram Price1997Kresge CollegeHumanities Division
Angel Dillon1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Crystal Morant1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Santiago1997College EightPhysical & Biological Sciences
Shawn Simpson1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Phillip Mullen1997Cowell CollegeHumanities Division
Nancy Donnell1997College EightSocial Sciences Division
Ellen Thomas1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Maxwell Cain1997Kresge CollegeArts Division
Kristi Beres1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Song1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Angela Crosher1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Joseph Farrow1997Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Alexandra Resch1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Martine Hyland1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michele Petherick1997Porter CollegeArts Division
Ifeyinwa Nzerem1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sara Farmer1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Falzone1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bianca Pulitzer1997Merrill CollegeHumanities Division
Katherine Leonard1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rachel Ramirez1997Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Crystal Hernandez-Weiss1997College EightSocial Sciences Division
Sarah Beaudreau1997Stevenson CollegeHumanities Division
Jeffrey Davidson1997Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Kay1997Stevenson CollegeHumanities Division
Anita Hollander1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alexander Terzich1997Stevenson CollegeHumanities Division
Carrie McChesney1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Kimberlee Hanagan1997Crown CollegeHumanities Division
Donna Lee1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ron Alquist1997Crown CollegeUndergraduate Education
Denise Dallmann1997Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jocelynn Silveira1997Porter CollegeHumanities Division
April Economides1997Oakes CollegeHumanities Division
Amy Hamasaki1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Danna Viaggi1997Not ApplicablePhysical & Biological Sciences
Laura Spidell1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
KuanFu Chang1997Cowell CollegeEngineering
Melanie Chan1997Oakes CollegeHumanities Division
Alison Shepodd Palmer1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Fernando Agredano1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Amy Zack1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Knight1997Porter CollegeHumanities Division
Carol Taylor1997Porter CollegeArts Division
Denise Burchell1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Ian Evans1997Stevenson CollegeHumanities Division
Amy Cohen1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Brandy Faulkner1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sandra Ramirez1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Georgia Lampros1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Epstein1997Kresge CollegeHumanities Division
Michelle Fannon1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Vibat1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ada Cunningham1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Leigh Murrell1997Cowell CollegeHumanities Division
Holly Cuggino1997Stevenson CollegeHumanities Division
John Stanley1997Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Erica Scalzo1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kerry Kessler1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Brandi Hoffman1997Kresge CollegeHumanities Division
Katrina Nater1997Porter CollegeUndergraduate Education
Daniel Rotter1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Juniper Scribner1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Katy Krokower1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julia Adler1997Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Rothschild1997Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Christina Alba1997Cowell CollegeHumanities Division
Daria Coltrain1997Stevenson CollegeHumanities Division
Evan Willey1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
David Barisic1997College EightSocial Sciences Division
Daniel Cahill1997College EightSocial Sciences Division
Derek Reimer1997Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Hurwitz1997Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Heidi DeVries1997Kresge CollegeHumanities Division
Brian Wiechman1997Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Won Lee1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Leila Coffman1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Jordy Jensky1997Stevenson CollegeHumanities Division
Chi-Yu Li1997College EightSocial Sciences Division
Tran Phung1997Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Melinda Boland1997Oakes CollegeHumanities Division
Rebecca Johnson-Juliano1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ellyce Hoeger1997Porter CollegeHumanities Division
Pragya Trivedi1997Graduate DivisionHumanities Division
Liga Bauer-Hoy1997Graduate DivisionSocial Sciences Division
Sejal Ravani1997Oakes CollegeHumanities Division
Steven Duran1997College EightPhysical & Biological Sciences
Nicole Guidotti-Hernandez1997Merrill CollegeHumanities Division
Roxanne Smith1997College EightPhysical & Biological Sciences
Juan Oliverez1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Frayjo1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Amy Mew1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Carlos Gutierrez1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gian Wong1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Todd Hamamoto1997Porter CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Stone1997Cowell CollegeSocial Sciences Division
Weikai Sun1997Graduate DivisionEngineering
John Rall1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Swanson1997Kresge CollegeHumanities Division
Donald Harlor1997Stevenson CollegeEngineering
Rinfred Jones1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Savannah Morgan1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gideon Parque1997Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Heath Crossland1997Porter CollegeArts Division
Clayton Choo1997College EightSocial Sciences Division
Amy Jessen1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Srividya Ananthanarayanan1997Graduate DivisionEngineering
Richard Egan1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Maria Perott1997Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jeremy Pusey1997Oakes CollegeArts Division
Kier Bass1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Witherill1997Cowell CollegeHumanities Division
James Barber1997Stevenson CollegeArts Division
Alicia Seesholtz1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Meyer1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Yoshinaka1997Crown CollegeEngineering
Joanne Diener1997Merrill CollegeHumanities Division
Duane Strong1997Crown CollegeEngineering
Elisa Carias1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ricardo Fiallos1997Stevenson CollegeHumanities Division
Phil Zavadil1997Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bhroam Mann1997Porter CollegeEngineering
Tamarind Fleischman1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kristina Zerarka1997Kresge CollegeArts Division
Andrew Hartmann1997College EightSocial Sciences Division
Cameron Fischer1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michael Kock1997Crown CollegeEngineering
Melanie Lenat1997Kresge CollegeHumanities Division
Christopher Lauford1997Crown CollegeArts Division
Jonathan Newsum1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Melanie Meyer1997Crown CollegeSocial Sciences Division
James Sawaya1997Oakes CollegeSocial Sciences Division
Amy Bass1997Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Claudia Melendez1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Schlosser1997Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Ayal Goury1997Cowell CollegeUndergraduate Education
David Smelser1997Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Cheryl Correa1997Oakes CollegeHumanities Division
Ann Wilber1997Cowell CollegeHumanities Division
Kate Shaffer1997Kresge CollegeHumanities Division
Bridget Forshay1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Jill Grabowski1997Porter CollegeArts Division
Mika Revell1997Merrill CollegeArts Division
Kelly Meimei Yuen1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Littlejohn Reid1997Crown CollegeSocial Sciences Division
Deborah Jansen1997Merrill CollegeSocial Sciences Division
Carrie Sanchez-Jarvis1996Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
James Aroyan1996Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Glenn Greenberg1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carolyn Shipley1996Porter CollegeArts Division
Marc Reeve1996Oakes CollegeArts Division
Manuel Aragon1996Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
G. Munsey1996Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Kristin Lukrich1996College EightPhysical & Biological Sciences
David Mitchell1996Cowell CollegeHumanities Division
John Taber1996Cowell CollegeSocial Sciences Division
Wendy Peer1996Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Zachary Train1996Porter CollegeArts Division
Eric Potsdam1996Graduate DivisionHumanities Division
W. Jason Naylor1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Wong1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tracey Marsh1996Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Easter1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Kentaro Takahashi1996Cowell CollegeArts Division
Ki Jyung1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kristen Miller1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Vivek Agrawal1996Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Clare Dominik1996Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Julie McCalmont1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Hans Mattingly1996Kresge CollegeHumanities Division
Chad Stone1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
S. Brooke Baldwin1996Porter CollegeHumanities Division
Bernadette Ono1996Oakes CollegeHumanities Division
Nikki Eckerson1996Oakes CollegeHumanities Division
Justin Soffer1996College EightSocial Sciences Division
Yale Passamaneck1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alec Rice1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sierra Cantor1996Crown CollegeSocial Sciences Division
F. Kenya Wheeler1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Bowman1996Kresge CollegeHumanities Division
Yvette Bessey1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mele Wheaton1996Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jennifer Whitlow1996Porter CollegeSocial Sciences Division
Susanne Hobbs1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jose Ramos1996Kresge CollegeEngineering
Kirsten Kvam1996College EightHumanities Division
Amanda Millet1996Porter CollegeArts Division
Juliana Leslie1996Graduate DivisionHumanities Division
Rachel Davis1996Porter CollegeSocial Sciences Division
Kerry Seng1996Cowell CollegeSocial Sciences Division
Satoshi Fujita1996College EightPhysical & Biological Sciences
Jonathan Harper1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Mosbacher1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michael Balliet1996College EightSocial Sciences Division
Alison Olsav1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Marcus Vigil1996Cowell CollegeArts Division
Marty Leshin1996College EightHumanities Division
Benjamin Wu1996Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Ranko Petroni1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Lisa Michael1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Erlynn Cabarles1996College EightSocial Sciences Division
Erica Wuthnow1996Stevenson CollegeHumanities Division
Sally Garbarini1996Stevenson CollegeArts Division
Charles Young1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Aubrey Cool1996Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kathryn Davis1996Cowell CollegeHumanities Division
Jan Kwong1996Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jonah Peretti1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kevin Butler1996Cowell CollegeHumanities Division
Megan Peterson1996Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nicole Mercer1996Cowell CollegeHumanities Division
Dana Kromm1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Daniel Lee1996College EightPhysical & Biological Sciences
Frank Wood1996Stevenson CollegeHumanities Division
Kevin San Diego1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Erik Crouthamel1996Stevenson CollegeArts Division
Scott Lohr1996Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jenea Smith1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Justine Kragen1996Kresge CollegeArts Division
Jessica Petrini1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Readdie1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Brooks Robertson1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Andrew Kahn1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Manuel Villalpando1996College EightSocial Sciences Division
Christopher Colthurst1996College EightUndergraduate Education
Susan Markham1996Porter CollegeHumanities Division
Macgregor Card1996Porter CollegeHumanities Division
Hootan Altafi1996Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jeanine Soterwood1996Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Orson Aguilar1996College EightSocial Sciences Division
Thomas Yee1996Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jayson Lo1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sara Emch1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Alisa Schofield1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joanne Ehret1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christina Koehler1996Cowell CollegeHumanities Division
Jennifer Agbayani1996Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Paoli1996Crown CollegeHumanities Division
Rebecca Anderson1996Crown CollegeHumanities Division
Jeremy Marley1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Eddie Ocampo1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Julia Martinez1996Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Tami Suess-Krahenbill1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Don Uy-Barreta1996College EightSocial Sciences Division
Matthew Balano1996Kresge CollegeHumanities Division
Bruce Rockwell1996Cowell CollegeArts Division
Naya Sundari-Dribinski1996Kresge CollegeUndergraduate Education
Paula Fox1996Cowell CollegeSocial Sciences Division
Linda Brown1996College EightSocial Sciences Division
Nicholas Bruns1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Erin Boyd1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Shelley Correia1996Cowell CollegeHumanities Division
Joanne Guerra Rhodes1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Eric Hetland1996Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Nelson1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patricia Clinkenbeard1996Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Randi Dicicco1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Karen Offereins1996Cowell CollegeArts Division
Jodie Karigaca1996Stevenson CollegeHumanities Division
Jasvinder Sandhu1996Porter CollegeEngineering
Adam Borcherding1996Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jenna Dizon1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Horst1996Kresge CollegeHumanities Division
Michele Fergus1996Merrill CollegeHumanities Division
Sheila Crider1996Merrill CollegeSocial Sciences Division
Matthew Duffy1996College EightSocial Sciences Division
Chandra Frankfort1996Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine Cristy1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Debbie Goodrich1996Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Meyer1996College EightPhysical & Biological Sciences
Raksas Hang1996Graduate DivisionEngineering
Theodore Goodman1996Graduate DivisionEngineering
Leah Wilson1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Barbara Maximovich1996College EightSocial Sciences Division
Johnny Santos1996Kresge CollegeHumanities Division
Lichen Brown1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Erin McAleece1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Kriz1996Graduate DivisionSocial Sciences Division
Emily Smith1996Porter CollegeArts Division
Eric Walberg1996Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jon Anderson1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Renee Sanchez1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Karel Baloun1996Graduate DivisionSocial Sciences Division
Kristy Schreader1996Merrill CollegeSocial Sciences Division
Betty Cowdery1996College EightSocial Sciences Division
Nanette Ramirez1996Kresge CollegeSocial Sciences Division
Dawn Siemer1996Merrill CollegeHumanities Division
William Eckles1996Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Thomas Nelson1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Carolyn Raser1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Janeen Malatesta1996Cowell CollegeHumanities Division
Jonathan Spremich1996Oakes CollegeArts Division
David Lippman1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kazuhiro Yokozeki1996Porter CollegeArts Division
Michael Tsang1996Oakes CollegeSocial Sciences Division
Laura Donnelly1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Lorenz Trockle1996Merrill CollegeHumanities Division
Hope McCullum Jones1996Stevenson CollegeHumanities Division
Angela Togia1996College EightSocial Sciences Division
Hue-Thanh Bergevin1996Kresge CollegeHumanities Division
Sandy Doughty1996Crown CollegeSocial Sciences Division
Aaron Parker1996Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Leigh Hill1996College EightHumanities Division
Gary Maushardt1995Stevenson CollegeHumanities Division
John Robertson1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Murray Sims1995College EightPhysical & Biological Sciences
Adriano Amaya1995Merrill CollegeHumanities Division
Darryl Davies1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine Fehring1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michelle Gilmour1995Merrill CollegeHumanities Division
Thomas Ramos1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Samuel Iler1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Matthew Koebbe1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Mya Thornburgh1995College EightUndergraduate Education
Jodi Greene1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Cook1995Cowell CollegeEngineering
Adrienne Graham1995Kresge CollegeHumanities Division
Maria Ochoa1995Graduate DivisionHumanities Division
Theodore Shaw1995Oakes CollegeHumanities Division
Catherine Wilewski1995Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Christina Lundberg1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Colleen Ward1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Galpin1995Crown CollegeEngineering
Sean Mason1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Cristina Weir1995Cowell CollegeEngineering
Alexander Kaufman1995College EightPhysical & Biological Sciences
Asher Siddiqui1995College EightEngineering
Stephanie Klein1995Graduate DivisionHumanities Division
Lynette Rebich1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Porter1995Kresge CollegeHumanities Division
Emma Morris1995College EightUndergraduate Education
Mark Rosenberg1995Porter CollegeHumanities Division
John Hansell1995Merrill CollegeHumanities Division
Kurt Ehlers1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Cassie Ferguson1995Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Lawrence1995Crown CollegeEngineering
Esteban Lopez1995Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Adam Paul1995Kresge CollegeEngineering
James Barcelona1995Crown CollegeHumanities Division
Dominic Martinelli1995Oakes CollegeHumanities Division
Katherine Friedman1995Porter CollegeHumanities Division
Salvador Alvarez1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jimmy Chan1995Crown CollegeEngineering
Eric Jamieson1995Kresge CollegeHumanities Division
Robin Soe1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Bethel1995Stevenson CollegeHumanities Division
Gerald Gonzales1995Merrill CollegeHumanities Division
Vinci Daro1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
William Byrne1995College EightHumanities Division
Kandis Giordano1995Kresge CollegeArts Division
Erika Justine Dietrich1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Graser1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Aliza Grover1995Kresge CollegeHumanities Division
Sarah Lowenthal1995College EightSocial Sciences Division
Ly Yang1995Crown CollegeEngineering
Jennifer Birch1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Garcia1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Eve Marie Bordoli1995Cowell CollegeUndergraduate Education
Daniel Malone1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Dan Zivkovic1995Merrill CollegeEngineering
Neil Ellis1995College EightPhysical & Biological Sciences
Sondra Ricar1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Zachary Thacher1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Horton1995Porter CollegeArts Division
Jamie Mcgloin-King1995Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Gideon Caplovitz1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Shannon Bentley1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bram Caplan1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jana Carter1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Patrick McBride1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Alia Merla1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Avi Porton1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Andrej Krickovic1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lamar Davis1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christine Sparks1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Stephanie Newhart1995College EightPhysical & Biological Sciences
Melissa Trousdale1995Cowell CollegeHumanities Division
Jana Krutsinger1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Neysa Williams1995Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Yasmine Buchner1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Catherine Arnquist1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Eric Haugen1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Meck1995College EightSocial Sciences Division
Sandrine Arnaud1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Dylan Lewis1995College EightSocial Sciences Division
Aimee Spector1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Valmores1995Oakes CollegeHumanities Division
Mindy Rosen1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
Anne-Marie Bonfilio1995Crown CollegeArts Division
Keely Floegel1995Crown CollegeHumanities Division
Stephen Duda1995Kresge CollegeArts Division
Lucretia Miller1995Stevenson CollegeArts Division
Sara-Rozet Norwick1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Stenger1995College EightSocial Sciences Division
Siv Si1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Caryn Ryan1995Cowell CollegeHumanities Division
Michael Murphy1995Crown CollegeHumanities Division
So Vang1995Cowell CollegeHumanities Division
Eric Glenn Motley1995Stevenson CollegeArts Division
Rachel Peak1995College EightSocial Sciences Division
Michael Jimenez1995College EightEngineering
Catherine Burriss1995Kresge CollegeArts Division
David Grant1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Kirsten Milaney1995College EightPhysical & Biological Sciences
Merci Debarraicua1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Ramona Rico1995College EightPhysical & Biological Sciences
Arien Koorn1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Amanda Rappaport1995Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Thane Myers1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Daniel Grover1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ethan Robinson1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Bonny Evans1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Laura Liptak1995Crown CollegeArts Division
Monica Brown1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Reynolds-Ramirez1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marina Ramon1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Donald Reitz1995College EightPhysical & Biological Sciences
Rebecca Cate1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Eric Kord1995Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Ivan Jue1995College EightHumanities Division
Thomas Scales1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Diem Do1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
James Loetterle1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jason Varni1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erika Klein1995Cowell CollegeEngineering
Sarkis Kitsinian1995College EightSocial Sciences Division
Tania Giles1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sarah Lora1995Crown CollegeHumanities Division
Erin-Leigh Henderson1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Jake Brutlag1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Terrence Dickinson1995Cowell CollegeHumanities Division
Thomas Oh1995Oakes CollegeEngineering
Eri Takahashi1995College EightPhysical & Biological Sciences
Nathaniel Miller1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Don Mesa1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Palma Formica1995College EightPhysical & Biological Sciences
Alan Speidel1995Kresge CollegeHumanities Division
Brendon Mclorg1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lindsey Stevens1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ronald Scadina1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Chris Haidinyak1995Kresge CollegeEngineering
Jo-Anne Corbett1995Kresge CollegeHumanities Division
Lynne Matejcek1995Porter CollegeArts Division
Jason Dizon1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ron Goularte1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Barry Kyle1995Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Samuel Hoover1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nicole Lawrence1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Nichols-Bown1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Holly Coty1995Cowell CollegeHumanities Division
Hans Peter Dommel1995Graduate DivisionEngineering
Eric Strayer1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susie Rose1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Leslie French-Baxter1995College EightSocial Sciences Division
Charles McEwen1995Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mark Jordan1995Cowell CollegeHumanities Division
Erik Ripple1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Linda Schleicher1995College EightPhysical & Biological Sciences
Shelley Bates1995Kresge CollegeHumanities Division
Katherine Brandl1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Guerre1995Porter CollegeArts Division
Laurie Hively1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Armstrong1995Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Charles Ritter1995Graduate DivisionSocial Sciences Division
Donna Kenney1995College EightSocial Sciences Division
Heather Lussier1995Cowell CollegeHumanities Division
Joseph Crossen1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Moonyeen Danzig1995College EightSocial Sciences Division
Linda Sinkovic1995Crown CollegeEngineering
Robert Schmitt1995Kresge CollegeHumanities Division
Mary Gallagher1995Stevenson CollegeHumanities Division
Debra Busman1995Kresge CollegeHumanities Division
Steven Cogorno1995Merrill CollegeEngineering
Catherine Chappell-Ybarra1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lila Guirguis1995College EightSocial Sciences Division
Paul Vega1995Porter CollegeArts Division
Elinor Butterworth1995Cowell CollegeHumanities Division
Matthew Phillips1995Porter CollegeArts Division
Joanna Espiritu-Moriwaki1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
Dirk Etienne1995Stevenson CollegeHumanities Division
Joseph Bricca1995Porter CollegeHumanities Division
Laura Batistic1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Sandra Loving1995Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Balducci1995Stevenson CollegeHumanities Division
John Walbridge1995Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Denise Loving1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Julie Lucido1995Porter CollegeArts Division
Michael Jackson1995Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Haskett1995Porter CollegeSocial Sciences Division
Jill Ohana1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Julio Echeverria1995Oakes CollegeHumanities Division
Robert McDowell1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
E. D. Schragg1995Stevenson CollegeHumanities Division
Brendan McAuley1995Merrill CollegeSocial Sciences Division
Daniel Jalkut1995Stevenson CollegeEngineering
Sudesh Prasad1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Bonnie Nattrass1995College EightSocial Sciences Division
Virginia Guhin1995Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Mallory1995Graduate DivisionSocial Sciences Division
Corinna Wu1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Dell Adams1995Merrill CollegeHumanities Division
K. Tye Rempfer1995Oakes CollegeSocial Sciences Division
Dennis Karlinsky1995Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lou Gilpin1995Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Anita Dilts1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Anna Paganelli1994Kresge CollegeHumanities Division
Leslie McClellan1994Merrill CollegeHumanities Division
Christopher Cramer1994Kresge CollegeHumanities Division
Catherine Serventi1994Porter CollegeSocial Sciences Division
Joshua Saffren1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Fuller1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Claire McCallum1994Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Buschmann1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Brant Smith1994Kresge CollegeUndergraduate Education
Christine Sullivan1994Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Kiakima Simon1994Kresge CollegeUndergraduate Education
Jennifer Tayler1994Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Zigmund1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Spencer1994Kresge CollegeHumanities Division
Carolina Ramos1994Oakes CollegeUndergraduate Education
Julie McVay Walukiewicz1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Howarth1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sarah Skimin1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Gregory Fleischer1994Porter CollegeHumanities Division
Cara Jobson1994Porter CollegeSocial Sciences Division
Jose Corrales1994College EightSocial Sciences Division
Katharine Bossart1994College EightPhysical & Biological Sciences
Jose Renteria1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Richards1994Stevenson CollegeHumanities Division
Michael Li1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Margaret Cocksedge1994Porter CollegeHumanities Division
Sarah Whitmore1994Crown CollegeHumanities Division
Kristin Nasse1994Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Batyah Shtrum1994Porter CollegeArts Division
Tyrone Taylor1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joseph Finete1994Oakes CollegeEngineering
Ayanna Yonemura1994Crown CollegeUndergraduate Education
Bobby White1994Merrill CollegeArts Division
Angelo Santaana1994Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Hart1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marya Grosse1994Oakes CollegeHumanities Division
Peter Ritson1994Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Corey Heller1994Kresge CollegeHumanities Division
Jeffery Thompson1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Mejia1994Oakes CollegeHumanities Division
Robert Catolos1994Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Pui Mak1994Kresge CollegeEngineering
Jane King1994Cowell CollegeHumanities Division
Eric Strauss1994Crown CollegeHumanities Division
Michelle Forbes1994Porter CollegeSocial Sciences Division
Daniel Axelrod1994College EightHumanities Division
Soren Soe1994Graduate DivisionEngineering
Koji Amakawa1994Graduate DivisionEngineering
Kimberly Schwarz1994College EightPhysical & Biological Sciences
Casey Van Maanen1994Cowell CollegeHumanities Division
Nicholas Cain1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Charles Warloe1994Oakes CollegeHumanities Division
C. Michelle Greenberg1994Porter CollegeHumanities Division
Jonathan Kalman1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Tara Malec1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jessica Delgado1994Porter CollegeHumanities Division
Hilary Bryant1994Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Amy Biesemeyer1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gayle Lipson1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Julie Evens1994College EightSocial Sciences Division
Christopher Patton1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mathew Swain1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michelle Beattie1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Robyn Stoddard1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ahna Suleiman1994Stevenson CollegeHumanities Division
James Jeffers1994Kresge CollegeArts Division
Patrick McCallum1994Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Lhotse Hawk1994Kresge CollegeHumanities Division
Jessica Durfee1994Stevenson CollegeHumanities Division
Joshua Drews1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Rowe Morehouse1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Jerry Weltsch1994Oakes CollegeUndergraduate Education
Kelsey Schwind1994Crown CollegeEngineering
Mary Gutierrez1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Amy Brown1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joel Weierman1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Jayson Shmueli1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Janis Varo1994Oakes CollegeHumanities Division
Nicole Holmes1994College EightPhysical & Biological Sciences
Pamela Darrow1994College EightSocial Sciences Division
Lianne Kennedy-Boudali1994Porter CollegeArts Division
Rachel Bookstein1994Porter CollegeHumanities Division
Jeffery Norman1994Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Renee Patton1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Aman Panu1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sarah Sussman1994Porter CollegeHumanities Division
Pablo Reguerin1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Aimee Benedict1994Merrill CollegeHumanities Division
Michele Ploessel-Campbell1994College EightPhysical & Biological Sciences
Rachel Barish1994College EightSocial Sciences Division
Jane Delury1994College EightHumanities Division
Jessica Willis1994Porter CollegeHumanities Division
Michele Papendick1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christopher Polos1994Crown CollegeArts Division
Christopher VonMarschall1994Stevenson CollegeHumanities Division
Jason Binswanger1994College EightSocial Sciences Division
Nicole Nelson1994Cowell CollegeHumanities Division
Michele Huitric1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alan Yoder1994Porter CollegeSocial Sciences Division
Robin Mencher1994Merrill CollegeHumanities Division
Michael Hochstoeger1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Amanda Ankenbrandt1994College EightSocial Sciences Division
Amanda Reynolds1994Kresge CollegeHumanities Division
Benjamin Harvey1994Crown CollegeHumanities Division
Greg Sojka1994College EightSocial Sciences Division
Gina Taranto1994Kresge CollegeHumanities Division
Mohammad Suleiman1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Tamara Crooks1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Brandon Dudley1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Derek Cheng1994Oakes CollegeEngineering
Jill Davie1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Matthew Delaney1994College EightSocial Sciences Division
Alissa Nolan1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Natasha Khamashta1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Darrin Weyers1994Merrill CollegeHumanities Division
Christopher Archibald1994Stevenson CollegeUndergraduate Education
Micah Roumasset1994College EightPhysical & Biological Sciences
Daniel Yost1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Davis1994Crown CollegeEngineering
Sigrid White1994Kresge CollegeArts Division
Abdelillah Asraoui1994Cowell CollegeEngineering
Laura Brotherton1994College EightSocial Sciences Division
Dewey Wong1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Angela Mollet1994College EightHumanities Division
Stephanie Groll1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Eric Schwartz1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Erik Giberson1994College EightSocial Sciences Division
Michael Nurse1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Joe Hedgecock1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ricardo Ochoa1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Deborah Burney-Sigman1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nicole Restrick1994Kresge CollegeHumanities Division
Matthew Weber1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marcus Ervin1994Stevenson CollegeEngineering
Neil Harrington1994College EightPhysical & Biological Sciences
John Latino1994Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Sheree Ervin1994Merrill CollegeEngineering
Natasha Hitchcock1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Doctors1994Kresge CollegeHumanities Division
Philip Seeger1994Porter CollegeArts Division
Cynthia Mekjian1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Margaret Klopping1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Leonard Thompson1994Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Hideki Yamaya1994Merrill CollegeArts Division
Nancy Kim1994Merrill CollegeHumanities Division
Manuel Rodriguez1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Daphene Butzke1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Thomas Sun1994Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Amy Anderson1994College EightPhysical & Biological Sciences
Angelina Reed1994Porter CollegeArts Division
Dara Nunn1994Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Beardeaux1994Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Joel Darnauer1994Graduate DivisionEngineering
Kuniharu Mukao1994Graduate DivisionSocial Sciences Division
Darlena LaOrange-Theocharides1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Craig1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Thomas Geocaris1994Stevenson CollegeEngineering
Nathan Craig1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Gerald Haas1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Renee Snow1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Leigh Hinson1994Porter CollegeHumanities Division
Denise Kenville1994Cowell CollegeHumanities Division
Linda Begley1994Crown CollegeEngineering
Jennifer Forier1994Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
John Adams1994Kresge CollegeArts Division
Sharon Huntsman1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Matt Suster1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Loretta Schield1994College EightPhysical & Biological Sciences
Jae Lee1994College EightSocial Sciences Division
Kevin Rubio1994Kresge CollegeHumanities Division
Wendy Ibsen1994Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Shirin Mohit1994Merrill CollegeHumanities Division
Eric Dangott1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christian Geiser1994Cowell CollegeArts Division
Patrick Greene1994Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Takahiro Kitamura1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Widen1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Catherine Wilson1994Crown CollegeEngineering
James Oliver1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carla King1994Cowell CollegeHumanities Division
Bethany Perez1994Crown CollegeArts Division
Michael Easterbrook1994Merrill CollegeHumanities Division
Illa Todd1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Reatha Powery1994Graduate DivisionSocial Sciences Division
Michael Kim1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Eugene Matusov1994Graduate DivisionSocial Sciences Division
Elizabeth Barker1994Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Bryan Argabrite1994Porter CollegeArts Division
Jon Carnero1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Kyle1994Kresge CollegeHumanities Division
Natalie Clark1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Waller1994Cowell CollegeHumanities Division
Sid Hutchins1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher VanDusen1994College EightSocial Sciences Division
Zena Mello1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christopher Mayer1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Lettie Conrad1994Kresge CollegeHumanities Division
Alfred Miller1994Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Andreas1994Oakes CollegeHumanities Division
Nicole Rimac1994Oakes CollegeHumanities Division
Christine Lopez1994College EightSocial Sciences Division
Julie Firpo1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Juliana Bruno1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Conrad Garcia1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Levenson1994Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Bierich1994Oakes CollegeHumanities Division
Tracy Bennett1994Porter CollegeHumanities Division
Julia Mariottini1994Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Bershodsky1994Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Wehr1994Cowell CollegeSocial Sciences Division
Regina Langhout1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
Benjamin Rogus1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robin Low1994Porter CollegeHumanities Division
Gayle Topping1994College EightSocial Sciences Division
Daniel Klevesahl1994Kresge CollegeArts Division
David Cole1994Oakes CollegeArts Division
Victoria Wilson1994Crown CollegeSocial Sciences Division
Oi-Ching Yeung1994Oakes CollegeEngineering
Steve Hodges1994Kresge CollegeEngineering
Pamela Seratti-Wingerden1994Merrill CollegeHumanities Division
Elizabeth Mastro1994Stevenson CollegeHumanities Division
Karl Nielsen1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christine Corrie1994Porter CollegeHumanities Division
David Butler1994Stevenson CollegeEngineering
Cornelia Mashian1994Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Sherri Rita1994Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Misakian1994Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steve Kurzman1994Graduate DivisionSocial Sciences Division
Dina Clark1994Merrill CollegeArts Division
Kathrin Coyote1994Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jennie Morris1993Porter CollegeUndergraduate Education
Rolf Lygren1993Porter CollegeArts Division
Timothy McDermott1993Porter CollegeHumanities Division
Daniel Rice1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Jerry Cacia1993College EightPhysical & Biological Sciences
Charles Engbers1993College EightPhysical & Biological Sciences
Loren Hill1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Nicolette Czarrunchick1993Kresge CollegeHumanities Division
Rebecca Brune1993Kresge CollegeArts Division
Marcella Greening1993Graduate DivisionHumanities Division
Katy Kennedy1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Hugo Calendar1993Crown CollegeEngineering
Jonathan Granrose1993Cowell CollegeEngineering
Jared Hammad1993Porter CollegeHumanities Division
Lisa Tripp1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Amy Bailey1993Cowell CollegeHumanities Division
Eric Lechner1993Porter CollegeEngineering
Jose Posada1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Stern1993College EightSocial Sciences Division
Suzanne Ise1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Allen Wilbourne1993Stevenson CollegeHumanities Division
Michael Atkins1993College EightPhysical & Biological Sciences
Larry Basch1993Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Sharon Bandy1993Cowell CollegeHumanities Division
Tania Ferguson1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Martha Vickers1993College EightHumanities Division
Craig Halperin1993Crown CollegeArts Division
Jennifer Ward1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Guderjohn1993Kresge CollegeHumanities Division
Shimon Israel1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Zachary Bell1993Kresge CollegeHumanities Division
Douglas McArthur1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dyan Bahu1993Merrill CollegeArts Division
Hillary Wilson1993Stevenson CollegeHumanities Division
Jennifer Harris1993Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Reichenberg1993Stevenson CollegeHumanities Division
James Davis1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Eric Levander1993Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Espana1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jacob Mishell1993Cowell CollegeHumanities Division
Sondra VanTilburg1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nathan Coates1993Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Erika Falk1993Oakes CollegeHumanities Division
Kimberly Martinez1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Damon Wilson1993College EightPhysical & Biological Sciences
Todd Kotomori1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Thanh Lim1993Oakes CollegeEngineering
Susana Brown1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Riyad Koya1993Oakes CollegeHumanities Division
Gabriella Jones1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Faulkner1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Roman Marin1993College EightPhysical & Biological Sciences
Kathryn Karako1993College EightPhysical & Biological Sciences
James Lucky1993Crown CollegeEngineering
Mario Hernandez1993Stevenson CollegeArts Division
Timothy Whalen1993College EightPhysical & Biological Sciences
Stacey Lewis1993Porter CollegeHumanities Division
Noah Goldstein1993Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Hathaway1993Stevenson CollegeHumanities Division
Richard Hartzell1993Kresge CollegeHumanities Division
John Everly1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sarah Mason1993Kresge CollegeHumanities Division
David Schreiber1993Oakes CollegeEngineering
Amy Fox1993College EightSocial Sciences Division
Stacie Williams1993Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Julie Kim1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Iles1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Shannon Allen1993College EightSocial Sciences Division
Taya Aarnes1993College EightSocial Sciences Division
Tabinda Khan1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Tracy Gordon Dunn1993Stevenson CollegeHumanities Division
Christopher Reynolds1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Geoffrey Bishop1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Margaret Moore1993Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Bradley Bugdanowitz1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Wolterbeek1993Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Gaboury1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Alison Fletcher1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Sara Kimble1993Merrill CollegeHumanities Division
Kerstin Ericsson Demos1993College EightEngineering
Susanne DeRisi1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Eric O'Kelly1993Porter CollegeSocial Sciences Division
Emily Gold1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
John Daniel1993Kresge CollegeArts Division
Melissa Lucas1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christopher Fillius1993Kresge CollegeHumanities Division
Crystal Carroll1993Porter CollegeHumanities Division
Daniel Wolfe1993Stevenson CollegeHumanities Division
Michael Adams1993Stevenson CollegeHumanities Division
Michelle Ishiki1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Andrew Bliquez1993Porter CollegeHumanities Division
Adam Rosenberg1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Herzig1993Oakes CollegeUndergraduate Education
Lorenz Schweitzer1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Timothy Wood1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Steffen Eckart1993Stevenson CollegeHumanities Division
Ana Turcios1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robert Schultz1993Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Sara Danielsen1993Cowell CollegeHumanities Division
Suzanne Frasca1993Crown CollegeArts Division
Kathleen Grisham1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Swaback1993Kresge CollegeArts Division
Jaipal Tuttle1993Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Daniel Martin1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Iain Shigeoka1993College EightSocial Sciences Division
Heather Gregg1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lars Rosengreen1993College EightPhysical & Biological Sciences
Roger Takacs1993Crown CollegeSocial Sciences Division
John Lum1993Crown CollegeSocial Sciences Division
George Stoneman1993Stevenson CollegeHumanities Division
Marianne Jones1993Kresge CollegeHumanities Division
Lana Areton1993Crown CollegeArts Division
Carrie Munroe1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Carol Gibson1993Porter CollegeSocial Sciences Division
Kevin Bringuel1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lisa Chinnery1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tamu Nolfo1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gary Liska1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Tariqa Mead1993Crown CollegeHumanities Division
Jennifer Cullison1993Cowell CollegeUndergraduate Education
Kevin Welch1993Oakes CollegeHumanities Division
Susan Cox1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Allison Tom1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Noack1993Stevenson CollegeHumanities Division
Bill Woodcock1993Porter CollegeArts Division
Barbara Alfors1993Porter CollegeArts Division
Veronica Aguirre1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Robin Peters1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rachel Sater1993Kresge CollegeArts Division
Erin Koch1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Russell1993Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Kristen Lenz1993Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kara Starkey1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michele Posner1993Porter CollegeHumanities Division
Libby Smith1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Eldon Baird1993College EightPhysical & Biological Sciences
Ashle Crocker1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Halpern1993Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Alana Ramirez1993Kresge CollegeArts Division
Deron Pease1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Beaver1993Kresge CollegeArts Division
Joya Margolin1993Porter CollegeHumanities Division
Elizabeth McCullough1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lloyd Suzuki1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Martin Henderson1993Porter CollegeSocial Sciences Division
Deanna Moore1993Crown CollegeHumanities Division
Eric Donato1993Oakes CollegeArts Division
Sue-Ann Oda Nouchi1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Gans1993Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Darryl Coats1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Virginia Gates1993Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Daren Lewis1993Porter CollegeNot Applicable
Jennifer Do1993Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Christina Pouquette Kazali1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Catherine Peimann1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Sheafor1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nahid Varjavand1993Merrill CollegeArts Division
Erica Lee1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Arlin Villa-Howells1993Crown CollegeArts Division
Allyson Bunting1993Oakes CollegeSocial Sciences Division
Leslie Geary1993Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Howard1993College EightSocial Sciences Division
Mark Owens1993College EightSocial Sciences Division
Ruth Saldivar1993College EightSocial Sciences Division
Erik Ehrke1993Stevenson CollegeHumanities Division
Angelika Leventhal1993Merrill CollegeEngineering
Alan Johnson1993Cowell CollegeEngineering
Jennifer Fine1993College EightSocial Sciences Division
George Megenney1993College EightHumanities Division
Clara Weygandt1993Porter CollegeSocial Sciences Division
David Bourman1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Helene Finney1993Kresge CollegeHumanities Division
Robert Simon1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cameron Levin1993College EightSocial Sciences Division
James Rodden1993Crown CollegeEngineering
Hallie Richmond1993Kresge CollegeHumanities Division
Jay Bryon1993Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alison Beck1993College EightHumanities Division
Chris Lehon1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Nash1993College EightPhysical & Biological Sciences
Kyle Smith1993Graduate DivisionEngineering
Mark Flaming1993Porter CollegePhysical & Biological Sciences
James Woo1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kelly Finn1993College EightSocial Sciences Division
Stephen King1993Crown CollegeEngineering
Brian Holste1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kim Simas1993Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Ashley1993College EightSocial Sciences Division
Arthur Avary1993Porter CollegeHumanities Division
Andrea Kalkwarf1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Desiree DeLara1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Judith Challinger1993Graduate DivisionEngineering
Colleen Mosley1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Glavin1993Porter CollegeHumanities Division
Halldis Kelly1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jessie Wheatley1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Hope Spadora1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Karen Schwartz1993College EightHumanities Division
Kathleen Young1993Kresge CollegeHumanities Division
Roberta Young1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ananda Patterson1993Graduate DivisionSocial Sciences Division
Kathleen McFadden1993College EightSocial Sciences Division
Janie Burkhart1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Aaron Everhart1993Kresge CollegeHumanities Division
Andrea Ferrante1993Porter CollegeHumanities Division
Javier White Eagle1993Porter CollegeArts Division
Joseph Salvador1993Porter CollegeArts Division
Patrick MacKay1993Cowell CollegeHumanities Division
Michael Gillespie1993Oakes CollegeArts Division
Christine Chan-Chiu1993Crown CollegeHumanities Division
Jennifer Burton1993Cowell CollegeHumanities Division
Patrick Ford1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine Caselli1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Marcia Richardson1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kathleen LeBlanc1993College EightEngineering
Stephanie Hunt1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Martin O'Kane1993Graduate DivisionSocial Sciences Division
Daniel Bodenheimer1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Christopher Dowling1993Crown CollegeHumanities Division
Loren Elkins1993Kresge CollegeArts Division
Cathy Spencer1993Porter CollegeHumanities Division
Joseph Pate1993Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Wisler1993Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christine Wallace1993Kresge CollegeHumanities Division
David Meister1993Merrill CollegeHumanities Division
Elena Barron1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Daniel Rubin1993Porter CollegeSocial Sciences Division
Laura Darrah1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Katherine Gilman1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Judy Wong1993Crown CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Gamble1993Cowell CollegeHumanities Division
Meredith Webb1993Oakes CollegeHumanities Division
Patricia-Anne WinterSun1993College EightPhysical & Biological Sciences
Adam Edlavitch1993Porter CollegeEngineering
Michael Hembree1993Merrill CollegeHumanities Division
Christian Braudrick1993Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Vicky Macchione1993Porter CollegeHumanities Division
Vincent Ju1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Adriana Sanchez de Enriquez1993College EightPhysical & Biological Sciences
Shigeki Muto1993Graduate DivisionSocial Sciences Division
Karin Grobe1993College EightSocial Sciences Division
Joyce Meyer1993Merrill CollegeSocial Sciences Division
Simon Jagger1993Porter CollegeNot Applicable
Richard Sanchez1993Kresge CollegeHumanities Division
Lisa Kalmanash1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Scott Harrison1993Porter CollegeArts Division
Leah Gendler1993Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Lau1993Crown CollegeHumanities Division
Sharon Lim1993Merrill CollegeHumanities Division
Michelle Shonk1993Kresge CollegeNot Applicable
Susan Schneider1993College EightPhysical & Biological Sciences
David Collins1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Brady Moss1993Kresge CollegeUndergraduate Education
Scott Hall1993Graduate DivisionSocial Sciences Division
Susan Moore1993Porter CollegeArts Division
Michael Pieters1993Porter CollegeHumanities Division
Theresia Rogerson1993Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Mills1993Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Berman1992Cowell CollegeEngineering
Nancy Caron1992Kresge CollegeHumanities Division
Jerremy Holland1992Kresge CollegeEngineering
Cameron Reid1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Thornton1992College EightEngineering
Jacqueline Rakauskas1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Glen Gonsalves1992Kresge CollegeHumanities Division
Anna Mathieu1992Kresge CollegeHumanities Division
Stuart Meyler1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Wade Peterson1992Crown CollegeArts Division
Vanessa Ragan1992Kresge CollegeHumanities Division
Christopher Seidel1992Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Frederick Staats1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Vallone1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Vinopal1992Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Sharon Davidson1992Stevenson CollegeNot Applicable
Joseph Landson1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Samuel Halpern1992Porter CollegeArts Division
Lenae Liebetrau1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Laura Theis1992Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Wanda Hylton1992College EightPhysical & Biological Sciences
Seanain Snow1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Timothy Weiner1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ali Allie1992Porter CollegeArts Division
Douglas Jones1992Cowell CollegeEngineering
Darlene Miyakawa1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ralph McLemore1992Stevenson CollegeHumanities Division
Theresa Norton1992Porter CollegeArts Division
Byron Lim1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Calico Cook1992Porter CollegeEngineering
Melinda Wassam1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Julian White1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Stephen Macdonald1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ronald Lien1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bart VanAardenne1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Paul Miller1992Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Michael1992Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Armin Quiring1992Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Arnold1992Oakes CollegeEngineering
Melissa Drennan1992Cowell CollegeHumanities Division
Patricia Randolph1992Cowell CollegeHumanities Division
Socorro Olmos1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Matthew Reardon1992Oakes CollegeHumanities Division
Rosalie Yacoub1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jesus Castellon1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kelly Koerner1992Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Zaccheo1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carmen Joge1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nitin Ganatra1992Kresge CollegeEngineering
C. Brett Roman1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Robert Matthews1992Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Kristanne Heaton1992Porter CollegeArts Division
Michael Wahlers1992College EightPhysical & Biological Sciences
Jason Ingenthron1992Porter CollegeSocial Sciences Division
A. Tom Pohorsky1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ruth Rabinowitz1992Merrill CollegeArts Division
Trae Menard1992College EightSocial Sciences Division
Katherine Barker1992College EightSocial Sciences Division
Dmitria Sokolow1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Adam Piore1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Schroeder1992Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Brian Roesch1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Linette Scott1992Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Braun1992Porter CollegeSocial Sciences Division
Paul Ware1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karin Aranaz1992Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Piros1992College EightHumanities Division
Talia Wise1992Stevenson CollegeHumanities Division
Eric Martinez1992Stevenson CollegeHumanities Division
Deborah Profant1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Hall1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kimberly DeCoste1992Cowell CollegeHumanities Division
Scott Treiber1992Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Arika Mills1992Oakes CollegeHumanities Division
Lynda Carroll1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rachel Fox1992Oakes CollegeArts Division
William Stark1992Cowell CollegeHumanities Division
Allison Conyer1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bryce Ambraziunas1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kristine Cioffi1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Heather Harris1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Nestojko1992Porter CollegeHumanities Division
Skye Livingston1992Merrill CollegeHumanities Division
Raymond Suliteanu1992Kresge CollegeEngineering
Maurice Fraga1992Porter CollegeArts Division
Brett King1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Farnady1992Cowell CollegeUndergraduate Education
Karen Lafferty1992Porter CollegeHumanities Division
Bryan Boyce1992Kresge CollegeArts Division
Bernard De La Cruz1992Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Carolyn Moore1992Merrill CollegeHumanities Division
Nysa Kline1992Cowell CollegeHumanities Division
Richard Sherrill1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Eckert1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Malcolm Ridenour1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Denise Brodsky1992Oakes CollegeHumanities Division
Jennifer Moon1992Stevenson CollegeHumanities Division
Mark Schumann1992Stevenson CollegeHumanities Division
Ligeia Hassall1992Merrill CollegeHumanities Division
Jennifer Su1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nathaniel Lewis1992Porter CollegeSocial Sciences Division
Jason Douglas1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sheryl Brooks1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lisa Pesch1992College EightSocial Sciences Division
Kimberly Haeger1992Cowell CollegeHumanities Division
Jennifer Nichols1992Crown CollegeHumanities Division
Heather Mietz Egli1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christine Buell1992Cowell CollegeHumanities Division
Lori Landesman1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Amy Everitt1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Erik Arbuthnot1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Keith Maggert1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mike Sinclair1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Joseph DeRisi1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dionne Malatesta1992Oakes CollegeHumanities Division
Amy Caldwell1992Crown CollegeHumanities Division
Christopher Fraser1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jason Crouthamel1992Cowell CollegeHumanities Division
Hilary Thompson1992Porter CollegeArts Division
Melanie Cihos Anderson1992College EightSocial Sciences Division
Valerie Fong1992Oakes CollegeHumanities Division
Erik Ekman1992Kresge CollegeHumanities Division
Thomas Wylie1992Crown CollegeHumanities Division
Catherine Mansergh1992Stevenson CollegeHumanities Division
Shelby McKean1992Porter CollegeHumanities Division
Benjamin Sikora1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brice Bossler1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Neal Krawetz1992Porter CollegeEngineering
Erik Alm1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Brian Green1992Stevenson CollegeEngineering
Rebecca Seeman1992Kresge CollegeArts Division
Robert Gerson1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sharon Shakked1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Lyon1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Fluharty1992Porter CollegeHumanities Division
Ronald Sobey1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carol Weir1992Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Cadigan1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Aya Kubo1992College EightPhysical & Biological Sciences
Justin Lien1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Christine Chumbler1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Daniel Smith-Rowsey1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christian Dorward1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Xavier Tsouo1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Catherine Hashimoto1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Daria Pennington1992Stevenson CollegeArts Division
May Che1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Allison Jones1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Allison Corcoran1992Cowell CollegeHumanities Division
Mailine Wong1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sonia Banuelos1992Crown CollegeHumanities Division
Erik Thogersen1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thuy DaoJensen1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrea Palermo1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nam LaMore1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Haruko Takahashi1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Craig Souza1992Kresge CollegeArts Division
Jorge Bartos1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Mansergh1992Stevenson CollegeHumanities Division
Allison Alsup1992Oakes CollegeHumanities Division
Maria McGuire1992Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Teresa Salguero-Posada1992Oakes CollegeHumanities Division
Andrew Harris1992Cowell CollegeEngineering
Rebecca Small1992Stevenson CollegeHumanities Division
Cynthia Siemsen1992College EightSocial Sciences Division
Kirsten Liske1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michael Faulkner1992Kresge CollegeArts Division
Aaron Ferrucci1992Stevenson CollegeEngineering
Vicki Trent1992Porter CollegeHumanities Division
David Lundbom1992Crown CollegeEngineering
Carl Haverl1992Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Janice Patten1992Graduate DivisionHumanities Division
Alisa Roost1992Kresge CollegeArts Division
Timothy Hernandez1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Rachael Sotos1992Porter CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Evenson1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sanjay Gaur1992Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jill Generation1992Cowell CollegeHumanities Division
Angela Healy1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Jason Scholz1992Kresge CollegeHumanities Division
Carol Quitzau1992Graduate DivisionSocial Sciences Division
Abani Heller1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Pascha Bueno-Hansen1992Graduate DivisionSocial Sciences Division
Laura Edeen1992Cowell CollegeArts Division
James Matuszak1992Porter CollegeHumanities Division
William Clark1992College EightPhysical & Biological Sciences
Marlene Pray1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Greene1992Porter CollegeUndergraduate Education
Bruce Davis1992Cowell CollegeHumanities Division
Matthew Davis1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Michelle Mach1992Porter CollegeHumanities Division
Carol LePage1992Graduate DivisionEngineering
Christine Stacey1992Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jonathan Hale1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ian Snow1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paula Gomez1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Brian Fisk1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David McBride1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stefan Podell1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jen Clodius1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Heather Heying1992College EightSocial Sciences Division
Cameron Tummel1992Stevenson CollegeHumanities Division
Michelle Zirpolo1992College EightHumanities Division
Michael Huse1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Hays1992Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Huebner1992Merrill CollegeHumanities Division
Maurice Osser1992Graduate DivisionEngineering
Sally Weller-Luiz1992Cowell CollegeHumanities Division
Sue Burry1992College EightSocial Sciences Division
Jean Johnson1992Porter CollegeArts Division
Stephanie Ammann1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Breitbard1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Savannah Brown Boiano1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Deborah Giorgi1992College EightSocial Sciences Division
Evelyn Baker1992Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael Watson1992College EightSocial Sciences Division
Eduard Gregor1992Porter CollegeArts Division
Anne Schaefer1992Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Geoffrey Phillips1992Porter CollegeArts Division
Elizabeth Jonasson1992College EightArts Division
Vikram Sahai1992Graduate DivisionEngineering
Takeo Okuyama1992Graduate DivisionSocial Sciences Division
Mario Campanile1992College EightUndergraduate Education
Susanne Obaid1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Wallen1992College EightArts Division
Eric Yerkey1992College EightSocial Sciences Division
Peter Kampp1992College EightHumanities Division
Susan Leach1992Cowell CollegeHumanities Division
Claire Owens1992Kresge CollegeHumanities Division
Alexandra White1992Merrill CollegeSocial Sciences Division
Glen Ahn1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lester Hardy1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Smith1992Cowell CollegeSocial Sciences Division
Audra Lehman1992Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Allen Knutson1992Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Traci Watson1992Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Tahirih PerryCook1992Kresge CollegeSocial Sciences Division
Darrin O'Neill1992Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Sharon Paul1991Cowell CollegeHumanities Division
Kristen Marinovic1991Graduate DivisionSocial Sciences Division
Nanette Anderson1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Debra Schmidt1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lynn Meyer1991Kresge CollegeHumanities Division
Rito Arellano1991Kresge CollegeHumanities Division
Todd Billeci1991Porter CollegePhysical & Biological Sciences
James Bohem1991Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Wonha Chon1991Stevenson CollegeEngineering
Edward Crump1991Oakes CollegeEngineering
David Darknell1991Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Emily Taylor1991Stevenson CollegeHumanities Division
Madeline Goff1991Stevenson CollegeHumanities Division
Chris Gray1991Graduate DivisionHumanities Division
Phuong Hoang1991Cowell CollegeEngineering
Daniel Lewis1991Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Britten Miles1991Cowell CollegeHumanities Division
Troy Ramsey1991Oakes CollegeArts Division
Kenneth Richter1991Cowell CollegeHumanities Division
Hema Sista1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Sally Swedberg1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Kirsten Bramstedt1991Porter CollegeArts Division
Marie Chin1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Clahan1991Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Holly Purcell1991College EightSocial Sciences Division
Julia Hughes1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sean Dexter1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Donald Dornblaser1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jason Dunlap1991Merrill CollegeHumanities Division
Richard Faulk1991Cowell CollegeHumanities Division
Kelly Flaherty-Curley1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Devora Green1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kelly Gaede1991Cowell CollegeHumanities Division
John Grienenberger1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Hanson1991Porter CollegeHumanities Division
Winston Holyan1991Stevenson CollegeHumanities Division
Corina Irimes1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Jensen1991Crown CollegeHumanities Division
Klaus Krull1991Crown CollegeEngineering
Donald Kwong1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Van Lam1991Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Liermann1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin Lu1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kirsten Lundstrom1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael MacDonald1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gregory Maltz1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael O'Mordha1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Walter Nishida1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kurt Orban1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jacobo Orellana1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lynn Oshita1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Akhenaton1991Porter CollegeHumanities Division
Victoria Reichenberg1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rafael Reyes1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Riepe1991Oakes CollegeEngineering
Ernest Rodriguez1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Rogenski1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Ingrid Rulifson1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rebecca Schmoyer1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Nissa Strottman1991Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Summers1991Merrill CollegeArts Division
Caroline Tao1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Alexandra Wall1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Percival Webster1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Veda Putnam1991Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Gregory White1991College EightSocial Sciences Division
Karen Wong1991Stevenson CollegeHumanities Division
Doris Trask1991Crown CollegeNot Applicable
Jennifer Iversen1991College EightSocial Sciences Division
Rene Berger1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Pignato1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Terrence Willett1991College EightSocial Sciences Division
James Scarafone1991Crown CollegeArts Division
Mia Whitfield1991Crown CollegeEngineering
Sean Farrell1991Stevenson CollegeHumanities Division
Linda Lyon1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mollie Kane1991Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Ibarra1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Wingate1991Oakes CollegeHumanities Division
Benjamin Wakefield1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sarah Leonard1991Cowell CollegeHumanities Division
Stephen Williams1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Justin Berenbaum1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Diane McGrew1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Marc Franklin1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Dori Felton Ward1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Susie Brenner1991Graduate DivisionArts Division
Richard Coffin1991Porter CollegeEngineering
David Walter1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Debra Evans1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kristen Gassner1991College EightArts Division
Steven Giss1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Tripp1991Cowell CollegeHumanities Division
Suzy Pak1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Pamela Kenyon1991College EightPhysical & Biological Sciences
Donald Gibbs1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Regina Keller1991Porter CollegeSocial Sciences Division
Deborah Carter1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Manley1991Merrill CollegeArts Division
Rachel Silberstein1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joyce Kaplan1991Cowell CollegeArts Division
Dena DeBry1991Cowell CollegeHumanities Division
Dona Cheung1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christina Bennett1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gregory Huitric1991Stevenson CollegeArts Division
Susan Conner1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kirsten Yenerich1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mark Reed1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Sarah Lay1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Steven Golob1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Dana Linnet1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joseph Belichick1991Kresge CollegeHumanities Division
Sarah Boren1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gary Dempster1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Matthew Krupke1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Vienna Taylor1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Diane Wren1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sandra Ryan1991Merrill CollegeHumanities Division
Marjoel Montalbo1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ellen Deutscher1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joy Agcongay1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Ehrnstein1991Porter CollegeArts Division
Carolyn Welch1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Freno1991Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
John Curnutt1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
William Crain1991Merrill CollegeHumanities Division
Cynthia Pounds1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Leeann Nielsen1991Merrill CollegeHumanities Division
Greg Silverman1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Hilary Walton-Borison1991Merrill CollegeHumanities Division
Paul Bernzweig1991Crown CollegeUndergraduate Education
Stacy Collins1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Janet Wheeler1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Matthew Clark1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Conrad Seales1991Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Watson1991Merrill CollegeArts Division
Sean Farnan1991Stevenson CollegeArts Division
Jocelyn Guite1991Porter CollegeSocial Sciences Division
Daryle Talavera1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alison Martin1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Falk1991Porter CollegeHumanities Division
Ellen Reiterman1991Crown CollegeArts Division
Kirsten Fisher1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Labowitz1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Deborah Bresnick1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Amy George1991Stevenson CollegeArts Division
Gabrielle Hedlund1991Stevenson CollegeHumanities Division
Patrick Ryan1991Porter CollegeNot Applicable
Jeffrey Becker1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephen Harrington1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrew Roach1991Stevenson CollegeHumanities Division
Fredrick Louie1991College EightEngineering
Shannon Lawder1991Kresge CollegeUndergraduate Education
Alfred Holmes1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Looney1991Cowell CollegeHumanities Division
James Dirck1991Kresge CollegeHumanities Division
Kristine Kopp1991Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Radick1991Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Salamone1991Stevenson CollegeHumanities Division
William Welch1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Debra Moran-Rivers1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michelle Krumland1991Merrill CollegeHumanities Division
Jeffrey Chapman1991Cowell CollegeHumanities Division
Elizabeth Stark1991Kresge CollegeHumanities Division
David Mrdutt1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Katharina Torri1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Gary Rousselo1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Dale Rose1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lucia Gutierrez-Antrim1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
William True1991Porter CollegeHumanities Division
Raymond Williams1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Oliver Raisner1991Kresge CollegeHumanities Division
Frances Hatfield1991College EightUndergraduate Education
Tanya Kjeldsberg1991College EightPhysical & Biological Sciences
William Butterfield1991College EightHumanities Division
Josephine Mendez-Negrete1991Graduate DivisionSocial Sciences Division
Mark Wedel1991Crown CollegeEngineering
Donovan Fong1991Graduate DivisionEngineering
Brad Gulko1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Emiliano Barron1991Porter CollegeSocial Sciences Division
Luis Macias1991Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Bull1991Oakes CollegeHumanities Division
Todd Simms1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gregory Friday1991Oakes CollegeHumanities Division
Thomas Coats1991Graduate DivisionSocial Sciences Division
Brian Carkeet1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Simon1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Kara Stephens1991Porter CollegeArts Division
Kirsten Knapp1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Seales1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Cesar Callao1991Porter CollegeEngineering
Julie Weber1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patrick Snyder1991College EightSocial Sciences Division
Joshua Boatright1991Kresge CollegeHumanities Division
Kristi McCall1991Kresge CollegeArts Division
Mary Williams1991Porter CollegeHumanities Division
Evan Frink1991Kresge CollegeHumanities Division
Frank Ryerson1991Cowell CollegeHumanities Division
Claire Gueron1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Linda Feiler1991College EightSocial Sciences Division
Joanna Hobson1991College EightSocial Sciences Division
Benjamin Cohen1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Weaver1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Hayman-Martinez1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Geoffrey Scott1991Kresge CollegeEngineering
Greg Watson1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Patricia Pianavilla1991Graduate DivisionSocial Sciences Division
Julie Rosewood1991Graduate DivisionSocial Sciences Division
Teala Spitzbarth1991Crown CollegeEngineering
John Hiser1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Leslie Bixenmann1991Cowell CollegeEngineering
James Williams1991Merrill CollegeSocial Sciences Division
Carena Dewis1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Yvonne Penn1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Julia Larkin1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Scott Neal1991College EightEngineering
Andrew Griffin1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Glen Reuschling1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Tony Ramirez1991Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Pace1991Stevenson CollegeHumanities Division
Carole Putnam1991College EightHumanities Division
Kevin MacDonell1991Cowell CollegeEngineering
David Kumec1991College EightSocial Sciences Division
Farid Hassan1991Porter CollegeArts Division
Christopher De Fay1991Kresge CollegeSocial Sciences Division
Carol Barker1991Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mark Cunningham1991Porter CollegeHumanities Division
Elizabeth Stout1991Crown CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Ruhland1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Redublado1991College EightSocial Sciences Division
Yoshie Wong1991Porter CollegeSocial Sciences Division
Rosa Apodaca1991College EightArts Division
Nancy Lloyd1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Paul Lassettre1991Porter CollegeHumanities Division
Victor Marani1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Damon Spiegel1991Cowell CollegeSocial Sciences Division
Eberhard Scheiffele1991Graduate DivisionArts Division
Scot Olivier1991Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Shannon Lee1991Porter CollegePhysical & Biological Sciences
J. Trevor Coates1990Graduate DivisionHumanities Division
Mary McCullough1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Allison Claire1990Merrill CollegeHumanities Division
Catherine Ginther1990Cowell CollegeHumanities Division
Scott Anderson1990Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Beth Beasley1990Crown CollegeHumanities Division
Brentley Beerline1990Cowell CollegeNot Applicable
Cheryl Hunt1990Porter CollegeHumanities Division
Deborah Bryant1990Porter CollegeArts Division
Anthony Buckman1990Merrill CollegeHumanities Division
Susan Shulman1990Porter CollegeArts Division
Albert Chang1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Shane Chao1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Stewart Chapman1990Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Matt Chew Spence1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Clark1990Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Douglas Dale1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Cynthia DeGrood Morrison1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Edwards1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tim Eisiminger1990College EightSocial Sciences Division
Cheri Korman1990Porter CollegeArts Division
Arthur Evans1990Stevenson CollegeHumanities Division
Amy Asato1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sean Gallivan1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Gilbert1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Brian Gindek1990Oakes CollegeEngineering
Charles Goldman1990Porter CollegeHumanities Division
Christopher Hackett1990College EightSocial Sciences Division
Cynthia Henkle1990College EightSocial Sciences Division
Gillian Nathan1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Russell Jacobson1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Zan Sterling1990Kresge CollegeArts Division
Johanna Moutoux1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Kay1990Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Leland Kiang1990Porter CollegeHumanities Division
Joanne Krejsa1990Merrill CollegeHumanities Division
Jerry Kurjian1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Richard Libby1990Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Laura Rumelhart1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Anne Fischer1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Shannon McGlathery1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Eva Melbar1990Porter CollegeArts Division
Marlo Preis1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Randall Morrow1990Crown CollegeNot Applicable
George Negrete1990Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Twain Newhart1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rafael Ortiz1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Giulia Pagallo1990Graduate DivisionEngineering
Jeannie Park1990Stevenson CollegeHumanities Division
Stephan Parks1990Stevenson CollegeNot Applicable
Arthur Pong1990Kresge CollegeEngineering
Edward Rico1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Daniel Rosen1990Oakes CollegeHumanities Division
Robert Rosenblatt1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Patrick Russ1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Scholter1990College EightSocial Sciences Division
Bonnie Shishido1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joel Sisk1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Skovlin1990Kresge CollegeHumanities Division
Timothy Tai1990College EightEngineering
J. F. Unson1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Cristina Valdez1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Maria Fajardo1990Porter CollegeUndergraduate Education
Alberto Villarreal1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Maureen Stonehouse1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ethan Wilde1990Porter CollegeArts Division
Rebecca Williamson1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jason Wood1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kristine West1990Kresge CollegeHumanities Division
Edward Braunhut1990Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Diann Sloan1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Alber1990Kresge CollegeUndergraduate Education
Sean Atha1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kimbrough Hull1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ami Aronson1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Daniella Philliber1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Freeman Beymer1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jane Bonacich1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kristy Brehm1990Porter CollegeArts Division
Venessa Brown1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Darin Buchalter1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Canillas1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Samuel Cannon1990Stevenson CollegeHumanities Division
Deanne Comito1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Kristin Dyer1990Porter CollegeNot Applicable
Brian Cohen1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julia Cohen1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Emily Cox1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Shawn Cumo1990College EightPhysical & Biological Sciences
Scott Daeschner1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sandra Canosa1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Reggie Davison1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Andria Dickens1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Wendy Dier1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kelly Donahue-Wallace1990Crown CollegeArts Division
Meghan Muat1990College EightArts Division
Jason DuBois1990Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Renee Tan1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Muna El-Shaieb1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jose Fajardo1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Michael Farber1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Anne Farrell1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tina Fetner1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Matthew Fisher1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gregory Friedman1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Lara Gamble1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine Takizawa1990Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Sheryl Gould1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Viveca Greene1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nadine Knowles1990Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Barry Haines1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Brent Hall1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Darren Hall1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Karen Harrell1990Cowell CollegeHumanities Division
Karen McDowell1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Hewitt1990Cowell CollegeEngineering
Jason Hoffman1990Crown CollegeSocial Sciences Division
John Hunt1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kelly Irby1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Holly Iwanaga1990Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Scott Jacobson1990Porter CollegeSocial Sciences Division
Faye Jahnigen1990Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Kamimura1990Kresge CollegeHumanities Division
Kristin Maithonis1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Suzan Kang1990Merrill CollegeArts Division
Beth Katz-Pirrone1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christopher Kempker1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Lisa Lobel1990Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kalindi Thompson1990Stevenson CollegeArts Division
Aaron Labowitz1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Christopher Lai1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Christine Taylor1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Donald Larkin1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Genevieve Leslie1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Rachel Kertz1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cyrus Mahmoodi1990Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Mahon1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Daniele Maraviglia1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Aleksandar Milosavljevic1990Graduate DivisionEngineering
Brian Miner1990Cowell CollegeHumanities Division
Josh Minkus1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erica Padilla1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Andrea Neuman1990Cowell CollegeHumanities Division
Ziem Neubert1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Horne1990Crown CollegeHumanities Division
Jonathan Oppenheimer1990Stevenson CollegeHumanities Division
Valerie Pennington1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Petroelje1990Oakes CollegeHumanities Division
Candace Sabers1990Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Christina Doak1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Bradley Queen1990Stevenson CollegeHumanities Division
Jahan Raissi1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Charles Ray1990College EightSocial Sciences Division
Chris Rebecchi1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Marian Lindner1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Blanca Gutierrez1990Merrill CollegeHumanities Division
Luz Rodriguez1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Brian Rossman1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joseph Roza1990Merrill CollegeHumanities Division
Matthew Rozen1990Stevenson CollegeArts Division
Hewitt Ryan1990Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Michelle Saifer1990Stevenson CollegeHumanities Division
Sally Salisbury1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Peter Sardellitto1990Stevenson CollegeHumanities Division
Suzanne Saunders1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Anne Selby1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Seto1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Samantha Dazey1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Andrew Snett1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Norma Springsteen1990Merrill CollegeArts Division
Tad Suzuki1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nicole Williams1990Cowell CollegeHumanities Division
Jeffrey Taylor1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Thomas1990Crown CollegeEngineering
Deborah Tracy-Proulx1990Porter CollegeArts Division
Veronica Tran-O'Leary1990Merrill CollegeHumanities Division
John Trimble1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Micheal Triplett1990College EightPhysical & Biological Sciences
Beth Truesdell1990Merrill CollegeArts Division
Joel Truher1990Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas van den Broeck1990College EightPhysical & Biological Sciences
Ruby Velarde1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Teresa Malone1990College EightSocial Sciences Division
Ken Wait1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Vuillermet1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Erica Wandner1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Leon Wann1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Linda Cheung1990Kresge CollegeHumanities Division
Brian Watrous1990Merrill CollegeHumanities Division
Stephen Watt1990Stevenson CollegeHumanities Division
Kurt Williams1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Wingo1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Douglas Wong1990Porter CollegeEngineering
Todd Yamron1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Dana Maya1990Kresge CollegeHumanities Division
Toshiro Ohsumi1990Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lamis ElFarra1990Kresge CollegeHumanities Division
David Lederman1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michele Barnett1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tim Bertheau1990College EightSocial Sciences Division
Conniekay Palmer1990College EightSocial Sciences Division
Laura Marlborough1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Monica Garner-Craig1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Alexandro Viera1990Crown CollegeNot Applicable
Alvin Leung1990College EightEngineering
Mara Simmons1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Cerina Locke1990Cowell CollegeHumanities Division
Jane Uyematsu1990Kresge CollegeEngineering
Hinano Campton1990Porter CollegeHumanities Division
Karen Harrington1990Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Somera1990Porter CollegeHumanities Division
Malia DeFay-Brown1990College EightHumanities Division
Rebecca Reis1990Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Imber Coppinger1990Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Marsha Scott1990College EightSocial Sciences Division
Jason Smith1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Weiner1990Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Mily Chung1990Porter CollegeHumanities Division
Cynthia Landes1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jay Schaefer1990Kresge CollegeSocial Sciences Division
Leila Gass1990College EightPhysical & Biological Sciences
Hoff Brooks1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Megan Powers1990College EightPhysical & Biological Sciences
Michael Pressman1990Merrill CollegeHumanities Division
Victor Bertschinger1990Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Joshua Scherz1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Wolff1990Graduate DivisionHumanities Division
William Bogot1990Kresge CollegeHumanities Division
Jonathan Clarke1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Philip Dubeau1990Crown CollegeSocial Sciences Division
Matthew Kern-Roberts1990College EightHumanities Division
Betty Spindler1990Cowell CollegeArts Division
Annalee Foster1990Cowell CollegeUndergraduate Education
John Alexander1990Merrill CollegeEngineering
Dorothy Roberson1990Cowell CollegeHumanities Division
Kim Waddell1990College EightSocial Sciences Division
Mila Cousins1990Merrill CollegeUndergraduate Education
John Armstrong1990College EightPhysical & Biological Sciences
Jeff Schwartz1990Porter CollegeSocial Sciences Division
William Bryant1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Bruce Dobrin1990Porter CollegeHumanities Division
Cheryl Marelich1990Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Emery1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Weinberg1990Merrill CollegeHumanities Division
Stacey Griffin1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
John Bonesio1990College EightEngineering
Frank Duckart1990Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Louis Scaruffi1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Teresa Butler1990Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Alexander1990Porter CollegeArts Division
John Monasmith1990College EightSocial Sciences Division
Pamela Leri1990Merrill CollegeHumanities Division
Lydia Ariaudo-Gragg1990Kresge CollegeHumanities Division
Jonathan Pine1990Oakes CollegeHumanities Division
Nancy Gyepes1990Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Aurianne Jacobs1990Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michele Quinnette1990Cowell CollegeHumanities Division
Shawn Stuart1990Porter CollegeArts Division
Karin Follette1990Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christian Fine1990Cowell CollegeHumanities Division
Eric Johnson1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Linda Pope1989Porter CollegeArts Division
Alec Arago1989Crown CollegeHumanities Division
Cindy Arvanites1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Daniel Berman1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Glenn Berman1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Bernstein1989Kresge CollegeHumanities Division
Benjamin Bertram1989Kresge CollegeHumanities Division
Patricia Bowitz1989Stevenson CollegeHumanities Division
Erik Brady1989Crown CollegeEngineering
Robert Bulman1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gregory Burgess1989Cowell CollegeUndergraduate Education
Kathleen Caffall1989Crown CollegeEngineering
Lael Hazan1989Kresge CollegeHumanities Division
Greta Chen1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Alice Chien1989College EightSocial Sciences Division
Joseph Clarke1989Merrill CollegeHumanities Division
Leslie Cohen1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Adina Crossley1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Liza Judson1989Kresge CollegeArts Division
Kristine Johnson1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Douglas Darby1989Crown CollegeSocial Sciences Division
John Dark1989Stevenson CollegeArts Division
James Datri1989Stevenson CollegeHumanities Division
Elisabeth Daub1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nikola Derpich1989Crown CollegeHumanities Division
Carl Durham1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Egan1989Cowell CollegeHumanities Division
Michael Egan1989Cowell CollegeHumanities Division
LeeAnn Emanuel1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
L. Gregory Farkas1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Dark1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sharon Sherman1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Andrew Giovinazzi1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Sanan1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Allen Goldstein1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Thomas Graber1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Dennis Gust1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Pat Hackney1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Akemi Hamai1989Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Lissa Dashe1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Stephan Hug1989Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Stephanie Bailey1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Tanya Archibald1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Naomi Ishikawa1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Allen Jebian1989Cowell CollegeArts Division
Patricia Johansson1989Porter CollegeArts Division
Rachel Katz1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Kerson1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Richard Kimberly1989Crown CollegeEngineering
James Kinoshita1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Roger Kopp1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carolyn Kreisel1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Martin Kruckenberg1989Oakes CollegeEngineering
Randal Kuramoto1989Kresge CollegeEngineering
Jeanine Larrea1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joanne Lee Fogel1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Tung Lee1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Victor Lee1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Lenz1989Cowell CollegeEngineering
Deborah Leong1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Lisa Whelan1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patrick Longeneker1989College EightPhysical & Biological Sciences
Teresa Forsyth1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Deborah Osburn1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Patrick Ma1989Porter CollegeArts Division
Margaret Reed1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Marilyn Mara1989Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Lorraine Easter1989Cowell CollegeHumanities Division
Lisa McClellan1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Donna Meyers1989Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Tony Michels1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Curt Miyashiro1989Cowell CollegeEngineering
Robert Moorehead1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lisa Smith1989College EightSocial Sciences Division
Stephen Murray1989Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Elizabeth Napier1989Porter CollegeArts Division
Kenneth Nemire1989Graduate DivisionSocial Sciences Division
Adam Nevitt1989Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Nooney1989Kresge CollegeArts Division
Ana Ortega-Bedingfeld1989Oakes CollegeSocial Sciences Division
Linda Roots1989Merrill CollegeUndergraduate Education
Adrian Palomino1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Natalie Park1989Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Griffey1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Eric Ravaglia1989Kresge CollegeHumanities Division
Thomas Renkel1989Crown CollegeSocial Sciences Division
John Rocchio1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Margaret Ronning1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Rose1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Rouan1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Monica Border1989Merrill CollegeHumanities Division
Heidi Emberling1989Merrill CollegeHumanities Division
Steven Schumaker-Trottier1989Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Rachel Schwarz1989College EightArts Division
Joyce Sherman1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jay Shubrook1989Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
David Shuman1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Sarah Silbert1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Adrianne Cabanatuan1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gary Silver1989Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Joel Silver1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brooks Smith1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Donna Cox1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Platt1989Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jon Sommer1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Sonnenschein1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rhonda Spencer1989Kresge CollegeHumanities Division
Christopher Stave1989Cowell CollegeHumanities Division
Cynthia Strathmann1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Kirk Strong1989Cowell CollegeEngineering
Daniel Tan1989Merrill CollegeEngineering
Lisa Tesler1989Porter CollegeHumanities Division
Cecilia To1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Miko Tokuhama-Olsen1989Merrill CollegeHumanities Division
Matthew Liao-Troth1989Cowell CollegeHumanities Division
Michael Varga1989Crown CollegeHumanities Division
Shelton Waggener1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sterling Watson1989Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
John Weeks1989Crown CollegeEngineering
Karen Satzman1989Stevenson CollegeArts Division
Steven Wensel1989Cowell CollegeHumanities Division
Pamela Wilson1989Stevenson CollegeHumanities Division
Katie Sandberg1989Porter CollegeArts Division
Jorge Wong1989Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ligi Coleen Leong1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Peter Yiakis1989Crown CollegeSocial Sciences Division
David Young1989Crown CollegeSocial Sciences Division
Karen Zamzow1989Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Fran Zandonella1989Kresge CollegeEngineering
Robyn Bortnick1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mary Zientek1989Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Eugene Zweig1989Kresge CollegeHumanities Division
David Allison1989Porter CollegeSocial Sciences Division
David Atkins1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marcellus Bopape1989Oakes CollegeUndergraduate Education
Lisa Buckmiller1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
William Bushnell1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Berta Campos-Anicetti1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mindy Kirkpatrick1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ian Harper1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Matthew Heilmann1989Porter CollegeArts Division
Russell Hunt1989Oakes CollegeSocial Sciences Division
Matthew Keirle1989College EightPhysical & Biological Sciences
Madison Kilpatrick1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Ken Kunishige1989Cowell CollegeEngineering
Brian Malone1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Adam Markus1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mike McDaniel1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Miller1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dije Ndreu1989Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Paul O'Connor1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ekua Omosupe1989Graduate DivisionHumanities Division
Behzad Parvahan1989Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Passmore1989Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Beatrice Easter1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Laura Rattner1989Porter CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Reina1989Graduate DivisionSocial Sciences Division
Christopher Robin1989Porter CollegeHumanities Division
Dale Robinson1989Porter CollegeArts Division
Daryn Roven1989Porter CollegeArts Division
Malania De Paul1989Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Brian Staufenbiel1989Kresge CollegeHumanities Division
David Subocz1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Gabrielle Taurek Rafelson1989Porter CollegeArts Division
Yuan-Yuan Tien1989Cowell CollegeEngineering
Todd Upton1989Cowell CollegeHumanities Division
James VanVerth1989College EightEngineering
Kizer Walker1989Merrill CollegeHumanities Division
Katherine Wolverton1989Stevenson CollegeHumanities Division
Suzanne Seagraves1989Stevenson CollegeHumanities Division
Jonathan Marcus1989Kresge CollegeHumanities Division
David Drutz1989College EightSocial Sciences Division
Sheila Carder1989College EightPhysical & Biological Sciences
Laurel Graziano1989Cowell CollegeHumanities Division
Rose LaMont1989College EightSocial Sciences Division
Adam Searing1989Stevenson CollegeHumanities Division
Teresita Marchisello1989Cowell CollegeHumanities Division
Xiao Ye1989Graduate DivisionSocial Sciences Division
John Kaminar1989Stevenson CollegeHumanities Division
Roderick Michener1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Thomas Fowler1989College EightPhysical & Biological Sciences
Malcolm Dole1989Porter CollegeArts Division
Margaret Ramirez1989College EightSocial Sciences Division
Nancy Wilcox1989Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jackson Kong1989Cowell CollegeEngineering
Leslie Garcia1989Crown CollegeArts Division
James Pazos1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Wosick1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bruce Coston1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Hughes1989Kresge CollegeHumanities Division
Maxine Chicoine-Bagoye1989Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Joseph LeVine1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christine Johnson Staub1989Kresge CollegeUndergraduate Education
Elaine Anderson-Murray1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Trevor Siegel1989College EightHumanities Division
Vickie Assunto1989College EightSocial Sciences Division
Mary Worthy1989Porter CollegeArts Division
Charles Mitchell1989Cowell CollegeSocial Sciences Division
Anthony Barreiro1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bradley Baker1989Merrill CollegeHumanities Division
Debra Brinson1989College EightPhysical & Biological Sciences
Sandra Melo1989College EightSocial Sciences Division
Ronald Rogers1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Hilary Pease Milana1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nancy Enomoto1989College EightArts Division
David Troyer1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Alexander Frantz1989Cowell CollegeEngineering
Chanyong Park1989Graduate DivisionSocial Sciences Division
Hayssam Balach1989Cowell CollegeEngineering
Lincoln Mitchell1989Kresge CollegeSocial Sciences Division
Doe Robinson1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Donald Terry1989College EightEngineering
Mark Baggett1989Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jay Fienberg1989Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Joan Pullum1989Merrill CollegeSocial Sciences Division
Faith Robinson1989College EightSocial Sciences Division
Eric Bolt1989Porter CollegeUndergraduate Education
Douglas Brooks1989Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Naomi Andrews1988Cowell CollegeHumanities Division
John Wang1988Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Gregory Moreno1988Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Glenn Kimmel1988Porter CollegeArts Division
Nancy Norstad1988Kresge CollegeHumanities Division
Kirk Abbott1988Kresge CollegeHumanities Division
Hammon Acuna-Muehl1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brad Archibald1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Patricia Billard1988Porter CollegeUndergraduate Education
Peter Blackshaw1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gabriella Borsay1988Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Brill-Robinson1988Stevenson CollegeArts Division
Judy Cavin Brown1988Porter CollegeArts Division
Tom Buffett1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Joanna Condon1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carolina Cardenas1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Carter1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brenda Cartier1988Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Cheung1988Oakes CollegeEngineering
Kimberly Chilvers1988Kresge CollegeSocial Sciences Division
Andrew Costerus1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Andrew Davids1988Oakes CollegeArts Division
Debra Davidson1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Keith Dow1988Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Lauri Duncan1988Kresge CollegeHumanities Division
Julia Dye1988College EightPhysical & Biological Sciences
Traci Elam-Gordon1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brett Emery1988College EightSocial Sciences Division
Bronwyn Fargo1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nancy Faulstich1988Kresge CollegeSocial Sciences Division
Hector Flamenco1988Merrill CollegeNot Applicable
Margaret Flores1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Dirk Fors1988Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
John Foster1988College EightSocial Sciences Division
Susan Friedrichs1988College EightSocial Sciences Division
Laurence Gilliam1988Graduate DivisionEngineering
Jon Gimpel1988Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Connie Guzman1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gilbert Guzman1988Stevenson CollegeHumanities Division
Danielle Hammerman1988Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Scott Harren1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael Harrington1988College EightSocial Sciences Division
Jennifer Hathorne1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nathaniel Henderson1988Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Bronwyn Hogan1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Martin Holden1988Kresge CollegeNot Applicable
Kenneth Hood1988College EightPhysical & Biological Sciences
Jeb Horton1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mark Houghton1988Crown CollegeEngineering
Diana Reece1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth DeSouza1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephanie Jewett1988Porter CollegeSocial Sciences Division
Randa-Noel Johnson1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Douglas Jones1988College EightSocial Sciences Division
Dimitri Keriotis1988Cowell CollegeHumanities Division
In Kim1988Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Mark Koenig1988Porter CollegeArts Division
William Ktsanes1988Porter CollegeSocial Sciences Division
Edmund Kwan1988Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Hsuan-Chung Lee1988College EightEngineering
Patricia Lieberg-Clark1988College EightPhysical & Biological Sciences
Susan Park1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
H. Phillip Limbacher1988Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Bret Logan1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Julie Lundbye1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Haley Mack1988Merrill CollegeHumanities Division
Kieran Dulik1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Maggard1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Gregory McDaniel1988Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Danelle McDermott1988Porter CollegeSocial Sciences Division
Laura Medina1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Porfirio Montoya1988Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Herbert Morgan1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael Morgan1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Muzzy1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Andrew Naito1988Oakes CollegeEngineering
Martin Neal1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Torsten Neilands1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joann Chan1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Paek1988Stevenson CollegeUndergraduate Education
Andrew Palma1988Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
James Paulus1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Pergrem1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kristyna Maclaurin1988Porter CollegeArts Division
Anne-Marie Praetzel1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rachel Pray1988College EightSocial Sciences Division
Kara Rabbitt1988Porter CollegeHumanities Division
Robert Ramer1988Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Helen Ring1988College EightSocial Sciences Division
Loetta Vann1988College EightSocial Sciences Division
Adam Ritter1988Cowell CollegeNot Applicable
Daniel Roam1988Merrill CollegeArts Division
Christopher Rose1988Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kamala Rose1988Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Melody Rose1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kennan Rossi1988Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Mysti Berry1988College EightHumanities Division
Michael Sapunor1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Schnitter1988Crown CollegeEngineering
Ellen Langille1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Slaton1988Graduate DivisionSocial Sciences Division
Carl Steiner1988Crown CollegeEngineering
Laura Seer1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Bonnie Nevitt1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Stier1988Crown CollegeHumanities Division
Paul Stith1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Edward Stitt1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Tim Su1988College EightPhysical & Biological Sciences
Andrew Thurber1988College EightEngineering
Olman Valverde1988Porter CollegeSocial Sciences Division
Lisa Watada1988Porter CollegeNot Applicable
James Weiler1988Kresge CollegeSocial Sciences Division
Michael Weiss1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Craig Westmore1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Mark Weston1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elise Williams1988Oakes CollegeSocial Sciences Division
Pamela Winalski1988College EightSocial Sciences Division
David Wood1988Cowell CollegeEngineering
Veronica Yarnot-Krajeski1988Porter CollegeArts Division
Laura Schlueter1988Stevenson CollegeHumanities Division
Laura Burgess1988Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Lesley Stewart1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Andrew Dyer1988College EightSocial Sciences Division
Pamela Edwardson1988Merrill CollegeHumanities Division
Thomas Ehnle1988College EightSocial Sciences Division
T. Flint Ellsworth1988Crown CollegeHumanities Division
Jocelyn Colopy1988Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kelly Freeman1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Debra Graham1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Hertz1988Crown CollegeHumanities Division
Jenny Hirst1988Oakes CollegeHumanities Division
Paul Hyman1988Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Leopold1988Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marian Sherrin1988Graduate DivisionSocial Sciences Division
Sarah Martinus1988College EightHumanities Division
Linda Powel1988Porter CollegeSocial Sciences Division
Lindsay Albert1988Cowell CollegeHumanities Division
Lynda Rogers1988Crown CollegeHumanities Division
Paul Schaafsma1988College EightSocial Sciences Division
Judith Scollon1988Crown CollegeSocial Sciences Division
Kelly Waples1988College EightPhysical & Biological Sciences
Stephen Wilkins1988College EightSocial Sciences Division
Julia Sibbet1988Kresge CollegeSocial Sciences Division
Audrey Winters1988Kresge CollegeHumanities Division
Sarah Khayat1988Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Glenn Peacock1988Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carole McCune1988College EightSocial Sciences Division
William Yaryan1988Cowell CollegeHumanities Division
Joel DeWitt1988Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karoline Delaney1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Holo1987Crown CollegeHumanities Division
Anthony Von der Muhll1987Stevenson CollegeHumanities Division
Catherine Chen1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Peters1987College EightSocial Sciences Division
Bernice Ellen Moore1987Cowell CollegeHumanities Division
Lawrence Coates1987College EightHumanities Division
Mary Culley1987Crown CollegeHumanities Division
Jim Gilbert1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jacob Rodriguez1987Merrill CollegeUndergraduate Education
Stephen FitzGerald1987Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Danielle Herrmann1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Andrew Asch1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Barber1987Crown CollegeSocial Sciences Division
Marta Beckwith1987Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Bell1987Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Erling Belland1987Crown CollegeSocial Sciences Division
Arleigh Benenson1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rosalind Bennett1987Crown CollegeSocial Sciences Division
Barbara Berglund1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
Holly Blumner1987Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Karin Boehler1987Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Paul Boyd1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Brenner1987College EightEngineering
Drummond Buckley1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christopher Chang1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Cheeseman1987Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Carolyn Chirichello1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sascha Cohen1987Stevenson CollegeUndergraduate Education
Joseph Colletti1987Porter CollegeSocial Sciences Division
Jean Crosmun1987Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Matthew Crowell1987College EightSocial Sciences Division
John Crum1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
James Cummings1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mike Curtis1987Oakes CollegeSocial Sciences Division
Renee De Palma1987Stevenson CollegeHumanities Division
Curtis Desilets1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Brent Duckor1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Ediger1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Douglas Ertman1987Cowell CollegeHumanities Division
Charles Flacks1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julia McDermott1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Karen Holden1987Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Tracy Fullerton1987Porter CollegeArts Division
Robert Gardiner1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Thomas Ginsburg1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mark Goldzweig1987Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
June Gorman1987Graduate DivisionSocial Sciences Division
Mary Grabowska1987Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Grodberg1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
Nina Machotka1987College EightSocial Sciences Division
Thomas Havlick1987College EightPhysical & Biological Sciences
Allan Heim1987Stevenson CollegeHumanities Division
Lisa Olson1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Edward Heyl1987Crown CollegeEngineering
Ben Jacoby1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Peter Johnson1987Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ari Kahan1987Cowell CollegeHumanities Division
Carrie Kahn1987College EightPhysical & Biological Sciences
Steven Kenney1987Kresge CollegeUndergraduate Education
Ronald Kirk1987Porter CollegeArts Division
Mel Kirkland1987Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Kosokoff1987College EightHumanities Division
Christopher Krohn1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ann Lee1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Diana Rose1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patty Waterfall1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Lenker1987Porter CollegeHumanities Division
Mike Leos1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Theresa Ling1987Crown CollegeSocial Sciences Division
Rhonda Lowry1987Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Judy Mariant1987College EightPhysical & Biological Sciences
Grant Marshall1987College EightPhysical & Biological Sciences
Randolph Martin1987Porter CollegeHumanities Division
Robert Martinson1987Cowell CollegeEngineering
Kathleen Maruoka1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
D. Lynn Mateer1987College EightSocial Sciences Division
Robert McElroy1987Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Michael McKay1987Crown CollegeEngineering
Mary Hines1987Porter CollegeArts Division
Bruce McNamara1987Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
William Mills1987Porter CollegeSocial Sciences Division
Rachel Mueller-Lust1987Graduate DivisionSocial Sciences Division
Julie Newbold1987Cowell CollegeHumanities Division
Cara Newman1987Porter CollegeHumanities Division
Merlin Nygren1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Francisco Ornelas1987Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Parker1987College EightSocial Sciences Division
Mark Piche1987Graduate DivisionSocial Sciences Division
Jack Pitsker1987Merrill CollegeHumanities Division
Douglas Reed1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Peter Robinson1987Merrill CollegeEngineering
Paul Rollins1987Crown CollegeSocial Sciences Division
Rachel Roth1987Kresge CollegeHumanities Division
Brian Rudzevich1987College EightPhysical & Biological Sciences
Eric Satzman1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sioban Scanlon1987Cowell CollegeHumanities Division
Jessica Sterling1987Stevenson CollegeArts Division
Stephen Schwartz1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lucia Small1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Stephen Squire1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Edward Stearn1987Cowell CollegeSocial Sciences Division
Daniel Stevenson1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Douglas Strother1987Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Douglas Styles1987Porter CollegeArts Division
Alicia Wu1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Deborah Taylor1987Porter CollegeArts Division
Jeffery Tolaio1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Torok1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kelly Tyler1987Merrill CollegeHumanities Division
Marcie Wald1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christoph VonZanthier1987Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Sheila Walters1987Kresge CollegeHumanities Division
Kevin Ward1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lynn Watanabe1987Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ann Watkins1987Porter CollegeSocial Sciences Division
Amy Weaver1987Crown CollegeUndergraduate Education
Jay Webster1987Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Joshua Weisel1987Kresge CollegeArts Division
David West1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Willemsen1987Stevenson CollegeHumanities Division
Janet Singer1987Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Karl Wirka1987Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jenny Wirtschafter1987Crown CollegeEngineering
Cletus Woo1987Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bernard Yamron1987Stevenson CollegeHumanities Division
John Zemblidge1987Graduate DivisionSocial Sciences Division
Deanna Hohn1987College EightEngineering
Anne Rowley1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Amy Chirman1987Cowell CollegeHumanities Division
Deanna Dulen1987College EightSocial Sciences Division
Charles Gallardo1987Kresge CollegeHumanities Division
Suzanne Harlow1987Crown CollegeHumanities Division
William Jardine1987Oakes CollegeHumanities Division
Donald Kerns1987Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Price1987Cowell CollegeEngineering
Michael Simpson1987Cowell CollegeHumanities Division
Gerald Vilhauer1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gregory Tharp1987Merrill CollegeSocial Sciences Division
Elliott Butler-Evans1987Graduate DivisionHumanities Division
Maureen Upton1987Kresge CollegeNot Applicable
Edward Dorrington1987Oakes CollegeNot Applicable
Ricky Bluthenthal1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Shipley1986Stevenson CollegeHumanities Division
John McKelvey1986College EightSocial Sciences Division
Debra Sloss1986College EightSocial Sciences Division
Elizabeth Mamer1986College EightPhysical & Biological Sciences
Jonathan Stern1986Stevenson CollegeEngineering
Richard West1986Crown CollegeArts Division
Johanna Nelson1986Cowell CollegeHumanities Division
Frank Zazueta1986Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Cliff1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Pamela Hartman1986College EightSocial Sciences Division
John Joyner1986Porter CollegeHumanities Division
Jeffrey DUPLICATE ID 90012863 Kline1986College EightHumanities Division
Jean Mathisen1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Timothy Miller1986Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Naomi Brokaw1986Porter CollegeHumanities Division
Maureen O'Mara1986Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Alton-Holkko1986Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Taylor1986Merrill CollegeHumanities Division
Tanya Maldonado1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christine Adams1986College EightSocial Sciences Division
Robin Allen1986Stevenson CollegeHumanities Division
Robin Hastings1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Linda Barton1986College EightSocial Sciences Division
Dennis Brown1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Arron Campi1986Oakes CollegeSocial Sciences Division
Chin Chen1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Choy1986Merrill CollegeEngineering
Heather Cline1986Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Alison Cook-Sather1986Cowell CollegeHumanities Division
John Danskin1986Crown CollegeUndergraduate Education
Debra Davis1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Davison1986Porter CollegeEngineering
Tamara DelConte1986Cowell CollegeHumanities Division
Pauline Darrow1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
J. Martin Dieu1986Oakes CollegeSocial Sciences Division
Sarah Donovan1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Douglas1986College EightSocial Sciences Division
Thomas Drinkard1986Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Annette Emery1986Cowell CollegeHumanities Division
Ruth Feiertag1986Cowell CollegeHumanities Division
Maria Felix-Neal1986Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
John Foster1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
David Fouquet1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Kathleen Azzopardi1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Edgar Gant1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stacy Stark1986Stevenson CollegeArts Division
Timothy Hickey1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Calvin Hui1986Crown CollegeEngineering
Brian Inglesby1986College EightSocial Sciences Division
Daniel Jacob1986Porter CollegeArts Division
Daniel Jay1986Stevenson CollegeEngineering
Kathleen Johnson1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lonnie Johnson1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Scott Johnson1986Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ursula Jones1986College EightSocial Sciences Division
Jeffrey Karolle1986College EightSocial Sciences Division
Laura Keck1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jason Kendy1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Teresa Kennedy1986Crown CollegeSocial Sciences Division
Mitzi Kim-Seo1986Crown CollegeEngineering
Susan Koontz1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Craig Kunimoto1986Cowell CollegeSocial Sciences Division
Brooke Olivares-Laine1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lonna Larsh1986College EightPhysical & Biological Sciences
Curtis Lee1986Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jenifer Levini1986Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Levonian1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
David Leyton1986Crown CollegeArts Division
John Liao1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Linn1986College EightPhysical & Biological Sciences
Frederick Little1986Merrill CollegeHumanities Division
Alison Lorenz1986Cowell CollegeArts Division
Joseph Lyou1986Graduate DivisionSocial Sciences Division
Edison Jensen1986Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jordan Dea-Mattson1986Crown CollegeEngineering
Douglas McHugh1986College EightPhysical & Biological Sciences
John McWhirter1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Mehler1986Crown CollegeSocial Sciences Division
Linda Melville1986Stevenson CollegeHumanities Division
Richard Merenbach1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Merwin1986Porter CollegeHumanities Division
Brian Moffet1986College EightPhysical & Biological Sciences
Katherine Kunnes1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mark Moors1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Trudie Muir1986College EightPhysical & Biological Sciences
Norman Nelson1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tracy Newhart1986Stevenson CollegeUndergraduate Education
Toh-Miang Ng1986Stevenson CollegeEngineering
David Noble1986Oakes CollegeSocial Sciences Division
David Pais1986Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Lex Park1986Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Peterson1986College EightPhysical & Biological Sciences
Ikue Pollak1986College EightEngineering
David Polzine1986Stevenson CollegeNot Applicable
Steven Quandt1986Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Raynak1986Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Janet Rilovich1986College EightSocial Sciences Division
Jeannine Rodems1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Rosenfield1986Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Heather Rasnick1986College EightSocial Sciences Division
Leslie Rowen1986Stevenson CollegeHumanities Division
Heidi Rudolph1986Cowell CollegeArts Division
Tony Santangelo1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Robin Schepper1986Kresge CollegeHumanities Division
Andrew Seacat1986College EightPhysical & Biological Sciences
Cherise Seim-Thompson1986Porter CollegeArts Division
Bridget Slevin1986Merrill CollegeHumanities Division
Nancy Solorio Murray1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Charles Stein1986Crown CollegeEngineering
Rachel Steinhart1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Strawick1986Graduate DivisionSocial Sciences Division
Kyle Takemori1986Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Margaret Theeuwes1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Thompson1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Toong1986Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Torgan1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Torigoe1986Porter CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Traub1986Porter CollegeSocial Sciences Division
David Trexler1986College EightSocial Sciences Division
Eileen Zar1986College EightArts Division
Gustavo Valadez Ortiz1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Matthew Voorsanger1986Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Seiko Ueta1986Cowell CollegeSocial Sciences Division
Herman Weber1986Kresge CollegeSocial Sciences Division
Richard Will1986Porter CollegeArts Division
Aaron Willis1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Clare Willis1986Porter CollegeHumanities Division
Pamela Vergun1986Merrill CollegeHumanities Division
Frank Winter1986Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Hillevi Wyman1986Stevenson CollegeHumanities Division
Anjana Mather1986Cowell CollegeSocial Sciences Division
Edward Baranowski1986Cowell CollegeHumanities Division
Deborah Levy1986Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Littlestone1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michele Scarlatella1986Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Colleen Harrison1986Cowell CollegeNot Applicable
Richard Moss1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bettina Moss1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Daryl Odnert1985Kresge CollegeEngineering
Matthew Howard1985Crown CollegeSocial Sciences Division
David Fore1985Cowell CollegeHumanities Division
Daniel Weiss1985College EightSocial Sciences Division
Carl Bruce1985Crown CollegeSocial Sciences Division
Leslie Davis1985Oakes CollegeHumanities Division
Tammy Sumner1985Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Nancy Skinner1985College EightSocial Sciences Division
Therese Harris1985Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Mauceri1985Merrill CollegeHumanities Division
Edward Smyth1985Merrill CollegeSocial Sciences Division
Heni Martin1985Stevenson CollegeHumanities Division
Garrett Gordon1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nickolay Mak1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
Hideki Okamoto1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jeff Bernhardt1985College EightPhysical & Biological Sciences
William Quetel1985Kresge CollegeSocial Sciences Division
Robert Anderson1985College EightSocial Sciences Division
Steven Sardelli1985Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Drayton1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Li Chiao-Ping1985Cowell CollegeArts Division
Peter Fine1985College EightPhysical & Biological Sciences
Cara Stoneburner1985College EightSocial Sciences Division
Elana Leiken1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Adrian Hoban1985College EightSocial Sciences Division
Timothy Garlick1985Stevenson CollegeEngineering
Suzanne Ferrell1985Crown CollegeSocial Sciences Division
Beth Parent1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Flynn1985Porter CollegeSocial Sciences Division
Steve Williamson1985College EightEngineering
David Ream1985Stevenson CollegeHumanities Division
Catherine Cormier1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lucy Steinert1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gwyn Kelly1985Porter CollegeEngineering
David Ghilarducci1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Wasserman1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ann Gaynor1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Shipley1985Stevenson CollegeHumanities Division
Brian Scott1985College EightSocial Sciences Division
Philip Boise1985College EightSocial Sciences Division
Bonnie McFarlin1985Porter CollegeArts Division
Matthew Wagner1985Crown CollegeHumanities Division
Kent Horiuchi1985Crown CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Brucia1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Davis1985College EightSocial Sciences Division
Laura Junod1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Rosen1985Porter CollegeArts Division
Maryann Jackmon1985Oakes CollegeSocial Sciences Division
Daniel O Meara1985Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Gander1985Merrill CollegeSocial Sciences Division
J. Daniel Ozeran1985Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Skala1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Roxanne Klein1985Porter CollegeSocial Sciences Division
Robin Somers1985Kresge CollegeHumanities Division
Kennedy Adams1985Porter CollegeUndergraduate Education
Christopher Davidson1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nigel Cooper1985Merrill CollegeSocial Sciences Division
Chung Wong1985Crown CollegeEngineering
Brian Raney1985Graduate DivisionEngineering
Donna Lew1985Merrill CollegeEngineering
Jane Faraola1985College EightSocial Sciences Division
Scott Wedel1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Steve Schmiesing1985College EightPhysical & Biological Sciences
R. Sjhon Minners1985College EightPhysical & Biological Sciences
Daniel Heller1985Graduate DivisionEngineering
Michael Pooley1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Wendy Johnson1985Porter CollegeArts Division
Stephanie Denmark1985Stevenson CollegeHumanities Division
Michael Dove1985Porter CollegeEngineering
John Durst1985Crown CollegeArts Division
Zapata Espinoza1985Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Fong1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christopher Franges1985Cowell CollegeHumanities Division
Ruth-Amy Frankel1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Gilles1985Oakes CollegeEngineering
Gloria Gleason1985College EightHumanities Division
Janet Grossman1985Cowell CollegeArts Division
Julia Pinsky1985Stevenson CollegeArts Division
Anne Huitema1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rebecca Shultz-LaSara1985Stevenson CollegeHumanities Division
John Mandeville1985College EightSocial Sciences Division
Nicolas Moss1985Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Saarin Schwartz1985Cowell CollegeHumanities Division
Eran Strod1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ian Sturken1985Crown CollegeSocial Sciences Division
Filomena Trindade1985Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Claire Utrecht1985Porter CollegeArts Division
Marcin Whitman1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Wilson1985Porter CollegeHumanities Division
Noreen Likins1985Graduate DivisionHumanities Division
Wendy Hankin1985Cowell CollegeHumanities Division
Donald Nollar1985Cowell CollegeHumanities Division
Kathryn Thom1985Cowell CollegeHumanities Division
Catherine Thwing1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jay Laifman1985Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Gill1985Stevenson CollegeArts Division
David Parrs1985Stevenson CollegeEngineering
David Pong1985Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Walter Roberts1985Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Shelley Cartier1985Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Calarco1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Poyer1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kent Screechfield1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Edward Wolverton1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
William Anderson1985Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Terence Coburn1985Merrill CollegeHumanities Division
Jami Frost1985Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
James Hattersley1985Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Monica Steichen1985Merrill CollegeHumanities Division
Barbara Rabinowitz1985Merrill CollegeSocial Sciences Division
Hiroko Yamano1985Merrill CollegeHumanities Division
Daniel Driscoll1985Porter CollegeSocial Sciences Division
Keresha Durham1985Porter CollegeArts Division
Sherri Goodman1985Porter CollegeArts Division
Caryn Marcus1985Porter CollegeArts Division
Diane Nielsen1985Porter CollegeEngineering
Rebecca Galloway1985Porter CollegeHumanities Division
Gregory Wahlmeier1985Porter CollegeArts Division
Eugenia Praetzel-Davis1985Kresge CollegeSocial Sciences Division
Edwin James-Beckham1985Oakes CollegeEngineering
Glenn Caddick1985Oakes CollegeSocial Sciences Division
Cheri DeVille1985Oakes CollegeSocial Sciences Division
Jeffery Thomas1985Oakes CollegeSocial Sciences Division
Julie Stone1985College EightSocial Sciences Division
Margaret Uffendell1985Graduate DivisionSocial Sciences Division
Steven Aragon1985Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jane Fuller1985Porter CollegeHumanities Division
Valerie Fuette1985Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jim Karpe1985College EightEngineering
Lance Morgan1985Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Shunta Mori1985Graduate DivisionSocial Sciences Division
Anna Osborne Berman1985College EightSocial Sciences Division
Jody Rawles1985Crown CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Thornburg1985Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Sandra Walter-Legallet1985Merrill CollegeHumanities Division
Timothy Henkle1985Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jennie Dusheck1985Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Russell Henshall1985Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Melitta Rorty1985Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Bethel Borgeson1985Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Weber1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Brent Constantz1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jeremy Higdon1984Merrill CollegeEngineering
Peter Schurch1984College EightPhysical & Biological Sciences
Craig Drizin1984College EightSocial Sciences Division
Laurie Radovan1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nancy Morgan1984Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sonia Lopez-Monguia1984Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Murphy1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Anne Hedges1984Stevenson CollegeUndergraduate Education
Nancy Sugiyama1984Kresge CollegeSocial Sciences Division
Madelyn Hart1984College EightPhysical & Biological Sciences
Narciso Rodriguez1984Merrill CollegeHumanities Division
David Waller1984College EightPhysical & Biological Sciences
Wendy Gault1984College EightPhysical & Biological Sciences
Robert Stern1984College EightSocial Sciences Division
Jeffrey Goldberg1984Crown CollegeHumanities Division
Deborah Wuliger1984Oakes CollegeHumanities Division
Katharine Sokoloff1984College EightSocial Sciences Division
Edward Polon1984Porter CollegeArts Division
Lowell Schneider1984Merrill CollegeEngineering
Martin Boliek1984Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Sarah Mesnick1984College EightPhysical & Biological Sciences
Robin Fallon1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Naomi Guth1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Tony Sloss1984College EightSocial Sciences Division
James Pick1984Porter CollegePhysical & Biological Sciences
John Wimer1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sheryl Dickstein1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tony Pechi1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mary Ingraham1984College EightEngineering
Mark Allaback1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Edward Altenberg1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Arroyo1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
William Balsom1984Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Shari Bandes1984Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jill Bee1984Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Bernard1984Crown CollegeEngineering
Alison Wilkinson1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dawn Eglinton1984College EightEngineering
Eli Eisenpress1984College EightSocial Sciences Division
Diane Eisnitz1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
William Garnsey1984Stevenson CollegeHumanities Division
David Goldhammer1984Porter CollegeHumanities Division
William Green1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Claire Griffin1984Kresge CollegeNot Applicable
Erin Hallisy Smith1984Crown CollegeSocial Sciences Division
Sean Higgins1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jon Mark Hirshon1984Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kurt Hurley1984Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Cecily Jordan1984Cowell CollegeHumanities Division
Mark Junod1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Keihner1984Oakes CollegeSocial Sciences Division
Karen Gunderson1984Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jacqueline Sedgwick1984College EightPhysical & Biological Sciences
Gordon Lanser1984Cowell CollegeHumanities Division
Nancy DuPuy1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Monika Maier1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kate Wippern1984Cowell CollegeArts Division
Donna Mekis1984College EightSocial Sciences Division
Matthew Merriam1984College EightPhysical & Biological Sciences
Charles Macias Neal1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Lynn Richardson1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Thomas Nodine1984Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Scott Nunes1984College EightPhysical & Biological Sciences
Karen Mulder1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Connie Bantillo1984Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marguerite Perkins1984Cowell CollegeHumanities Division
Eric Peterson1984Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Robyn Pignone1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Holly Preece1984Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Marcia Renzullo1984College EightSocial Sciences Division
Michael Robinson1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michele Roest1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Ross1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cristine O'Connor1984Stevenson CollegeHumanities Division
Ann Starrs1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Curtis Stith1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Maureen Turman1984Cowell CollegeArts Division
Robert Vergun1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Raymond Villalobos1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Patrick Walker1984Oakes CollegeSocial Sciences Division
Keroline Walters-Simmonds1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Terry Welsh1984Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin White1984Oakes CollegeEngineering
Michael Wilson1984Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Lynne Wittenberg1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
May Wong1984Cowell CollegeHumanities Division
Karl Meyer1984Merrill CollegeEngineering
Mark Boehler1984Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Keimpe Bronkhorst1984Porter CollegeEngineering
Gregg Bryden1984Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Mercedes Chapa1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Hilary Claggett1984Kresge CollegeSocial Sciences Division
Janet Dell1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sloane Devoto1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Dickerson1984Porter CollegeArts Division
Mary Eastwood1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Guillory Thom1984College EightPhysical & Biological Sciences
Douglas Hawes1984Oakes CollegeHumanities Division
Stuart Hwang1984College EightPhysical & Biological Sciences
Beverly Norleen1984Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Jensen1984Cowell CollegeSocial Sciences Division
Diane Hamilton1984Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
David Lowery1984Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Mitchell Marriott1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Timothy Popin1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Stuart Sender1984Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lisa Sieverts1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Strunk1984Oakes CollegeSocial Sciences Division
Eiji Suzuki1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Vivian Zaks1984Graduate DivisionSocial Sciences Division
John Evenson1984College EightPhysical & Biological Sciences
Georgianne Siegfried1984Oakes CollegeSocial Sciences Division
Angela Jayko1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Stephanie Barnes-Castro1984College EightSocial Sciences Division
Tracy Miller1984Cowell CollegeHumanities Division
John Reynolds1984Cowell CollegeSocial Sciences Division
Samuel Fassbinder1984Crown CollegeHumanities Division
Reza Roodsari1984College EightPhysical & Biological Sciences
Elizabeth de Forest1984Cowell CollegeHumanities Division
Anne Hill1984Kresge CollegeHumanities Division
Kay Gilles1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Martin Cohen1984Cowell CollegeEngineering
Peter Algert1984Cowell CollegeSocial Sciences Division
Yasumasa Kodo1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Edward Keith1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Claire Ernst1984Cowell CollegeSocial Sciences Division
Joseph Deck1984Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Erika Sueker1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tim Folger1984College EightPhysical & Biological Sciences
Gregory Frank1984Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine Franck1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gary Heimann1984Cowell CollegeHumanities Division
Karen Karavatos1984Porter CollegeSocial Sciences Division
Scott Neugroschl1984Crown CollegeEngineering
Christopher van Hasselt1984Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Ernest Bartlett1984Cowell CollegeHumanities Division
James Cruse1984Porter CollegePhysical & Biological Sciences
James Gurley1984Graduate DivisionHumanities Division
George WinterSun1984Graduate DivisionEngineering
Roderic Taylor1984Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Weisner1984Graduate DivisionHumanities Division
Gregory Woodhouse1984Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Suzanne Carey1984College EightSocial Sciences Division
Robin Lovell1984Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Johnson1984Crown CollegeSocial Sciences Division
Gerhard Metzen1984Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jessica Bernhardt1983Oakes CollegeArts Division
Theodore Goldstein1983Stevenson CollegeEngineering
Drew Goodman1983College EightSocial Sciences Division
Mark Headley1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
William Rosenthal1983College EightArts Division
Beverly Crair1983Stevenson CollegeEngineering
Edmund Ow1983Oakes CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Baranano1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Howells1983Stevenson CollegeUndergraduate Education
William Moston1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Ergil1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
Melissa Hutchinson1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Alaine Perry1983Kresge CollegeHumanities Division
Cheryl Shanks1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Glen Williamson1983Cowell CollegeUndergraduate Education
Naomi Pollack1983College EightSocial Sciences Division
Julianne Martyn1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kim Hall1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joanne Birmingham1983Porter CollegeSocial Sciences Division
Karen Butterfield1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nancie Silver1983College EightNot Applicable
John Tuma1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sharon Delfino-Green1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Theresa Torrent-Ellis1983College EightSocial Sciences Division
Jack Carter1983College EightEngineering
Elizabeth Halprin1983Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Haueter1983Stevenson CollegeArts Division
Virginia Hewgley1983Kresge CollegeHumanities Division
Cheryl Stock1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joann Imrich1983College EightPhysical & Biological Sciences
Aaron Jacoby1983Cowell CollegeHumanities Division
Mark Jensen1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Patrick Johnson1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
Peter Kellogg-Smith1983Merrill CollegeEngineering
Daniel Kosminsky1983Porter CollegeHumanities Division
Lorna Krkich1983Kresge CollegeHumanities Division
Kathleen Salter1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Owen Lawlor1983College EightSocial Sciences Division
Stuart Leavenworth1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Slay1983Porter CollegeUndergraduate Education
Heidi Lopez-Coonjohn1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Stephen MacDonald1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ellen McEwen1983College EightPhysical & Biological Sciences
Marie Beltran1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Randall Nishimi1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carl Olin1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Mark Peek1983Merrill CollegeEngineering
Timothy Penn1983Porter CollegeHumanities Division
Carl Plat1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Ronald Rasmussen1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Judith Rosen1983Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Russell1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Sarah Short1983Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Julia Silverman-Schechter1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Abbott Stein1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
Maya Suryaraman1983Graduate DivisionSocial Sciences Division
Elizabeth Nutley1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Stacey Vreeken1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Weiner1983College EightSocial Sciences Division
Thomas Werle1983Crown CollegeEngineering
Jacqueline Winn1983Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Diane Wooden1983Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Ramona Stine1983Crown CollegeEngineering
Patricia VanGuilder1983Porter CollegeArts Division
Laura James-Beckham1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Jirsa1983Kresge CollegeHumanities Division
Julie Jones1983College EightHumanities Division
Thomas Kennedy1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Lupini1983College EightUndergraduate Education
Bruce MacLeod1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Thomas Mardirosian1983Oakes CollegeEngineering
Michael Linick1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Catherine Rueter1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Alex Migues1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
Gail Hoover1983College EightArts Division
Lisa Schaechter1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Wajdy Sharmoug1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Sherman1983Cowell CollegeHumanities Division
Glenn Shrader1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Scott Templeton1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Alan Trimble1983College EightPhysical & Biological Sciences
Lawrence Wilson1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Abcarian1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Angela Chouinard1983Porter CollegeHumanities Division
Caroline Greenstein1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dawn Stoll1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
William Standley1983College EightPhysical & Biological Sciences
Richard Dunkle1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Lisa Dabek1983College EightSocial Sciences Division
Bonnie Hough1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Beth Bollinger1983Cowell CollegeHumanities Division
Virginia Bellar1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Drinkard1983Porter CollegeHumanities Division
Michael Barminski1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Averill1983Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jim Christensen1983Porter CollegeHumanities Division
Miguel Dominguez1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Bordwell1983College EightSocial Sciences Division
Don Sleeter1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Carr1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Leon Starr1983Cowell CollegeNot Applicable
Chase Weaver1983Porter CollegeUndergraduate Education
Patrick Hogan1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Adams1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alice Garcia1983Cowell CollegeUndergraduate Education
Michael Goldberg1983Crown CollegeHumanities Division
Armando Siqueiros1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Lim1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Adams1983Oakes CollegeSocial Sciences Division
Carol Bradshaw1983Oakes CollegeSocial Sciences Division
Margot Everett1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Harley1983Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Catherine London1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Roy Melander1983Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Hassan Melehy1983Kresge CollegeHumanities Division
Toni Ritchards1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Stephen Routh1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Casey Silvey1983Crown CollegeNot Applicable
Richard Turman1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christopher Schulz1983Crown CollegeEngineering
Richard Barr1983College EightUndergraduate Education
David Bragg1983Crown CollegeSocial Sciences Division
Ellen Wilson1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
S. Whitney Stephenson1983College EightSocial Sciences Division
Glenn Wheatland1983Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Fierstein1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Andrew Black1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elisabeth Chargin1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Saffren1983Stevenson CollegeEngineering
Alberto Noriega-Crespo1983Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Ruben Sanchez1983Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Christine Hansen1983Stevenson CollegeHumanities Division
Mark Walters1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Irv Simpson1983Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Martin1983College EightSocial Sciences Division
Geoff Langstaff1983Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Tzipori1983Stevenson CollegeHumanities Division
Steven Fine1983Oakes CollegeSocial Sciences Division
Theresa Flynn1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Deborah Murray1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Steve Blechman1983Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ellen Campos1983Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bennett Blakemore1983Cowell CollegeSocial Sciences Division
Stuart Armstrong1983Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jamal El-Abd1983Stevenson CollegeEngineering
Michael Garofano1983Kresge CollegeSocial Sciences Division
James Allen1983Porter CollegeArts Division
Roger Wellington-Oguri1983Graduate DivisionEngineering
Frank Remus1983Crown CollegeEngineering
Gregory Rossi1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Heher1982Merrill CollegeEngineering
Larry Pageler1982Crown CollegeSocial Sciences Division
Brad Hubbard1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Worden1982Crown CollegeEngineering
Janice Rohn1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Bastasch1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Pilar Marroquin1982Oakes CollegeEngineering
Janet Ambrosini1982College EightSocial Sciences Division
Gary Anderson1982Porter CollegeHumanities Division
Diana Argabrite1982Porter CollegeArts Division
Albert Bradley1982Cowell CollegeArts Division
Ellen Cooper1982College EightSocial Sciences Division
Laurie Daniel1982College EightSocial Sciences Division
Barbara Ebert1982College EightSocial Sciences Division
Francis Gravier1982Cowell CollegeHumanities Division
John Helmann1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Vincent Larkin1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Eric Lawson1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Curtis Leonardo1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Leonardo1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mitchell Marcus1982Porter CollegeArts Division
Whitney Miller1982Cowell CollegeUndergraduate Education
Katharine Minott1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Ramer1982College EightEngineering
Stephen Schrenk1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alan Schroeder1982Porter CollegeHumanities Division
Patrick Tendick1982Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Saunders1982Stevenson CollegeHumanities Division
Patricia Webster1982Porter CollegeArts Division
Joseph Weiss1982College EightSocial Sciences Division
Daniel Arthur1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Peter Crowley1982Merrill CollegeUndergraduate Education
Matthew Covey1982Crown CollegeEngineering
Martin Gilens1982Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ronn Loewenthal1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gail Actor1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sharon Baez1982Merrill CollegeEngineering
Rosemary Bate1982Stevenson CollegeHumanities Division
Timothy Cotter1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Judith Flanders1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christopher Fusillo1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patricia Hathaway1982Merrill CollegeEngineering
Desiree Foxworthy1982College EightSocial Sciences Division
Pilar Marien1982Porter CollegeArts Division
John Mortimer1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julie Spiegler1982Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Rosaland Sully1982Oakes CollegeArts Division
Adrienne Terrass1982Porter CollegeArts Division
Margaret Fourt1982Kresge CollegeArts Division
Kelly Thiemann1982Crown CollegeSocial Sciences Division
Raul Aldana1982Oakes CollegeSocial Sciences Division
Paul Briscoe1982College EightSocial Sciences Division
Michael Carpenter1982Cowell CollegeHumanities Division
Dorothy Chen1982Kresge CollegeSocial Sciences Division
Amy Lowenthal1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
James Good1982College EightEngineering
Michael Jalkut1982Porter CollegeEngineering
Judy Zellers1982Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Kelly1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Krantz1982Porter CollegeSocial Sciences Division
Annemary Liu1982College EightPhysical & Biological Sciences
Pamela Wilkes1982Stevenson CollegeHumanities Division
April Zilber1982College EightPhysical & Biological Sciences
Robert Brauneis1982Merrill CollegeHumanities Division
Michael Dashe1982College EightSocial Sciences Division
Ann Knight1982Porter CollegeHumanities Division
David Lerner1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Linick1982Cowell CollegeArts Division
Mara Roccaforte1982College EightPhysical & Biological Sciences
Daniel Sonneborn1982Porter CollegeArts Division
Vance Landis-Carey1982Kresge CollegeSocial Sciences Division
Nancy Otter1982College EightUndergraduate Education
Michael Jay1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gabrielle Stocker1982Porter CollegeArts Division
Lisa Caras1982Stevenson CollegeHumanities Division
Fred Diaz1982Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Alison Harlick1982College EightPhysical & Biological Sciences
Andrew Schloss1982Crown CollegeEngineering
Barbara Silverthorne1982Stevenson CollegeHumanities Division
Eric Haiman1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephen Janes1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Selene Vega1982Merrill CollegeUndergraduate Education
Erika McGrath1982Crown CollegeSocial Sciences Division
Jody Melendez1982Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Neff1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Thomas Pennello1982Graduate DivisionEngineering
Joseph Perret1982Porter CollegeArts Division
Edward Rankin1982Kresge CollegeHumanities Division
Clayton Brown1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Daniel Reis1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Karen Wallace1982Oakes CollegeHumanities Division
Robert Chopan1982Kresge CollegeHumanities Division
Douglas Prose1982College EightSocial Sciences Division
Roger Stern1982College EightSocial Sciences Division
Alan Madsen1982College EightEngineering
Paul Geise1982Stevenson CollegeHumanities Division
Ruth Lopez1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Janet Arnesty1982Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Eric Brussel1982Crown CollegeSocial Sciences Division
Carol Menz1982Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Orton Snyder1982Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Draper1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jacques Delsemme1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Samuel Szteinbaum1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Sachse1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
Raymond Roccaforte1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Susanne Skjefte1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Charlaine Fleishman1982College EightPhysical & Biological Sciences
Camille Anacabe1982Kresge CollegeHumanities Division
Robert Futoran1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Conant1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
T. Paul Okamoto1982Cowell CollegeArts Division
Michael Suval1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joie Delugach1982Cowell CollegeHumanities Division
Trish Glassey1982Oakes CollegeSocial Sciences Division
Barbara Hunt1982Stevenson CollegeEngineering
Daniel Barnard1982Kresge CollegeHumanities Division
Lisa Beasley1982College EightPhysical & Biological Sciences
Douglas Chandler1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Arnold Christiansen1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michele Doyle1982Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Hsia1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Johnson1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Wanda Lehman1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sally MacKain1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carol McKeown1982Crown CollegeHumanities Division
Jeffrey Pass1982Oakes CollegeUndergraduate Education
Michelle Steiny1982Cowell CollegeHumanities Division
Ernest Robledo1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Salter1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Schlueter1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephen Doonan1982Kresge CollegeHumanities Division
Lawrence Hanf1982College EightSocial Sciences Division
Karen Katz1982College EightHumanities Division
Yukiharu Maekawa1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
Adrienne Othon1982Crown CollegeEngineering
Margaret Rubalcaba-Empronto1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Victoria Pease1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Brody1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mark Childs1982College EightSocial Sciences Division
Catherine Gong1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Benjamin Klein1982Cowell CollegeHumanities Division
Russell Lipetzky1982Crown CollegeSocial Sciences Division
John Mulvey1982Kresge CollegeSocial Sciences Division
Claire Pierangelo1982Kresge CollegeHumanities Division
Annina Puccio1982Stevenson CollegeHumanities Division
Bruce Ruttenburg1982Kresge CollegeSocial Sciences Division
Traci Schaible1982Kresge CollegeHumanities Division
Eliot Weber1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Wescoat1982Stevenson CollegeHumanities Division
Robert Wright1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Tracy Mues1982Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Katherine Weaver1982College EightSocial Sciences Division
Stephen Barton1982Merrill CollegeEngineering
Brian Blum1982Stevenson CollegeEngineering
Daniel Braslau1982College EightPhysical & Biological Sciences
Laura West1982Cowell CollegeArts Division
Robert Grant1982Cowell CollegeArts Division
Thomas Greene1982Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Terry Holland1982Crown CollegeEngineering
Eric Bishop1982Oakes CollegeSocial Sciences Division
Vanessa Sherman1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sandra Petznick1982Cowell CollegeSocial Sciences Division
Daniel Fisher1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Harris1982Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jana Gold1982Cowell CollegeUndergraduate Education
Brian Chan1982Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ellen Fox1982Crown CollegeHumanities Division
Patricia Nambu1982Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Valerie Egland1982Porter CollegeArts Division
Darlene Biondi1982Porter CollegeArts Division
Rick Moen1982Crown CollegeNot Applicable
Janet Linthicum1982Kresge CollegeSocial Sciences Division
David Doshay1982College EightPhysical & Biological Sciences
Douglas Hellinger1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Eugenia McNaughton1982College EightPhysical & Biological Sciences
Teresa Bruner-Epstein1982College EightSocial Sciences Division
Susan Shane1982Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Fisher1982College EightNot Applicable
Sharon James1982Cowell CollegeUndergraduate Education
Belen Banzon1982Stevenson CollegeNot Applicable
Katharine Martin1982Porter CollegeNot Applicable
Adam Gelman1982Crown CollegeNot Applicable
Jay Pomerantz1981Porter CollegeArts Division
Anne Arrington1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Aron Roberts1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Georgia Houser1981College EightSocial Sciences Division
Geoff Caras1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Valerie Chase1981Porter CollegeSocial Sciences Division
Ron Foster1981Stevenson CollegeHumanities Division
Bruce Eisner1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Thomas Turpen1981College EightPhysical & Biological Sciences
Derek Anhorn1981Cowell CollegeArts Division
Julie Perrochet1981College EightSocial Sciences Division
Lorraine Browne-Leedy1981Stevenson CollegeHumanities Division
Martha Corrigan1981Cowell CollegeArts Division
Kenneth Elman1981Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Greef1981Cowell CollegeHumanities Division
Diana Hembree1981Merrill CollegeHumanities Division
Karla Huebner1981Porter CollegeArts Division
Lauren Jones1981Cowell CollegeArts Division
Christy Lee-Engel1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Darrell Miller1981Crown CollegeEngineering
Yuri Itoh1981Merrill CollegeSocial Sciences Division
Cheryl Osburn-Adams1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Myra Prestidge1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bruce Rorty1981Stevenson CollegeHumanities Division
Donald Steiny1981Cowell CollegeHumanities Division
Robert Stone1981College EightSocial Sciences Division
Akio Takami1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Roland Wright1981College EightPhysical & Biological Sciences
Andy Young1981Crown CollegeHumanities Division
Michael Zimmerman1981College EightSocial Sciences Division
J. Drew Smith1981Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Heidi Black1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Gloria DeOcampo1981College EightHumanities Division
Theresa Driscoll1981Stevenson CollegeNot Applicable
Ardene Kannely1981Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Finney1981Kresge CollegeHumanities Division
Cynthia Hamberg1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Scott Berlin1981Kresge CollegeArts Division
Mary Finnegan1981Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Sherril Wells1981Cowell CollegeHumanities Division
Yusef Fadlallah1981Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
William Martin1981Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Terry Braschi1981Oakes CollegeEngineering
Gregg Pottorff1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Sorth1981Cowell CollegeUndergraduate Education
Daniel Thomas1981Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sharon Dougherty1981College EightSocial Sciences Division
Edythe Kizaki1981Cowell CollegeHumanities Division
Ray Higginbotham1981Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Taschek1981College EightSocial Sciences Division
John MayBee1981Stevenson CollegeHumanities Division
Neil Young1981Graduate DivisionHumanities Division
Richard Dietzel1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patricia Maes1981Merrill CollegeSocial Sciences Division
Susie Bright1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth McKenzie1981Merrill CollegeHumanities Division
Ilana Saref1981Cowell CollegeArts Division
Jeanne Toulouse Korns1981College EightSocial Sciences Division
Ruthanne Rankin1981Stevenson CollegeHumanities Division
Bruce Williams1981College EightPhysical & Biological Sciences
Pamela Cory1981Stevenson CollegeHumanities Division
Beverly Alexander1981College EightSocial Sciences Division
Irene Fuerst1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Irene Moosen1981Merrill CollegeHumanities Division
Richard Warren1981Cowell CollegeArts Division
Lucinda Melchior1981Merrill CollegeSocial Sciences Division
Patrick Murphy1981College EightPhysical & Biological Sciences
Mark Blumenthal1981College EightUndergraduate Education
Patricia Kissel1981Graduate DivisionSocial Sciences Division
Catherine Forest1981College EightSocial Sciences Division
Linda Nero1981Porter CollegeSocial Sciences Division
Patricia Walters1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Danforth1981Crown CollegeEngineering
David Schneider1981College EightSocial Sciences Division
Martha Herbert1981Graduate DivisionHumanities Division
Craig Brown1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Sigrid Reinsch1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
James Brock1981College EightSocial Sciences Division
Carol Diamond1981Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Tabitha Doniach1981Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Sigrid Erro1981Kresge CollegeHumanities Division
David Barr1981Crown CollegeSocial Sciences Division
Gregory Brown1981Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Garber1981College EightSocial Sciences Division
Richard Gunderson1981Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Susanna Wrangell1981Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Ernest Klatte1981Kresge CollegeHumanities Division
Panda Kroll1981Kresge CollegeHumanities Division
S. Leslie MacDonald1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Robert Medwick1981Crown CollegeEngineering
Jose Pico1981College EightPhysical & Biological Sciences
Marc Sherman1981Cowell CollegeUndergraduate Education
Tim Stroshane1981Oakes CollegeSocial Sciences Division
Angel Chun1981Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Boyce1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Martin Cagan1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Riggs1981Porter CollegeSocial Sciences Division
Elana Pyle1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nora Lake-Brown1981Oakes CollegeSocial Sciences Division
Kate Leverett1981Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Kevin Riggs1981Porter CollegeSocial Sciences Division
Amy Sater1981College EightPhysical & Biological Sciences
Cynthia Ashbrook1981Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Bryan Clark1981Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Patrick Campbell1981College EightPhysical & Biological Sciences
Nico Coulouras1981Cowell CollegeHumanities Division
Laurie Macomber1981Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Brian Strehlke1981Crown CollegeHumanities Division
Susan Willats1981Porter CollegeArts Division
Timothy Shields1981Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Donald Morgan1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Anastassia Kanavarioti1981Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Nina Gordon1981College EightSocial Sciences Division
Mark Rooney1981Cowell CollegeHumanities Division
Karen Bates1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Mason1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Volkan1981Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Elaine Westendorf1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rafael Reynal1981Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Maurice1981Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lydia Davis1981College EightSocial Sciences Division
Cornelia White1981College EightPhysical & Biological Sciences
Gus Bagakis1981Graduate DivisionHumanities Division
John Artim1981Crown CollegeSocial Sciences Division
Ethan Feron1981Crown CollegeSocial Sciences Division
Allison Garcia1981Kresge CollegeSocial Sciences Division
Scott Darling1981Crown CollegeSocial Sciences Division
John Charrier1981Merrill CollegeHumanities Division
Mary Miller1981Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathryn Blotti-Stark1981Porter CollegeArts Division
Gerald Weber1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Helen Gibbons1980College EightSocial Sciences Division
Diana Bermudez1980Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Jeanine Tangen1980Porter CollegeUndergraduate Education
Donald Kaiper1980Graduate DivisionHumanities Division
Diane Byrd1980Crown CollegeSocial Sciences Division
Kathy Chetkovich1980Porter CollegeHumanities Division
Ron Ward1980Kresge CollegeUndergraduate Education
Lorraine Scott-Behrends1980Stevenson CollegeUndergraduate Education
Joyce Blueford1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jan Dierks1980College EightPhysical & Biological Sciences
Harry Dougherty1980College EightPhysical & Biological Sciences
Amy Harrington1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ronna Perelson1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Adams1980Stevenson CollegeHumanities Division
Cecille Allison1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Andrews1980Cowell CollegeEngineering
Isabelle Boidron-Metairon1980Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Dunlap1980College EightSocial Sciences Division
Paul Kopeikin1980Porter CollegeArts Division
Doran Larson1980Stevenson CollegeHumanities Division
Miyuki Wight1980Cowell CollegeHumanities Division
Alison Peck1980Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Alfred Pinnaro1980Oakes CollegeHumanities Division
Deborah Romer1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Laurel Ross1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Mark Stevenson1980College EightSocial Sciences Division
Stephen Weybright1980College EightSocial Sciences Division
Anne Hatton1980Stevenson CollegeArts Division
Leslie Swaha1980Porter CollegeArts Division
Greg de Nevers1980College EightSocial Sciences Division
Susan Brutschy Connery1980College EightSocial Sciences Division
Ellen Taverner1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lauren Adelman1980Kresge CollegeSocial Sciences Division
Mary Beth Riordan1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marc Brown1980College EightSocial Sciences Division
Richard Lailer1980Kresge CollegeSocial Sciences Division
Paula Till1980Cowell CollegeHumanities Division
Laura Wilson1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Karen Otsea1980College EightSocial Sciences Division
Randall Nichols1980Cowell CollegeHumanities Division
Deborah Andersen1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Roberta Pottorff1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Schwertley1980Cowell CollegeHumanities Division
Cameron Jackson1980Graduate DivisionSocial Sciences Division
John Graham1980College EightSocial Sciences Division
Sheri Elman-Brocato1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gertrude Sonia1980Crown CollegeHumanities Division
Marney Stroud1980College EightSocial Sciences Division
John Purser1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carol Callaghan1980Cowell CollegeHumanities Division
Linda Moore1980Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Hellman1980Merrill CollegeArts Division
Clyde Jones1980Merrill CollegeHumanities Division
Nancy Newman1980College EightNot Available
Kathy Beattie1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Brandon Wisoff1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Criswell1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
Philip Heim1980Porter CollegeArts Division
Lisa Sapinkopf1980Cowell CollegeHumanities Division
Steven McCollough1980Kresge CollegeEngineering
Sarah Watson1980Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Rarcia1980Cowell CollegeHumanities Division
Mark Miculian1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
Virginia Haberkamp1980Oakes CollegeUndergraduate Education
Shawn Blakely1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Roach1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
William Rowe1980College EightPhysical & Biological Sciences
Freddy Ruiz1980Crown CollegeSocial Sciences Division
Jerome Schiller1980Porter CollegeArts Division
Matthew Skinner1980Porter CollegeUndergraduate Education
Thomas Smith1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mary Towne Webb1980Porter CollegeArts Division
Cathleen Smith1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Walsh1980Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Judith Ward1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
David Warner1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Roland White1980Crown CollegeSocial Sciences Division
Darlene Wilcox1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robert Young1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Brian Zanze1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Robina Ramsay1980Porter CollegeArts Division
Megan Carroll1980College EightSocial Sciences Division
Gary Hill1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Jeffrey Logan1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bernard Bray1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Harris1980Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Burrell1980Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Paul Carlson1980Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Elisabeth Chovick1980Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Trudie Coker1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Mitchell1980College EightPhysical & Biological Sciences
Rachel Homan1980College EightSocial Sciences Division
Joel New1980College EightPhysical & Biological Sciences
Arlene Hovland1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christine Willis1980Cowell CollegeUndergraduate Education
Julie Frambach-Swan1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
Roger Lyons1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mabel Hom1980Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Scott Grafton1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Carolyn Hayes1980Cowell CollegeSocial Sciences Division
Douglas Mancill1980Kresge CollegeSocial Sciences Division
Keith Lehrer1980Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jeremy Grainger1980Cowell CollegeHumanities Division
David Fuhrmann1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Evelyn Margolin1980Crown CollegeSocial Sciences Division
Lynn Erfer1980Porter CollegeSocial Sciences Division
Nancy Kleinfeld1980College EightSocial Sciences Division
Mary Grindeland1980Merrill CollegeUndergraduate Education
Peter Liebow1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Margot Gerber1980College EightSocial Sciences Division
Colin Flavin1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Andrew Lamden1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Fong1980Porter CollegeHumanities Division
Ruth McGurk1980Cowell CollegeUndergraduate Education
Chatham Forbes1980Porter CollegeArts Division
Lilianne Chaumont1980Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Colby1980Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Lynne Riccio1980Cowell CollegeHumanities Division
Laura Beckett1980Crown CollegeSocial Sciences Division
Timothy Mills1980Crown CollegeHumanities Division
Marilyn Allen1980College EightSocial Sciences Division
Louise Holmes1980College EightSocial Sciences Division
Brenda Rodgers1980Merrill CollegeNot Applicable
Alexander Grillo1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Laurie Green1980Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
David McCurry1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Robert Johnson1980College EightSocial Sciences Division
Kenneth Friedenbach1980Stevenson CollegeEngineering
Mordecai Duckler1980Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Tracy McGrath1980Kresge CollegeHumanities Division
Jack Abbott1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Gregory1980Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Lisin1980Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Gen Fujioka1980Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Mitchell1980Stevenson CollegeNot Applicable
Paul Martineau1980Porter CollegeNot Applicable
Elizabeth Broen1980Not ApplicableSocial Sciences Division
Mary Ann Brow1980Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Theodore Kraynick1980Crown CollegeNot Applicable
Ford Roosevelt1979College EightSocial Sciences Division
Kenneth Alex1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Harris1979Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Dilts1979Porter CollegeUndergraduate Education
Kato Jaworski1979Cowell CollegeArts Division
Megan Johnson1979Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Pollay1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joseph Scaroni1979Porter CollegeSocial Sciences Division
Steven Wallace1979Crown CollegeSocial Sciences Division
Donald Gardner1979Porter CollegeHumanities Division
Susan Gilchrist1979College EightPhysical & Biological Sciences
Art Henriques1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bruce Lymburn1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
Karen Brody1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Frank Burrell1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Campbell1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gary Canier1979Crown CollegeArts Division
Kathleen Caverly1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lindey Cloud1979College EightSocial Sciences Division
Heather Clowser1979Porter CollegeUndergraduate Education
Larry Davies1979Porter CollegeSocial Sciences Division
Bruce Falstein1979Porter CollegeHumanities Division
Scott Forter1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ira Goldstein1979Crown CollegeSocial Sciences Division
Kathy Grayson1979College EightSocial Sciences Division
MaryLouise Green1979Crown CollegeSocial Sciences Division
Julie Guthman1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ned Henry1979Cowell CollegeUndergraduate Education
Daniel Horovitz1979Kresge CollegeEngineering
Bruce Lieberman1979Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Cynthia Lusk1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Marilyn Montero1979Porter CollegeArts Division
Barbara Harker1979Stevenson CollegeUndergraduate Education
Janet Newman1979Crown CollegeHumanities Division
Louise Perry1979Cowell CollegeHumanities Division
Elaine Reade1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Spuhler1979Crown CollegeEngineering
William Susha1979College EightNot Applicable
James Weaver1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Margie Wehner1979Porter CollegeArts Division
Audrey Vaggione1979Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Clay Woodard1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Robert Mack1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Lawson1979Porter CollegeHumanities Division
Thomas Ramos1979Merrill CollegeUndergraduate Education
Jim Geddings1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Birgit Aquilonius1979College EightPhysical & Biological Sciences
Kenneth Welcher1979Kresge CollegeHumanities Division
Cecilie Hoffman1979Merrill CollegeHumanities Division
Stephanie Strelow1979College EightSocial Sciences Division
Susan Tatsui-D'Arcy1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Becky Boonman1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
C. Gordon1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Goodman1979Cowell CollegeHumanities Division
Julia Davenport1979College EightSocial Sciences Division
Guy Leonard1979Porter CollegeHumanities Division
Alison Russell1979Cowell CollegeHumanities Division
Thomas Brown1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jon Lentz1979Cowell CollegeHumanities Division
Bernadette Zavala1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Francisco Ponce1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Karen Kramer1979Kresge CollegeHumanities Division
Richard Heintze1979Kresge CollegeHumanities Division
Rita Hester1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kay Mohlman1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Brownlee1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Paul Davis1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Joanne Bowsman1979College EightPhysical & Biological Sciences
Thomas Crubaugh1979Crown CollegeHumanities Division
Bruce Ehrlich1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Carlson1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Breton Carr1979Oakes CollegeHumanities Division
Glenn Kline1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Chris Wilmoth1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Taufiek Alhadi1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Valente1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dorothy McMath1979College EightHumanities Division
David Paul1979College EightSocial Sciences Division
John Lee1979Oakes CollegeEngineering
Clifford Anderson1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
James Hutchinson1979Stevenson CollegeHumanities Division
Laura Forsyth1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jan Freiberg1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
Leo Frishberg1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Patricia Hertz1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sue Herron Ph.D.1979College EightSocial Sciences Division
Christina Papp1979Porter CollegeArts Division
Adam Polson1979Porter CollegeArts Division
Cynthia VanTassel1979College EightSocial Sciences Division
Terry Whitten1979College EightSocial Sciences Division
Constance Boulay1979Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Elizabeth Shull1979Porter CollegeArts Division
Ronald Gilliland1979Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
James Podczerwinski1979Graduate DivisionSocial Sciences Division
Barbara Himes1979Stevenson CollegeHumanities Division
Roberto Anima1979Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
John Gallagher1979Merrill CollegeUndergraduate Education
Anne Stockwell1979College EightHumanities Division
Sarah Bernstein1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Dammen Campbell1979College EightPhysical & Biological Sciences
Jeffrey Caplan1979Stevenson CollegeHumanities Division
Mimi Schwartz1979College EightArts Division
Gregory Karns1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Randal Friedman1979College EightSocial Sciences Division
Nicholas Dodge1979College EightPhysical & Biological Sciences
Richard Miller1979Cowell CollegeHumanities Division
George Garrett1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Harry Friedman1979Kresge CollegeHumanities Division
Peter Knapp1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Susan Dahlgren1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Stephen Poteet1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Baker1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Teresa Smith1979College EightPhysical & Biological Sciences
Robert Bortnick1979Stevenson CollegeHumanities Division
Steven Brookes1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Constance Cummings1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
William Dougherty1979College EightPhysical & Biological Sciences
Ray Ervin1979Crown CollegeArts Division
Sean Ervin1979College EightPhysical & Biological Sciences
Harry Fox1979Porter CollegePhysical & Biological Sciences
James Gold1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cheryle Healion1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Holly Heaver-Jennings1979Porter CollegePhysical & Biological Sciences
David Hill1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Gary Hillerson1979College EightEngineering
Mimi Hills1979Kresge CollegeHumanities Division
Julie Hutchinson1979Kresge CollegeArts Division
Michael Jensen1979Kresge CollegeHumanities Division
Craig Johnson1979Cowell CollegeHumanities Division
Steven Landino1979College EightPhysical & Biological Sciences
Michael Magnes1979Cowell CollegeUndergraduate Education
Micheal McKinnon1979College EightSocial Sciences Division
Susan Meade1979Porter CollegeUndergraduate Education
Linda Lemon1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lad Perenyi1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Piper1979College EightSocial Sciences Division
Mitchell Posin1979Porter CollegeHumanities Division
David Pyle1979Porter CollegeSocial Sciences Division
Timon Read1979College EightPhysical & Biological Sciences
William Redfern1979Cowell CollegeUndergraduate Education
Scott Roseman1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Carole Sakamoto1979College EightSocial Sciences Division
Robin Share1979College EightHumanities Division
Judith Silk1979Porter CollegeArts Division
Ellen Walter1979Cowell CollegeUndergraduate Education
Paula Sutton1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Daniel Wohlfeiler1979Cowell CollegeNot Available
Kenneth Blaustein1979Stevenson CollegeArts Division
Allison Bollman1979Cowell CollegeArts Division
Peter Brown1979Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Carpenter1979Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Nancy Carr Gordon1979Kresge CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Cull1979College EightSocial Sciences Division
Laura Goldman1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Adam Gordon1979Stevenson CollegeUndergraduate Education
Anne Thebeau1979Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Hansen1979Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Gregory Hillis1979Porter CollegeHumanities Division
Tom Larson1979Crown CollegeSocial Sciences Division
David Sofen1979Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Branwyn Wagman1979Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Strunin1979Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Theibault1979Stevenson CollegeHumanities Division
Richard U'Ren1979Cowell CollegeEngineering
John Wade1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Wagner1979Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Scott Walker1979Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Watson1979Stevenson CollegeHumanities Division
Neva Appleton1979Porter CollegeArts Division
Christopher Corpus1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Abby Rosmarin1979College EightSocial Sciences Division
Virginia Coe1979Graduate DivisionHumanities Division
Donald Bartlett1979Kresge CollegeHumanities Division
Sarah Hardy1979Crown CollegeArts Division
Peter Kirkup1979Cowell CollegeSocial Sciences Division
Thomas Georges1979Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Page1979Porter CollegeSocial Sciences Division
Frank Kagawa1979Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Melissa Tuft1979Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Eltinge1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Todd Werby1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mark DeAntonio1978College EightPhysical & Biological Sciences
Joel Biatch1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jody Garsia1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
LizAnne Jensen1978Crown CollegeArts Division
Bradley Craig1978Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Marsh1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephanie Spar1978Porter CollegeUndergraduate Education
Mary Horton1978Cowell CollegeHumanities Division
Michael Nolan1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Diane Lewis-Goldstein1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Raymond Umeda1978Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Gary Borges1978Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Alice Benet1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Roy Brown1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lynn Forester1978Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Joanne Kerbavaz1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Melinda Kralj1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Mercer1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Martin Mervel1978College EightSocial Sciences Division
Dorothy Mott1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nona Pierce1978Cowell CollegeHumanities Division
Barbara Ruben1978College EightSocial Sciences Division
Deborah Stewart1978Graduate DivisionHumanities Division
William Stewart1978College EightHumanities Division
Mark Schack1978Cowell CollegeHumanities Division
Michael Yinger1978Cowell CollegeHumanities Division
Kevin Morgan1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lauren Briner1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Robert Hale1978Kresge CollegeArts Division
Karen Janszen1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sally Sedgwick1978Stevenson CollegeHumanities Division
Lewis Wolman1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elvira Lozano1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gregory Freeman1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Gandy1978Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Valli Power1978College EightPhysical & Biological Sciences
Tegan Speiser1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jim Schliestett1978Porter CollegeUndergraduate Education
Alyse Mikkelsen1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joseph Lubow1978Merrill CollegeHumanities Division
Nancy Morrison1978Cowell CollegeHumanities Division
Joseph Nagengast1978Merrill CollegeHumanities Division
Saralee Radding1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jay Kniep1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Russell Rosner1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Cate1978Stevenson CollegeHumanities Division
Lee Francke1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Murphy1978Kresge CollegeUndergraduate Education
Maria Geenen1978College EightSocial Sciences Division
Randal Rogers1978Merrill CollegeHumanities Division
Laurie O'Loughlin1978Cowell CollegeHumanities Division
Connie Hunter1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ken Wagman1978Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kimberly Aumack Yee1978Stevenson CollegeHumanities Division
Joanne Foxxe1978College EightSocial Sciences Division
Robert Graham1978College EightSocial Sciences Division
Lenore Kenny1978Graduate DivisionSocial Sciences Division
Valerie McGuire1978College EightSocial Sciences Division
Nell Bonaparte1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Linda Butters1978Stevenson CollegeArts Division
Kent Dannehl1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Jung1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin James1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Alison Polkinhorne1978Stevenson CollegeUndergraduate Education
Karl Brown1978Stevenson CollegeArts Division
Lauren Swerdloff1978Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Joan Finkle1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Teresa Flores1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nina Koltnow1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Paul Handleman1978College EightSocial Sciences Division
Amy Stewart1978Stevenson CollegeHumanities Division
Jeffry Sackman1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Meredith Margolis1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jean Wolff1978Merrill CollegeUndergraduate Education
Rand Miyashiro1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard McCloud1978College EightHumanities Division
Mary Flodin1978Cowell CollegeArts Division
Katharine Merrill1978Kresge CollegeUndergraduate Education
Paul Curtin1978Porter CollegeArts Division
Kevin Flynn1978Porter CollegeUndergraduate Education
Roxanne Moger1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Lygia Ionnitiu1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Sweeney-Engel1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stuart Adler1978Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Deborah Rennels Salkind1978College EightEngineering
James O'Callahan1978Cowell CollegeHumanities Division
Theresa Callahan1978Crown CollegeHumanities Division
John Burtt1978College EightSocial Sciences Division
Kenneth Pisciotto1978Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Daniel Costa1978Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Werner Feibel1978Graduate DivisionSocial Sciences Division
Gary Ksander1978Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
George Miljanich1978Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Ronald Ash1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joanne Coury1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Karl Mertz1978College EightPhysical & Biological Sciences
David Ross1978Kresge CollegeHumanities Division
Heide Austin1978Cowell CollegeHumanities Division
Elizabeth Lowenstein1978College EightSocial Sciences Division
Robert Brooner1978Porter CollegeSocial Sciences Division
Justin StormoGipson1978Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
James Lippincott1978College EightPhysical & Biological Sciences
Terry Jones1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
Leslie Goines1978Oakes CollegeUndergraduate Education
Kathleen Anderson1978Stevenson CollegeHumanities Division
John Bogart1978Porter CollegeHumanities Division
Terri Bramel1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gregory Collis1978Cowell CollegeHumanities Division
Janet Crossley1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Daniel Garrett1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Richard Mahon1978Cowell CollegeHumanities Division
Rosalind Greenstein1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Kenner1978Porter CollegeSocial Sciences Division
Carola Mone1978Porter CollegeHumanities Division
Steven Orsolini1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Mary Russell1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alice Scudder1978Porter CollegeHumanities Division
Kevin Ahern1978Stevenson CollegeHumanities Division
Georganne Benesch1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Katherine Bouton1978Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Broadwell1978Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Robert deMayo1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Pamela Shea1978Crown CollegeSocial Sciences Division
Lewis Feldman1978College EightSocial Sciences Division
Bernadette Fenske1978Cowell CollegeArts Division
Jennifer Durham1978Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Douglas Hopkinson1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Russell Ivanhoe1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Jackson1978Cowell CollegeHumanities Division
Jenny Hart1978Cowell CollegeHumanities Division
Leslie Karst1978Stevenson CollegeHumanities Division
Grace Landel1978Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
William Medlin1978Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Morse-Lebow1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Amy Newell1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Peter Robinson1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jean Ross1978Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Sawyer1978Kresge CollegeUndergraduate Education
Sarita Silverman1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Steele1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Erika Tarlin1978Oakes CollegeArts Division
Heidi Thompson1978Cowell CollegeArts Division
Linda Allport1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Judy McGeehan1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lucy Winton1978Crown CollegeSocial Sciences Division
H. Douglas Huskey1978Cowell CollegeEngineering
Steven Nelson1978College EightUndergraduate Education
Kathleen Baum1978Porter CollegeUndergraduate Education
Krista Farey1978Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Megan Gallagher1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carla Hesse1978Cowell CollegeHumanities Division
Iraja Sivadas1978Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Elena Gutman1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Norma Kriege1978Oakes CollegeHumanities Division
Jeanne Wolverton1978College EightSocial Sciences Division
David Farrington1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Blair Gifford1978College EightSocial Sciences Division
Glenn Kalleberg1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Thomas Kellond1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Kimball1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gregory Krause1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Edward Maynard1978College EightPhysical & Biological Sciences
Rosalinda Rodriguez1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Swift1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Cury1978College EightPhysical & Biological Sciences
Barbara Herr Byrum1978Oakes CollegeSocial Sciences Division
John Kennedy1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Prudden1978College EightSocial Sciences Division
Thomas Edminster1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Mannis1978Crown CollegeSocial Sciences Division
H. Martin Gantman1978Porter CollegeArts Division
Jeffrey Briar1978Porter CollegeUndergraduate Education
Andrew Katcher1978College EightPhysical & Biological Sciences
Sally Leete1978Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Roth1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Sloss1978College EightSocial Sciences Division
Brian LaHaye1978College EightPhysical & Biological Sciences
Pamela Jungerberg1978Cowell CollegeHumanities Division
Lawrence Cohen1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Lapin1978College EightSocial Sciences Division
Donald Levenson1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine Pollock1978Kresge CollegeSocial Sciences Division
Carol Young1978Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Gorchoff1978College EightPhysical & Biological Sciences
Barbara Lawrence1978Merrill CollegeSocial Sciences Division
George Martinez1978College EightPhysical & Biological Sciences
Carla Colburn1978Kresge CollegeHumanities Division
Albert Hartley1978Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jerry Ruiz1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Melanie Myers1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Garry Spire1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Sparrow1977Porter CollegeArts Division
Tavy DuMont1977Kresge CollegeUndergraduate Education
Anne Davenport1977Stevenson CollegeHumanities Division
Donald Tripp1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Martin Weiss1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Karen Rhodes1977Cowell CollegeHumanities Division
Jonathan Gershenzon1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Harker1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Randy Rogers1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Linda Taylan1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Penny Schoyer1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nicole Bouche1977Cowell CollegeHumanities Division
Doreen Schack1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Scoble1977Cowell CollegeHumanities Division
Mark Edwards1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alexander King1977Porter CollegeUndergraduate Education
Edward Tincher1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christopher Borgeson1977Cowell CollegeHumanities Division
Mark Priver1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Finkle1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Beverly Adams1977Merrill CollegeArts Division
Celeste Berg1977Crown CollegeSocial Sciences Division
John Connelley1977College EightSocial Sciences Division
Linda Richard1977Porter CollegeUndergraduate Education
Bruce Folsom1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Fred Griffith1977Cowell CollegeEngineering
Iola Groth1977Porter CollegeUndergraduate Education
Peter Haver1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mitchell Marks1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Charles Mosher1977College EightPhysical & Biological Sciences
James Musselman1977Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Phillips1977Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Robin Hassler1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ruth Fiala1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kandice Salomone1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Nathaniel Scoble1977Kresge CollegeArts Division
Kevin Shelby1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Glenn Snyder1977Stevenson CollegeHumanities Division
Philmore Steele1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Sue Gallagher1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Bruce Steiner1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Stoltz1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Charles Thomas1977Porter CollegeHumanities Division
Francesca Pinoni1977Porter CollegeArts Division
B. Scott Ward1977Porter CollegeUndergraduate Education
Howard Wu1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Norris1977College EightHumanities Division
Kevin Callahan1977College EightSocial Sciences Division
Michele Gerard1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kelvin Filer1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Laurie Kiguchi1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Vicki Sieber-Benson1977Porter CollegeHumanities Division
Lauren Suhd1977Porter CollegeHumanities Division
Wendy Kellogg1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Albert Strickland1977Merrill CollegeHumanities Division
Stephen Holmes1977Cowell CollegeHumanities Division
John Rumel1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Shauna Woods1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jay Strassmeyer1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ken Clements1977College EightPhysical & Biological Sciences
Gregory McNair1977Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Paparian1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Wade Leschyn1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Diane Bridgeman1977College EightSocial Sciences Division
Jeffrey Bonar1977Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Catharine Macdonald1977Porter CollegeHumanities Division
Barry Pullman1977Stevenson CollegeHumanities Division
Shelly Cohen1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Buckley1977Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Louise Brandt1977Stevenson CollegeArts Division
Neal Richman1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Ahrens1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Field1977Stevenson CollegeUndergraduate Education
Lawrence Schoen1977College EightPhysical & Biological Sciences
Edward Blomfield1977Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nicholas Johnson1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Ruppel1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Teri Bleckner1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Matthew Hill1977Cowell CollegeHumanities Division
Frank Frazier1977Kresge CollegeEngineering
Catherine Graham1977Porter CollegeUndergraduate Education
Terry Locke-Paddon1977Oakes CollegeSocial Sciences Division
Ellen Eshelby1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kevin Danaher1977Graduate DivisionSocial Sciences Division
Bob Duffy1977College EightSocial Sciences Division
Beth Naczkowski1977College EightSocial Sciences Division
Daniel Schag1977Graduate DivisionSocial Sciences Division
Gareth Noren1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tinka Gordon1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Horan1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
George Koster1977College EightUndergraduate Education
India Fleming-Farris1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Ellen Jagger1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Bok1977College EightSocial Sciences Division
Richard Brody1977Kresge CollegeHumanities Division
Timothy Harris1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Leech1977Cowell CollegeHumanities Division
Steven Pena1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Patrick Torbert1977College EightSocial Sciences Division
James Tucker1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Sally Richman1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Alan Strachan1977Cowell CollegeUndergraduate Education
Jonathan Zar1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Kaplan1977College EightArts Division
Jeane Struck1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Juliann Charaska1977Stevenson CollegeHumanities Division
Clinton Fisher1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Roy Xavier1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dean Alper1977College EightSocial Sciences Division
Raquel Arias1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Joseph Belanger1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Michelle Furbershaw1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Christie Pettersen1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marc Bond1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Campbell1977Crown CollegeNot Applicable
Robert Collender1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Lois Price1977Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Maximiliano Cuevas1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rosellen Hong1977Stevenson CollegeArts Division
John Doll1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kimberly Ephgrave1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Ford1977Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Gimmy1977Cowell CollegeArts Division
Charles Hargrave1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Carmen Hawkins1977Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gary Heit1977Oakes CollegeUndergraduate Education
Joy Hellman1977Cowell CollegeHumanities Division
Julie Ward1977Stevenson CollegeHumanities Division
Dyanna Cridelich1977College EightSocial Sciences Division
Margaret Knox1977Merrill CollegeNot Applicable
Julius Krevans1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sally Archambault1977Crown CollegeEngineering
Doren Levitt1977Kresge CollegeNot Available
Margaret Laporte1977Crown CollegeSocial Sciences Division
Winifred Loesch1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lawrence Mack1977Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Russell Malley1977College EightNot Applicable
Mindy Marantz1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Maria Marinos1977Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ilene Martino1977Crown CollegeHumanities Division
Sylvia McCarthy1977Kresge CollegeUndergraduate Education
William Morison1977Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christina O'Meara1977Porter CollegeUndergraduate Education
Valerie Ries-Lerman1977Oakes CollegeSocial Sciences Division
Richard Robinson1977Merrill CollegeHumanities Division
Byron Sakamoto1977College EightSocial Sciences Division
Doris Michaels1977Cowell CollegeHumanities Division
Raymond Schoenke1977College EightPhysical & Biological Sciences
Terence Schull1977Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Shapiro1977Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jane Shima1977Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Blake Todd1977Crown CollegeHumanities Division
Craig Tucker1977Cowell CollegeUndergraduate Education
Susan Takalo1977Kresge CollegeHumanities Division
Mark Bradley1977Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Miyake1977College EightSocial Sciences Division
Joshua Pechthalt1977Merrill CollegeHumanities Division
Daniel Ashby1977Cowell CollegeHumanities Division
Gregor Blackburn1977Stevenson CollegeHumanities Division
Nora Slattery1977Cowell CollegeHumanities Division
Pamela Portillo1977Porter CollegeSocial Sciences Division
Isabel Velasco1977Merrill CollegeUndergraduate Education
Laurie King1977Kresge CollegeHumanities Division
Jade Taylor1977Kresge CollegeSocial Sciences Division
Christina Valentino1977Crown CollegeNot Applicable
David Pruden1977Crown CollegeNot Applicable
Mark Rigler1977Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Charles Ranberg1977Porter CollegeArts Division
Roger Sanford1977Cowell CollegeNot Applicable
David Cohan1976Crown CollegeEngineering
Susan Blachman1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael DiDonato1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mark Dreessen1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine McGuire1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sanford Britton1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Elaine Murakami1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Rhonda Press1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Yvonne Rauch1976Crown CollegeHumanities Division
William Wulsin1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
David Farber1976Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Rosenthal1976Stevenson CollegeUndergraduate Education
Peter Slater1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Richard Mendoza1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Andres Flores1976Cowell CollegeHumanities Division
W. Kevin Hassett1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Bill Fitler1976Crown CollegeEngineering
Kitty McMahon1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Coale1976Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Coale1976Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Janet Matsunaga1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joelle Baker1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jory Post1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Peter Anderson1976Stevenson CollegeArts Division
William Borer1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carole Clarke1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Cowin1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Karleen Meaker1976College EightSocial Sciences Division
Barbara Cushing1976College EightSocial Sciences Division
Patricia Eastman1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Marianne Goldberg1976Porter CollegeNot Applicable
Bruce Hyde1976Kresge CollegeNot Applicable
Michael Johnson1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carl Lionberger1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jules Maciulis1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Regina McConahay1976Stevenson CollegeUndergraduate Education
Mary McKalson1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Richard Milicov1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Virginia Morgan1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Johannah Newman1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Richard O'Brien1976Porter CollegeSocial Sciences Division
C. Andrew Pannell1976Porter CollegeHumanities Division
Mark Phillips1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bryce Rhodes1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Yuri Woo1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Anne Coscarelli1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Schmale1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patrick Simmons1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Pascale Longfellow-Piethe1976Stevenson CollegeHumanities Division
Bill Baumann1976College EightHumanities Division
David Bilyeu1976Cowell CollegeHumanities Division
William Hinds1976Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Michael Jibson1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Mordechai Rabinowitz1976Stevenson CollegeHumanities Division
Constance Brede1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Pollock1976College EightSocial Sciences Division
David Landaker1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Nancy Lamell1976Stevenson CollegeHumanities Division
Marlene Konnar1976College EightHumanities Division
B.J. Glowacki1976Porter CollegeArts Division
Nancy Stucker1976Stevenson CollegeHumanities Division
Linda Ziskin1976Porter CollegeArts Division
Debra Thomas1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Rogow1976Stevenson CollegeUndergraduate Education
Robert Leibold1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lucia Stark1976Merrill CollegeNot Applicable
Nora Goodfriend-Koven1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jimmie Rogers1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Lisa Campbell1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Javier Elizondo1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Paul Iddings1976Cowell CollegeEngineering
David Liff1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
James McCormick1976College EightSocial Sciences Division
Theresa Slaven1976College EightSocial Sciences Division
Bruce Ellisen1976Crown CollegeHumanities Division
Evelyn Treiman1976College EightSocial Sciences Division
Ann Ludy1976College EightSocial Sciences Division
Barbara Gress1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Grube1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Thomas Hodges1976College EightHumanities Division
Mark Joiner1976College EightSocial Sciences Division
Joan Juster1976Porter CollegeHumanities Division
David Kahn1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jeannine Koshear1976Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Vicki Noble1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Murphy1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Lois Bogue1976Cowell CollegeHumanities Division
Lise Peterson1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Christopher Schlies1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeri Stalford1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Thomsen1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Virginia Caplette1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Michelle Zeidenweber-Katcher1976Porter CollegeUndergraduate Education
Karen Aaltonen1976Oakes CollegeHumanities Division
Joylene Wagner1976Cowell CollegeHumanities Division
Jennifer Hassett1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Debra Mellinkoff1976Cowell CollegeHumanities Division
Philip McLeod1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rick Breeze-Martin1976College EightSocial Sciences Division
Franklin Dickinson1976Cowell CollegeHumanities Division
Gayle Mozee1976Merrill CollegeHumanities Division
Nora Chovick1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Larry deGhetaldi1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Nanette Guevara1976College EightSocial Sciences Division
Franklin O'Donnell1976Stevenson CollegeHumanities Division
Lee Wandel1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Solotar1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Jared Wilkinson1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Hinderer1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Arriaga1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Adela Basayne1976Stevenson CollegeNot Applicable
Alison Dougherty1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Seeman1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
Arlene Burney1976Porter CollegeSocial Sciences Division
Mark Evey1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Mehrdad Radseresht1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
Randi Novak1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Halpern1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nan Boultbee1976Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Philip Spencer1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Frost1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Edward Spicer1976Cowell CollegeHumanities Division
Laura Sutherland1976Porter CollegeArts Division
Laura Feldman1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine Yap1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Edward Brow1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Rodarte1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Shannon Rowson1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine Moore1976Oakes CollegeUndergraduate Education
Trisha Muller1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Holtz1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Walter Ward1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jill Fields1976Merrill CollegeHumanities Division
Robert Karp1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Elaine Draper1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Deborah Hoyt1976Stevenson CollegeArts Division
Lisa Kermish1976Stevenson CollegeHumanities Division
Douglas Wieselman1976Cowell CollegeArts Division
Robert Blumberg1976Cowell CollegeEngineering
Nancy Russell1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Paul Magid1976Cowell CollegeHumanities Division
Frank Holsworth1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Margaret Hopper1976College EightSocial Sciences Division
Lynda Matusek1976Porter CollegeArts Division
Neil Reuben1976Porter CollegeUndergraduate Education
Fidel LaBarba1976Porter CollegeArts Division
Phillip Long1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
James Scheihing1976Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Stephen Schmidt1976Kresge CollegeSocial Sciences Division
John Spiller1976Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Lorna Gruber Winn1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Jane Dorrel1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jayme Adelson-Goldstein1976Crown CollegeHumanities Division
Thomas Alber1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Greta Berg1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jorge Cabrera1976Oakes CollegeHumanities Division
Nichola Carpendale1976Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Henry Castaniada1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Karen Cloud1976Crown CollegeHumanities Division
Stephen Coats1976Oakes CollegeSocial Sciences Division
William Connelly1976Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Paul Dash1976Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Candace Ward1976Merrill CollegeSocial Sciences Division
Arthur Ferraro1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Fesler1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Eliud Garcia1976Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Goldfien1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Greg Graalfs1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Nancy Harper1976Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Tinka Hrountas1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
David Keeler1976Stevenson CollegeHumanities Division
Peter Major1976Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Scott McCreary1976Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael O'Hare1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Lynelle Harrigan1976Cowell CollegeArts Division
Sergei Smirnoff1976Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Marianne Walters1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Alon Winton1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joseph Zils1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Bogseth1976College EightSocial Sciences Division
Paul Levan1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Marlane Osman1976College EightHumanities Division
Scott Swartz1976Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Pernia1976Porter CollegeSocial Sciences Division
Deborah Bain1976Kresge CollegeUndergraduate Education
David Erekson1976Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Newton1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Pamela Springer1976Cowell CollegeUndergraduate Education
Steven Walton1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Douglas Cummings1976Porter CollegeArts Division
Susan Holloway1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Diane Margiotta1976Porter CollegeArts Division
Jane Futrell1976Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Conroy1976Crown CollegeSocial Sciences Division
David Stubblebine1976Crown CollegeUndergraduate Education
Daniel Kirshner1976Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Sawyer1976Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Van Hoosan1976College EightSocial Sciences Division
Rebecca Lawton1976Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Joan Kanter1976Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Robin McDuff1976Kresge CollegeHumanities Division
Kenneth Corday1975Porter CollegeUndergraduate Education
Joanna Miller1975Porter CollegeNot Applicable
Galen Jarvinen1975Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
John Crosson1975Cowell CollegeNot Available
Mark Engel1975Cowell CollegeHumanities Division
Gregory Gerritsen1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Harry Chotiner1975Graduate DivisionHumanities Division
Pam Downing1975College EightPhysical & Biological Sciences
Mark Grossman1975Stevenson CollegeEngineering
Pamela Stoner1975Cowell CollegeHumanities Division
James Breitmeyer1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Franks1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Alan Kawa1975Crown CollegeHumanities Division
Dennis Nicholls1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Pizzo1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Wagner1975Porter CollegeHumanities Division
David Rose1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Roger Grigsby1975Merrill CollegeHumanities Division
Carleton Taber1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nancy Edmonson1975College EightSocial Sciences Division
Bernard Goldberg1975Cowell CollegeHumanities Division
Larry Bruguera1975Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Deborah Stoner1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Patrick Lynch1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Beata Panagopoulos1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Ricker1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
Margery Simkin1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Laurel Beyer1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Aviva Garrett1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Marsh1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Nickel1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Katheryn Rios1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Constance Rutherford1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Jill Shanbrom1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
Stephen Stephens1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Ian Walton1975Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Marc Yellin1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Ellen Deering1975Merrill CollegeNot Applicable
Donald Ortez1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Jangwong1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Alan Lilly1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joel Marine1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Marjory Siegel1975Cowell CollegeNot Applicable
Randall Schwabacher1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Bellesiles1975Cowell CollegeHumanities Division
Teresa Tersol-Wiseman1975Oakes CollegeSocial Sciences Division
John McPheeters1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Burke1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kim Cranston1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Pamela Cunha1975Porter CollegeArts Division
Karen Olson1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Sacks1975Stevenson CollegeHumanities Division
Debra Blackwell1975Cowell CollegeArts Division
Gregory Mehrten1975Porter CollegeArts Division
Ian Cowan1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Margaret Fox1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Keith Redenbaugh1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Ordway1975Cowell CollegeHumanities Division
Michael Eaton1975Merrill CollegeHumanities Division
Maia Krache1975Kresge CollegeHumanities Division
Lance Bayer1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Robert Louden1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Christine Guzman Sufrin1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Peter Lambert1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Thomas Griggs1975Stevenson CollegeArts Division
Anne Perlman1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Paul Friedman1975Stevenson CollegeEngineering
Carl Galopin1975Stevenson CollegeHumanities Division
Patricia Ihara1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
William Landing1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
David Fugitt1975College EightSocial Sciences Division
Amanda Topper1975College EightSocial Sciences Division
Ruth Wilson1975Oakes CollegeSocial Sciences Division
Fred Linker1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Hope Kingsley1975Cowell CollegeUndergraduate Education
Gail Bakker1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Cathi Sweeney1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Benjamin Krupp1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Janet Respess1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Steven de Caccia1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Theresa Musser1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
James Jones1975Porter CollegeUndergraduate Education
Donna Brown1975College EightUndergraduate Education
Margaret Sonoda1975Merrill CollegeHumanities Division
James Langdell1975Porter CollegeArts Division
John Robbins1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Maureen McGuinness1975Porter CollegeUndergraduate Education
Cynthia Nordstrom1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
Roy Rocklin1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
John Macias1975Oakes CollegeUndergraduate Education
Danny Sylvester1975Oakes CollegeHumanities Division
Jeffrey Scharf1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Esther Levandoski1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michelle Behr1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Candice Gregory1975Porter CollegeUndergraduate Education
Donald MacQueen1975Porter CollegeArts Division
Everett Procter1975Porter CollegeHumanities Division
Beverly Stekoll Grova1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Eliot Kalman1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
Nicole Ballenger1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Margaret Laub1975Crown CollegeHumanities Division
Jonathan Sand1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mark Plainfield1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Breech1975Stevenson CollegeArts Division
Robert Schaefer1975College EightSocial Sciences Division
Diane Sipkin1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Feleciana Feller1975Cowell CollegeHumanities Division
Robert DeVine1975Cowell CollegeArts Division
Kenneth Funsten1975Cowell CollegeHumanities Division
Patricia Velkoff1975Cowell CollegeHumanities Division
Barry Patrick1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Fox1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lisa Aschmann1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Milton Sanchez-Parodi1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Sharon Noguchi1975Merrill CollegeHumanities Division
Dennis Stewart1975College EightSocial Sciences Division
Linda Copp1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Melinda Silverstein1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Adams1975Porter CollegeHumanities Division
Karen Allen1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Gary Bloom1975College EightSocial Sciences Division
Randi Brownell1975Stevenson CollegeArts Division
Steve Carlson1975Stevenson CollegeNot Applicable
Nora Chapman1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lerita Brown1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Carmen Cortez1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Paul Cunningham1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lorraine Fukuda1975Porter CollegeArts Division
Laurie Garrett1975Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Gibson1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Goelz1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Johnston1975Cowell CollegeHumanities Division
Yvette Holland1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Julia Howe1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Dale Hudson1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Derek Jacobson1975Merrill CollegeHumanities Division
Alejandra Juarez1975Merrill CollegeNot Applicable
Barbara Komas1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Signe Farris1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ruddick Lawrence1975Kresge CollegeHumanities Division
Timothy McCormick1975Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Robert McCrohan1975College EightNot Applicable
Barbara Mosle1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Phyllis Watts1975Oakes CollegeSocial Sciences Division
Roberto Ocampo1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dorothy Mayeda1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Wilson Pace1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Suzanne Perry1975Cowell CollegeUndergraduate Education
David Plocher1975Cowell CollegeUndergraduate Education
Pamela Rachootin1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Rochelle Bain1975Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Brandt1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Timothy Rattray1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Lydia Botsford1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Howard Rootenberg1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Rosenstein1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kirk Scott1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Dom Siababa1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gary Sloan1975Crown CollegeSocial Sciences Division
Roma Sprung1975Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Brian Stewart1975Kresge CollegeArts Division
Edward Tighe1975Cowell CollegeHumanities Division
Hope Schneider1975Porter CollegeHumanities Division
Antonio Velasco1975Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Karen Wcislo1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Hal White1975College EightHumanities Division
Joel Young1975Porter CollegeArts Division
Fritz Feiten1975Oakes CollegeSocial Sciences Division
Andres Jimenez Montoya1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Richard Sabatte1975Kresge CollegeSocial Sciences Division
Denise Coleman1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Dolores Colligan1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nita Stevens1975Porter CollegeSocial Sciences Division
Juanita Miller1975Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Parke1975Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Betty Steinmetz1975Kresge CollegeHumanities Division
Mary Woodyard1975Stevenson CollegeEngineering
Kit Mura-Smith1975Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Marx1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Gill1975College EightSocial Sciences Division
Eliza Anderson1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Kroeber1975Kresge CollegeNot Applicable
Michael Moon1975Cowell CollegeHumanities Division
Pamela King1975Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Moskowitz1974Cowell CollegeHumanities Division
Mary Doyle1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Dency Nelson1974Porter CollegeArts Division
Julie Packard1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Janet Kanios1974Merrill CollegeHumanities Division
Paget Lenarz1974Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Esther Vasick1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Leslie Lingaas1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gail Schulze1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nion McEvoy1974Porter CollegeHumanities Division
John Gamman1974Crown CollegeNot Available
Evelyn Shaffer1974Stevenson CollegeHumanities Division
Rachael Spencer1974College EightSocial Sciences Division
Gail Windisch1974Porter CollegeHumanities Division
Michael Brown1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Weschler1974Cowell CollegeUndergraduate Education
Carol Anderson1974College EightSocial Sciences Division
Carol Edson1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Rhoades1974Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Fairley1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Marnie Bodek1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Lindley1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gerald Anthony1974Porter CollegeArts Division
Charles Haas1974Porter CollegeHumanities Division
Dennis Wobber1974Crown CollegeArts Division
John Wallach1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marcia Cutler1974Cowell CollegeHumanities Division
Claude Zachary1974Crown CollegeUndergraduate Education
T. Gershon-Blackmore1974Merrill CollegeHumanities Division
Terri Carlson1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
Elaine Saslaw1974Merrill CollegeHumanities Division
John Cullen1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Alan Ernat1974College EightUndergraduate Education
Lori Johns1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Douglas Johnson1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Doug Kaplan1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Kibrick1974College EightSocial Sciences Division
Janice Schmidt1974Oakes CollegeHumanities Division
Kenneth Taves1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
Richard Teel1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Christmann1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Eleanor Anderson1974Merrill CollegeUndergraduate Education
Frederick Dettmer1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Kyle Cudworth1974Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Beatrice Van Horne1974College EightSocial Sciences Division
Rachelle Mason1974Merrill CollegeHumanities Division
Linda Belanger1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Christopher Tarp1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Terry Warnock1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
Susan Litman1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Amy Locks1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Berkeley Miller1974College EightSocial Sciences Division
Susan Jensen1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Edward Curry1974Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Marc Danziger1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Joseph Klein1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Deborah Tucker1974Cowell CollegeUndergraduate Education
Marni Barnes1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marc Eymard1974College EightSocial Sciences Division
Lynne Rovin1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
David Hersten1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Joshua Kaplan1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Lance King1974Porter CollegeSocial Sciences Division
James Krageness1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Robert Kubey1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Catherine Newman-Holmes1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael O'Malley1974Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Rose1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
James Valadez1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ronald Kobayashi1974Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Greyson1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Leonard Pollak1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Steven Wesolowski1974Crown CollegeHumanities Division
Carolyn Fank1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Annette Lareau1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Katherine White1974Porter CollegeNot Applicable
Linda Bianchi1974College EightHumanities Division
Christina Halsey1974Crown CollegeHumanities Division
Thomas Akin1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Gregory McConnell1974Stevenson CollegeHumanities Division
Walter Boyes1974Stevenson CollegeArts Division
Charles Eadie1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lamar Spalding1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bruce McKalson1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Rogers Johnson1974Crown CollegeNot Applicable
Debra Draves1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Julie Gorman1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Noe Lozano1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Keith Moore1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ellen Hirth1974Porter CollegeUndergraduate Education
Mark Posner1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christopher Roberts1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Eldon Sherwood1974College EightSocial Sciences Division
Amador Valdez1974Oakes CollegeHumanities Division
Joanne Reiter Le Boeuf1974Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Bigus1974Kresge CollegeUndergraduate Education
Jeffrey Day1974Cowell CollegeUndergraduate Education
Jessica Turnley1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Martha Minnich1974Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jerry Davis1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Duncan1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Margaret Faurot1974Stevenson CollegeHumanities Division
Stephen Edberg1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Carl Fravel1974Crown CollegeArts Division
Marcia Battin1974Merrill CollegeUndergraduate Education
Pamela Silver1974Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Maurice Johnson1974Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Charles Wake1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
P. Brett Hammond1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Stephen Cramer1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Paul Sawi1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Danny Andrews1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Mary Black1974Porter CollegeArts Division
Barry Eichengreen1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ron Kappe1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Lisa McCallister1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Schonberg1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Tressa Kentner1974College EightSocial Sciences Division
Randall Whitfield1974Stevenson CollegeUndergraduate Education
Michael Hurst1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gregory Giotta1974Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
David Graves1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Armenta1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Marjorie Wasek1974Crown CollegeSocial Sciences Division
Maryann Jones1974Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Brown1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Angela Browne-Miller1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Timothy Carlson1974Stevenson CollegeEngineering
Joan Chapin1974College EightSocial Sciences Division
Michelle Cloud1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Daniel Colner1974Merrill CollegeUndergraduate Education
Mary Abinante1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Glenda Dennis1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
John Eagle1974Stevenson CollegeArts Division
Elizabeth Gleghorn1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Pria Graves1974Porter CollegeHumanities Division
Carol Pace1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Winship Herr1974Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Marilyn Brandt1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Gregory Jay1974Porter CollegeHumanities Division
Charity Kenyon1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Daniel Klein1974Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jennifer Roche1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gail McGovern1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Teresa MacLean1974Porter CollegeUndergraduate Education
Jesse Perez1974Oakes CollegeSocial Sciences Division
Tamra Plaga-Heagney1974Cowell CollegeSocial Sciences Division
Katherine Roberts1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
Louise Byer1974Porter CollegeHumanities Division
Diana Roy1974Stevenson CollegeUndergraduate Education
Shimmering Eagle1974Oakes CollegeHumanities Division
Cheryl Scott1974Oakes CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Shev1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Slap1974Stevenson CollegeHumanities Division
Susan Suttle-Taggart1974Porter CollegeUndergraduate Education
Jeffrey Tanzer1974Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Sachse1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Don Wallace1974Cowell CollegeNot Applicable
Steven Wangsness1974Porter CollegeHumanities Division
Timothy Watts1974Kresge CollegeArts Division
Ranko Yamada1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Andrew Young1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Zeni1974Porter CollegeSocial Sciences Division
Mary Furlong1974Kresge CollegeHumanities Division
Daniel Zimmerlin1974Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
William Rubel1974Porter CollegeNot Applicable
Freya Sands1974Kresge CollegeSocial Sciences Division
Margaret Hart1974Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jean de Malvinsky1974Cowell CollegeNot Applicable
Lawrence Ouellet1974Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Eve Hawkins1974Crown CollegePhysical & Biological Sciences
J. Robert Kelly1974Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Bruce Bowen1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Gary Novack1973Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
John Phillips1973Porter CollegeHumanities Division
Ellen Cooper1973Crown CollegeArts Division
Charles Lawson1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Loren Steck1973Porter CollegeUndergraduate Education
Kathy Doctor1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Richard Stanley1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Kadish1973Cowell CollegeHumanities Division
Richard Edson1973Cowell CollegeHumanities Division
Lawrence Kells1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Lowry1973Crown CollegeSocial Sciences Division
George Malkemus1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
David Speak1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stanley Crask1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Paul Myers1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Thibodeau1973Kresge CollegeSocial Sciences Division
Susan Stangl1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Phil Adams1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jim Brown1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Pamela Brown-Lanigan1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jean Patterson1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Jill Sakamoto1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kent Webber1973Stevenson CollegeHumanities Division
James Laffan1973Cowell CollegeHumanities Division
John Ashbaugh1973Kresge CollegeSocial Sciences Division
Beverly Speak1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Scott1973Cowell CollegeNot Applicable
Dennis Hagen1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Thomas Vigran1973Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Laurie Moore1973Cowell CollegeHumanities Division
Mark Steinle1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Judith Diffenbaugh1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Benjamin1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gerald Rodriguez1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
John Gutierrez1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Ysidra Gutierrez1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joan O'Donnell1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sheilah Lynch1973Cowell CollegeUndergraduate Education
Donna Blakemore1973Porter CollegeUndergraduate Education
Leila Moncharsh1973Stevenson CollegeHumanities Division
Diane Walton1973Cowell CollegeHumanities Division
Maria Woodbridge1973Crown CollegeHumanities Division
Nikki Silva1973Porter CollegeUndergraduate Education
Frances Nurkse1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ben Faber1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Finster1973Cowell CollegeHumanities Division
Lannae Graham1973Cowell CollegeHumanities Division
Gilbert Hooper1973Cowell CollegeUndergraduate Education
Olaf Ingwerson1973Crown CollegeEngineering
Harrison Karr1973Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
David Katzen1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jack Liebster1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kendall Welch1973Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Helga Mahlmann1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Bruce McMillan1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jean Nattinger1973Stevenson CollegeUndergraduate Education
Gail Odom1973Stevenson CollegeHumanities Division
Mary Schweickert-Stary1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Bruce Seidel1973Stevenson CollegeEngineering
Reesa Tansey1973Merrill CollegeArts Division
Moira Wolohan1973Porter CollegeUndergraduate Education
Laura Carrick1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Stanford1973Cowell CollegeHumanities Division
Cyrel Gable1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Lindheim1973Oakes CollegeHumanities Division
Craig Ishida1973Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kathryn Thickstun1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Christine Moe1973Crown CollegeEngineering
Joseph Singleterry1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Hein1973Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Christine Abrahamson-McClelland1973Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Craig Adams1973Crown CollegeSocial Sciences Division
David Battin1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Beller1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Claudia Brown1973Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Alison Sawyer1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Sloan Nota1973Stevenson CollegeUndergraduate Education
Kenneth Couche1973Cowell CollegeHumanities Division
Angela Urrutia1973Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Prescott Deininger1973Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
James Deming1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Philip Drell1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Mitchell Feigenberg1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Ferguson1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Perry Fine1973Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Ann Fox1973Porter CollegeArts Division
Paul Fuller1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Carol Gault1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ted Gong1973Kresge CollegeHumanities Division
Leland Grant1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kristen Smith1973Stevenson CollegeHumanities Division
Kathryn Greenwald1973Porter CollegeArts Division
Roy Hamrick1973Porter CollegeUndergraduate Education
Leora Hauk1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Sheila Hawkins1973Merrill CollegeHumanities Division
Wynne Hayakawa1973Stevenson CollegeUndergraduate Education
Joseph Heinrich1973Porter CollegeHumanities Division
James Jones1973Cowell CollegeHumanities Division
Karen Sylvan1973Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Lorna Kohler1973Porter CollegeUndergraduate Education
James Kyle1973Oakes CollegeUndergraduate Education
Gloria Barker1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Raymond LeDoux1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Alexander Lichtner1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rebecca Martin1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Patricia Heckendorf1973Cowell CollegeHumanities Division
Harold McClarty1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
William McOmie1973Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Suzanne Meyer1973Crown CollegeUndergraduate Education
Mary Minick1973Porter CollegeArts Division
Ron Olson1973Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Manuel Osorio1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joseph Palacios1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Lesley Payne1973Crown CollegeEngineering
Enrique Rangel-Ortiz1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ziggy Rendler-Bregman1973Porter CollegeUndergraduate Education
Janet Rocklin Katz1973Porter CollegeArts Division
Sheila Sakashita1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Carolyn Sakauye1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
David Schaefer1973Crown CollegeSocial Sciences Division
George Schneider1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Edward Scott1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Thomas Siemsen1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Sabra Slaughter1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Stephens1973Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kathryn Sullivan1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Pamela Tiedt1973Merrill CollegeHumanities Division
Darcy Van Vuren1973Merrill CollegeHumanities Division
Brendt Weibel1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Younge1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
James Zalinski1973Cowell CollegeSocial Sciences Division
Bruce Zenner1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Roxanne Cull1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Chris Hoyt1973Cowell CollegeUndergraduate Education
Patricia Short1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Randy Flick1973Crown CollegeHumanities Division
David Hingston1973Stevenson CollegeHumanities Division
Mary Kane1973Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Evelyn Mangham1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Opper1973Porter CollegeHumanities Division
Carol Pillsbury1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mary Passman1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Vincent Matthews1973Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Nishio1973Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Janice Robinson1973Graduate DivisionHumanities Division
Barbara Smith1973Graduate DivisionHumanities Division
Sheila Smith1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Cary Gepner1973Crown CollegeNot Applicable
Eric Roy1973Cowell CollegeHumanities Division
Barbara Allen-Isenbarger1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Neal Halfon1973Kresge CollegePhysical & Biological Sciences
Alice Levine Harroun1973Porter CollegeSocial Sciences Division
Karen Lynch1973Stevenson CollegeHumanities Division
Anne Parten1973Cowell CollegeHumanities Division
Judith Delozier1973Cowell CollegeHumanities Division
Carolyn Castro1973Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Joseph Collins1973Merrill CollegeNot Applicable
Theresa Locke-Paddon1973Crown CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Reed1973Porter CollegeUndergraduate Education
Paul Hall1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Gordon Ringold1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anne Beroza1972Stevenson CollegeHumanities Division
Jeanne Carey1972Porter CollegeSocial Sciences Division
Jack Crick1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marcia Ehinger1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Randall Huth1972Cowell CollegeHumanities Division
John Engstrom1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Mary Miche1972Crown CollegeArts Division
Debra Rober1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Miller1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Bruce Engelbert1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Pamela Jue1972Crown CollegeHumanities Division
Kenneth Kendler1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Lowe1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nicki Russler1972Stevenson CollegeUndergraduate Education
Mark Schaefer1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jay Stephens1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Geoffrey Wong1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Martha Krow-Lucal1972Merrill CollegeHumanities Division
Alan Gottfried1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Klein1972Cowell CollegeHumanities Division
James Respess1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Laird1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Roger Peters1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Charles Adams1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Valerie Largin1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Thomas Anderson1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tobeylynn Birch1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Thomas Dodd1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Susan Fiske-Koehler1972Crown CollegeHumanities Division
Pamela Anderson1972Porter CollegeSocial Sciences Division
Cynthia Egli1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine Gagliardi1972Merrill CollegeHumanities Division
Frederick Naef1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elinor Hall1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Janet Parkins1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Linda Schaefer1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Neal Adams1972Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jed Horovitz1972Cowell CollegeUndergraduate Education
Gregg Wheatland1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Linda Wilshusen1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Zia Telfair1972Cowell CollegeHumanities Division
John Coffey1972Porter CollegeSocial Sciences Division
John Sugar1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sherril Smith-Scharf1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Will Stubblebine1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Donald McNeilly1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Bignell1972Stevenson CollegeHumanities Division
Douglas Jones1972Merrill CollegeHumanities Division
Greg Neshime1972Stevenson CollegeHumanities Division
Maya Sambozo1972Cowell CollegeUndergraduate Education
Lee Slaff1972Merrill CollegeHumanities Division
Laura Haxton1972Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Catherine Jamentz1972Merrill CollegeHumanities Division
Michael Lame1972Cowell CollegeHumanities Division
Stefanie Lenway1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Georgeanne Hanna1972Cowell CollegeUndergraduate Education
Judith Moss1972Crown CollegeHumanities Division
James Palmer1972Kresge CollegeSocial Sciences Division
Walter Rask1972Cowell CollegeHumanities Division
Robert Sawyer1972Porter CollegeArts Division
Barbara Torell1972Porter CollegeUndergraduate Education
Brian Watwood1972Porter CollegeNot Applicable
Lorin Brennan1972College EightPhysical & Biological Sciences
Thomas Pyle1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Marilyn Green1972Crown CollegeNot Available
Katherine Ponganis1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Irene Chennell1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Pedrioli1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Catherine Trejo1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Amy Barton-Cayton1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
Darien Payne1972Porter CollegeArts Division
Susan Miller1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Melissa Kurtz1972Stevenson CollegeUndergraduate Education
Anne Newman1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Edward Newman1972Crown CollegeHumanities Division
Scott Fischer1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Steven Meckfessel1972Porter CollegeHumanities Division
Ellen Brosbe1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ellen Alquist1972Stevenson CollegeHumanities Division
Gordon Blinn1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Coy1972Stevenson CollegeHumanities Division
Rick Crowhurst1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Cullen1972Cowell CollegeHumanities Division
Carol Enns1972Stevenson CollegeHumanities Division
Juan Garcia1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Art Giser1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Calvin Gordon1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Hans Goto1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Florence Nelson1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
Cecilia von Beroldingen1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Hogle1972Porter CollegeArts Division
Karl Karlsen1972Stevenson CollegeHumanities Division
Bruce Kermott1972Crown CollegeHumanities Division
Bruce Lurie1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gary Masamori1972Porter CollegeArts Division
Michael Melville1972Porter CollegeUndergraduate Education
Deborah Meyer1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Marcie Mortensson1972Cowell CollegeUndergraduate Education
Dannie Nall1972Porter CollegeHumanities Division
Phillip Nowak1972Crown CollegeNot Applicable
Mark Ober1972Porter CollegePhysical & Biological Sciences
David Ortiz1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Peak1972Porter CollegeHumanities Division
Ronald Prilliman1972Porter CollegeUndergraduate Education
Deborah Thuener1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Douglas Rife1972Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ronald Rogers1972Porter CollegeSocial Sciences Division
Karina Buck1972Merrill CollegeHumanities Division
Nancy Ross1972Stevenson CollegeHumanities Division
Linda Walz1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Plezena Shack1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nancy Smith1972Merrill CollegeUndergraduate Education
Robert Smith1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Marjorie Goldware1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Goldstein1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Miguel Tejada-Flores1972Cowell CollegeHumanities Division
Ann Umemoto1972Cowell CollegeSocial Sciences Division
Baldwin van der Bijl1972Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Catharina Marlowe1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stephen Vincent1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Ronald Williams1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dan Wolf1972Stevenson CollegeHumanities Division
Irene Fujimoto1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Dana Galsworthy1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
David Mehr1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Kenneth Wagner1972Porter CollegeSocial Sciences Division
Gillian Blair1972Stevenson CollegeHumanities Division
Lee Draper1972Cowell CollegeNot Applicable
Randy Martin1972Porter CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Hellerstein1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Patricia Coughlin1972Cowell CollegeHumanities Division
George Hechtman1972Cowell CollegeNot Applicable
Patricia Pneumatikos1972Cowell CollegeHumanities Division
Paul Ponganis1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Richard Hill1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Robert Koeppen1972Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
John Zinner1972Crown CollegeHumanities Division
Sharon Miller1972Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Chang Paik1972Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Moira Feingold1972Cowell CollegeNot Applicable
Deanna Naman1972Stevenson CollegeNot Applicable
Ester Arney1972Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bruce Kerns1972Crown CollegeSocial Sciences Division
Rosalea Jennings-Daly1972Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Carol Weisskopf1972Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sandra Nakazono1972Crown CollegeNot Applicable
Julee Blake1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Joan Kerr1972Merrill CollegeSocial Sciences Division
Patricia Maddux1972Merrill CollegeHumanities Division
Wendy Pfeffer1972Porter CollegeUndergraduate Education
James Graham1971Cowell CollegeHumanities Division
Ken Doctor1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Judy Walsh1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Maggie Barr1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Dianne Suechika1971Crown CollegeSocial Sciences Division
John Diffenbaugh1971Porter CollegeHumanities Division
Randi Burke-Aguiar1971Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Margaret Butcher1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Robin Justice1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Roberta Dickinson1971Cowell CollegeHumanities Division
Kenneth Feingold1971Cowell CollegeHumanities Division
Singne Coe1971Crown CollegeHumanities Division
Vernon Mack1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kent Morrison1971Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Jack Aiello1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Anna DeVore1971Cowell CollegeHumanities Division
Francis Zwart1971Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Marietta Bartoletti1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
John Hardin1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Marc Andreini1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Charles Barr1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Beland1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gertrude Bell1971Crown CollegeHumanities Division
Andrea Noble1971Crown CollegeArts Division
Paula Butler1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Clifton1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Dennis Dohner1971Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Edward Flaherty1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Douglas Goepfert1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Laura Hendershot1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Craig Kubey1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Skip Lacaze1971Crown CollegeHumanities Division
Robyn Perlow1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Cary Quayle1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Leah Valencia1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Christine Beckstrom1971Porter CollegeArts Division
Ann Docken1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Okamoto1971Cowell CollegeHumanities Division
Nancy Hutterer1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Tessa Fischer1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Ellen Chu1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Peter Gordon1971Crown CollegeHumanities Division
J. Louise Spangle1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Nicholas Carter1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Barbara Roberts1971Cowell CollegeHumanities Division
Gary Holzhausen1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Melanie White1971Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
David Ehrman1971Cowell CollegeHumanities Division
Diane Griffiths1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Phyllis Wachob1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Temerin1971Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Schon Levy1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Dennis Farlow1971Porter CollegeHumanities Division
Susan Kerr1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Levitt1971Cowell CollegeNot Applicable
Chester Dunning1971Stevenson CollegeHumanities Division
John Gibbins1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Tony Lush1971Porter CollegeUndergraduate Education
Sybil Meyer1971Cowell CollegeUndergraduate Education
Greg Oba1971Crown CollegeNot Applicable
Thomas Payne1971Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Kristina Quade1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Nan Rohan1971Cowell CollegeHumanities Division
Jeanne Sproul1971Stevenson CollegeHumanities Division
Jorel Thomson1971Crown CollegeHumanities Division
David Takemoto-Weerts1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Diane Patricia Wensrich1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Daphne Winkler1971Stevenson CollegeArts Division
Edward Yarwood1971Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Rippey1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Janet Wagner1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Samuel Magill1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Gerry Lee1971Crown CollegeHumanities Division
Katherine Canavan1971Cowell CollegeHumanities Division
Naomi Takemoto1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Karen Thomas1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Timothy Shannon1971Cowell CollegeHumanities Division
Kathryn Boyd1971Cowell CollegeHumanities Division
Liz Sandoval1971Merrill CollegeHumanities Division
Terence Cuff1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Nancy Bell1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Dede Long1971Merrill CollegeUndergraduate Education
Kathryn Karas1971Crown CollegeArts Division
Robin Reitzes1971Merrill CollegeArts Division
Anne Rosenzweig1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Rosalind Armour1971Merrill CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Barrett1971Porter CollegeHumanities Division
Kathy Koch1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Charlie Channel1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael DeArmond1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Christopher Farnsworth1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Marsha Mark1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kennard Friedman1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Dale Friedman1971Cowell CollegeHumanities Division
Donna Fujimoto1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Fujimoto1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Eileen Blood-Golden1971Porter CollegeArts Division
Dean Gordon1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Beth Johnstone1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Wick Haxton1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathleen Henry1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Ingo Holz1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Wayne Hong1971Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Phillip Infelise1971Merrill CollegeUndergraduate Education
Bruce Jaffe1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Martin Kiel1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Jonathan Kirsch1971Stevenson CollegeHumanities Division
Thomas Koenig1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Howard Laibson1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Brian Lawlor1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Roger Lebow1971Porter CollegeArts Division
Alice Masek1971Crown CollegeHumanities Division
Elizabeth Menkin1971Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
William Minkner1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Martha Neighbor1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Michael Newman1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Maureen Armour1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mitchell Page1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jill Pasewalk1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Steven Raas1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Read1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Anthony Scalisi1971Cowell CollegeHumanities Division
Joanne Scherr1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Celia Criss1971Merrill CollegeHumanities Division
Janet Stagnaro1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Wendy Svitil1971Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Taylor1971Cowell CollegeHumanities Division
William Tetreault1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Garret Tollkuhn1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Thomas Tower1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Maria VonBrincken1971Porter CollegeHumanities Division
Grace Hauseur1971Crown CollegeSocial Sciences Division
R. Brenner1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Joe Eagle1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Kathryn Hirsch1971Crown CollegePhysical & Biological Sciences
James Boman1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Teri Thomas1971Cowell CollegeHumanities Division
Sandre Cunha1971Cowell CollegeHumanities Division
David Leibowitz1971Cowell CollegeNot Applicable
Kathleen Fitzgerald1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Robert Johnson1971Crown CollegeHumanities Division
Stuart Click1971Stevenson CollegeHumanities Division
Louise Pelissier1971Stevenson CollegeHumanities Division
Martha Wilson1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Carrol Moran1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Douglas Roberts1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Jill Byrnes1971Cowell CollegeHumanities Division
Alison Winterle1971Cowell CollegeSocial Sciences Division
Wendell Hammon1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Alan Alquist1971Cowell CollegeHumanities Division
Carl Jones1971Porter CollegeSocial Sciences Division
Susan Dales1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Miller1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Dury1971Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Stoloff1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elaine Enarson1971Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Nerton1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Janet Mulshine1971Crown CollegeSocial Sciences Division
Michael Weber1971Cowell CollegeNot Applicable
Linda Peterson1970Stevenson CollegeHumanities Division
Judith Luce1970Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Michael Graydon1970Cowell CollegeHumanities Division
Richard Weller1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
David Horowitz1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Linton von Beroldingen1970Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Phyllis Anderson1970Cowell CollegeHumanities Division
Guy Beckwith1970Cowell CollegeHumanities Division
Mark Clark1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Carl Cork1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Charles Haskell1970Cowell CollegeHumanities Division
James Crane1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Merril Guest1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Steven Schnaidt1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Sue1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Stephen Weldon1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Virginia McKinley1970Stevenson CollegeHumanities Division
Nancy Coleman1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Rick Laubscher1970Stevenson CollegeHumanities Division
Tassie Hadlock-Piltz1970Cowell CollegeHumanities Division
Harris Freeman1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Carroll Seron1970Cowell CollegeHumanities Division
Leverett Smith1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Jeffrey Grant1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Laurence Rubenstein1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Nancy Agron1970Cowell CollegeHumanities Division
Albert Belais1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Stuart Bennett1970Merrill CollegeUndergraduate Education
Barbara Chatton1970Cowell CollegeHumanities Division
Jean Ehrenberg1970Crown CollegeHumanities Division
Cathryn Maloney1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Susan Murphy1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jeffrey Powell1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Rabwin1970Cowell CollegeHumanities Division
Cory Smith1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Verne Weber1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Betsy Buchalter Adler1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Larry Johnson1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Reinhart1970Porter CollegeHumanities Division
Aleck Darr1970Stevenson CollegeHumanities Division
Stephen Truppe1970Stevenson CollegeHumanities Division
James Lockwood1970Porter CollegeSocial Sciences Division
Margaret Wilson1970Cowell CollegeHumanities Division
Glenn Oppenheim1970Merrill CollegeHumanities Division
Katharine Houston Gilmartin1970Cowell CollegeHumanities Division
Roxanne Kellam1970Cowell CollegeHumanities Division
Laurel Trask1970Merrill CollegeHumanities Division
John Putica1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Tom Takano1970Merrill CollegeHumanities Division
David Gleason1970Merrill CollegeHumanities Division
Maranell McKnew1970Stevenson CollegeHumanities Division
Linda Lampson1970Merrill CollegeHumanities Division
Heloise Schaser-Hughes1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Nina Suntzeff-Zagaris1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Charles Kent1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Fernando Cordero1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Marilyn Belfiore1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Elizabeth Hughes1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Victor Downing1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Judith Gaines1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Esther Goldstein-Lerman1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Beatrice Graham1970Cowell CollegeUndergraduate Education
Carolyn Mandell1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Anthony Marsh1970Cowell CollegeHumanities Division
H.E. Christian Peeples1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Drummond Pike1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
W. Sterling Snow1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Tatsch1970Cowell CollegeHumanities Division
Ann Sanchez1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Robert Walton1970Crown CollegeHumanities Division
Timothy Alexander1970Stevenson CollegeHumanities Division
David Berke1970Crown CollegeHumanities Division
Mark Bernhard1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carolynn Bryan1970Stevenson CollegeHumanities Division
Catherine Boxwell1970Stevenson CollegeHumanities Division
Jayne Ann Krentz1970Stevenson CollegeHumanities Division
Janice Mattos1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Scott Clayton1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Ann Courtright1970Cowell CollegeArts Division
Clifford Davis1970Porter CollegePhysical & Biological Sciences
Roberta Delgado1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Sudhir Dass1970Stevenson CollegeNot Applicable
Kathleen Noguchi1970Cowell CollegeHumanities Division
Roberta Braun1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Jonathan Green1970Stevenson CollegeHumanities Division
Robert Grigsby1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Patricia Hall1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Susan Lunsford1970Merrill CollegeHumanities Division
Mary Howland1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Carolyn Karnos1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Sandra Katzman1970Cowell CollegeHumanities Division
Julie Burns1970Stevenson CollegeHumanities Division
Michael Masek1970Cowell CollegeHumanities Division
Karen Kromhout1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Marc Okrand1970Stevenson CollegeHumanities Division
Mary Gayley1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Donald Olsen1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Susan Bruce1970Stevenson CollegeHumanities Division
Joy D'Ovidio1970Crown CollegeSocial Sciences Division
Orrel Aza1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Mark Rudow1970Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Patricia Zeider1970Stevenson CollegeHumanities Division
Peter Schubart1970Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Anthony Thrall1970Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Denzil Verardo1970Porter CollegeHumanities Division
Jennie Verardo1970Merrill CollegeHumanities Division
Wendy Watson1970Cowell CollegeHumanities Division
Pennie Weinberg1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Susan Ashley1970Crown CollegeArts Division
Michael Wine1970Stevenson CollegeHumanities Division
Rhonda Fisher1970Stevenson CollegeHumanities Division
Stephanie Coleman1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Linda Woodside1970Merrill CollegeHumanities Division
Steven Woodside1970Merrill CollegeSocial Sciences Division
Earl Wynn1970Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Zielske1970Stevenson CollegeHumanities Division
Norma Maraschin1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Philip Lingman1970Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lesley Gonzalez1970Cowell CollegeHumanities Division
Judith Martin1970Cowell CollegeHumanities Division
Arvid Zetterberg1970Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jan Pearson1970Crown CollegeHumanities Division
Pam Phipps1970Cowell CollegeHumanities Division
Nancy Noda1970Stevenson CollegeHumanities Division
Robert Moore1970Stevenson CollegeUndergraduate Education
Eileen Osborne1970Merrill CollegeHumanities Division
Dennis Judson1970Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
David Work1970Graduate DivisionPhysical & Biological Sciences
Georgia Mayon1970Stevenson CollegeHumanities Division
John Greenhalgh1970Crown CollegeHumanities Division
Susanne Hering1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Ann MacFarlane1969Cowell CollegeHumanities Division
Douglas McDavid1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Marjorie Rasmussen1969Cowell CollegeHumanities Division
Gwen Neary1969Cowell CollegeHumanities Division
Alyce Alexander1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Harmon Taber1969Cowell CollegeHumanities Division
Gregory Ward1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard West1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jean Wharton1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ted Silveira1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Deanna Malcolm1969Cowell CollegeHumanities Division
Margaret Wade1969Cowell CollegeHumanities Division
William Menkin1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mary Beth Saffo1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Joanne Jorgensen-Perra1969Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lorraine Sintetos1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Richard Bargeron1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Diane Cohan1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
William Scott1969Cowell CollegeUndergraduate Education
David Brick1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Carol Schmid1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Lani Yoshimura1969Stevenson CollegeHumanities Division
Janeth Adelson1969Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Gregg Herken1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
William Selleck1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Bell1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Estelle Basor1969Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Barbara Vogl1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Thomas Proctor1969Cowell CollegeHumanities Division
Neill Binford1969Crown CollegeHumanities Division
Sheryl Wagner1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Byron Weston1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Ann Zeise1969Stevenson CollegeNot Applicable
John Somedy1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Ken Stanton1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Thiaa Besan1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Kenneth Feldstein1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gregory Graham1969Cowell CollegeHumanities Division
Catherine Howells1969Cowell CollegeHumanities Division
Christine Moffitt1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Marilyn Shea-Stonum1969Crown CollegeHumanities Division
Paul Verger1969Stevenson CollegeHumanities Division
Vincent Vitale1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Ellen Bulf1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Denise Worth1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
W. Donn Rogosin1969Stevenson CollegeHumanities Division
Matthew Ehrenberg1969Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Falltrick1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Charles Worth1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jennifer Robinson1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Gerald Stokes1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Christopher Ames1969Merrill CollegeSocial Sciences Division
Michael Arighi1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Joseph Avellar1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
John Berry1969Cowell CollegeHumanities Division
Jonathan Boutelle1969Cowell CollegeHumanities Division
Cynthia Brandt1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Peter Braun1969Merrill CollegeSocial Sciences Division
Sheila Coonerty1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Blair Cooper1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Wade Dazey1969Cowell CollegeHumanities Division
Robert D'Intino1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Judy Einzig1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Richard Fernau1969Cowell CollegeHumanities Division
Joan M. Fitting Scott1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Michael Fresco1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Thom Gentle1969Cowell CollegeHumanities Division
Karen Wyeth1969Stevenson CollegeHumanities Division
D. Kim Jamieson1969Stevenson CollegeHumanities Division
Jeffrey Kline1969Cowell CollegeHumanities Division
Laura Caldwell1969Cowell CollegeHumanities Division
Randall Lyon1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Mary-Joan Moran-Smyth1969Crown CollegeHumanities Division
Katherine Stoner1969Cowell CollegeHumanities Division
Nancy Conner1969Cowell CollegeHumanities Division
Richard Pearson1969Crown CollegeSocial Sciences Division
Kathy Munderloh1969Stevenson CollegePhysical & Biological Sciences
Larry Robinson1969Cowell CollegeHumanities Division
Joel Shepperd1969Crown CollegePhysical & Biological Sciences
Lesley Svenson1969Cowell CollegeHumanities Division
Russell Smith1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Davis Straub1969Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
R. Zachary Wasserman1969Merrill CollegeSocial Sciences Division
Milt Whaley1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Duncan Lindsey1969Merrill CollegeSocial Sciences Division
Nancy Popin1969Crown CollegeHumanities Division
Mark Cary1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Carol Gerson1969Cowell CollegeNot Applicable
Nancy Baker1969Cowell CollegeHumanities Division
Sonne Lemke1969Cowell CollegeSocial Sciences Division
Thomas Levitt1969Cowell CollegeHumanities Division
Timothy Beard1969Cowell CollegeHumanities Division
Thomas Gutierrez1969Crown CollegeHumanities Division
Marion Hoekenga1969Cowell CollegeHumanities Division
Carol Kasses1969Stevenson CollegeHumanities Division
Arthur Bloch1969Stevenson CollegeUndergraduate Education
Timothy Parker1969Stevenson CollegeHumanities Division
Steven Mendelson1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Kathleen Pacheco1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ellen Earley Mitchell1969Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Jack Otis1969Crown CollegeHumanities Division
Cheryl Bryson1969Stevenson CollegeHumanities Division
Stephen Kessler1969Graduate DivisionHumanities Division
Lauren Crux1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
Bruce Holgers1968Stevenson CollegeHumanities Division
Barbara Corona-Sutton1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
James Eskilson1968Stevenson CollegeHumanities Division
Clint Taylor1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Raymond Steiner1968Stevenson CollegeHumanities Division
Connie Unsicker1968Stevenson CollegeNot Applicable
Natalie Warren1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Guzzardo1968Stevenson CollegeNot Available
Allan Harris1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Terri Cook1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Frederick Greenspahn1968Cowell CollegeHumanities Division
Kathleen Hardin1968Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Veronica Meidus-Heilpern1968Cowell CollegeHumanities Division
Betty Harrold1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Ellen Schiff1968Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Terry Simmons1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
Mary MacGregor-Villarreal1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
Larry Nucci1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
Dottie Carr1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Anna Marie Spilker1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Bill Dickinson1968Cowell CollegeHumanities Division
Alex Han1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Paul Markowitz1968Cowell CollegeSocial Sciences Division
Eric Moskowitz1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Richard Bell1968Cowell CollegeNot Applicable
Anne Burnham1968Cowell CollegeHumanities Division
Victoria Wise1968Stevenson CollegeHumanities Division
Evangelina Mirande1968Cowell CollegeHumanities Division
James Kelly1968Stevenson CollegeSocial Sciences Division
David Guggenhime1967Stevenson CollegeSocial Sciences Division
John Wilkes1967Cowell CollegeHumanities Division
Dane Hardin1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Allan Goodman1967Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Vera McLean1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Suzanne Shellaby1967Cowell CollegeHumanities Division
Michael Farney1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Lawrence Raphael1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jacqueline Morgan1967Cowell CollegeHumanities Division
Marsha Dalin1967Cowell CollegeHumanities Division
Gary Nordby1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
John Strachan1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Ruth Smith1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Barbara Bullock-Wilson1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Lawrence Campbell1967Cowell CollegeHumanities Division
Kenneth Dietsch1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Robert Dodge1967Stevenson CollegeSocial Sciences Division
James Farrar1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Jim Gilchrist1967Stevenson CollegeSocial Sciences Division
Julianne Chagi1967Cowell CollegeHumanities Division
Jeffrey Milman1967Cowell CollegeSocial Sciences Division
Gail Burson1967Cowell CollegeHumanities Division
William Vasey1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Leigh Wilson1967Cowell CollegePhysical & Biological Sciences
Nancy Wolfberg1967Cowell CollegeHumanities Division
Elaine Fresco1967Cowell CollegeNot Applicable
Suzanne Hess1967Stevenson CollegeHumanities Division
Douglas Avery1965Stevenson CollegeNot Applicable
Frank KochNot ApplicableNot Applicable
Marta CervantesNot ApplicableNot Applicable
Laura Brodman LarsonNot ApplicableNot Applicable
Carla Bashay CrudupNot ApplicableNot Applicable
Laura Keeley-SaldanaNot ApplicableNot Applicable
Precilla MandujanoMerrill CollegeNot Applicable
Simon LakeNot ApplicableNot Applicable
Ruben CardonaMerrill CollegeEngineering
Kora NovakilCrown CollegeNot Applicable
Shiori SumidaCowell CollegeNot Applicable
Emily KlatteCowell CollegeNot Applicable
Greg MunnKresge CollegeNot Applicable
James KendallPorter CollegeNot Applicable
Jonathan TouyePorter CollegeNot Applicable
Joseph ChenowethMerrill CollegeNot Applicable
Chibueze IkokuStevenson CollegeNot Applicable
William ReeveCowell CollegeNot Applicable
Jacob WoodMerrill CollegeNot Applicable
Richard OwensMerrill CollegeNot Applicable
Daniel GrayCowell CollegeNot Applicable
Lynette MorrisMerrill CollegeNot Applicable
Michael ChowOakes CollegeNot Applicable
Betty CoakleyCowell CollegeNot Applicable
Courtney DraggeCowell CollegeNot Applicable
Jennifer CardinesMerrill CollegeNot Applicable
Margot DewarPorter CollegeNot Applicable
Daniel PerkinsCowell CollegeNot Applicable
Thomas CoxStevenson CollegeNot Applicable
Lauren ConradMerrill CollegeNot Applicable
Natalia RogovinPorter CollegeNot Applicable
Michelle CoufalCollege NineNot Applicable
Emmett StoneMerrill CollegeNot Applicable
Stacy RepinCowell CollegeNot Applicable
Mary SusskindStevenson CollegeNot Applicable
Dominique DeboldKresge CollegeNot Applicable
Heather ClarkStevenson CollegeNot Applicable
Sheiva RezvaniPorter CollegeNot Applicable
Brian AgeeCrown CollegeNot Applicable
Sarah LevitanKresge CollegeNot Applicable
Tyler BurdickMerrill CollegeNot Applicable
Rhea DelmarCollege NineNot Applicable
George CrockerCowell CollegeNot Applicable
Christopher RussellKresge CollegeNot Applicable
Michel DeleageOakes CollegeNot Applicable
Nathan LuedtkeCrown CollegeNot Applicable
Rafael ValadezMerrill CollegeNot Applicable
James TrewinCrown CollegeNot Applicable
Andrea BrenholzPorter CollegeNot Applicable
Calvin KuOakes CollegeNot Applicable
Kathleen VroomKresge CollegeNot Applicable
Travis TamuraCowell CollegeNot Applicable
Cailin PowersPorter CollegeNot Applicable
Amy CapettaMerrill CollegeNot Applicable
Joseph WestlundCollege TenNot Applicable
Lena StahlschmidtOakes CollegeNot Applicable
Kathleen FitzmorrisCrown CollegeNot Applicable
Dominic LucchesiOakes CollegeNot Applicable
Antoinette RobertsOakes CollegeNot Applicable
Heidi SchoendorferPorter CollegeNot Applicable
Sonja SwiftKresge CollegeNot Applicable
Sarah RicePorter CollegeNot Applicable
Mark TreatCrown CollegeNot Applicable
Nicole TeutschelGraduate DivisionNot Applicable
Karolina ZeldagCollege NineNot Applicable
Patrick RostStevenson CollegeNot Applicable
Jillian RuppensteinStevenson CollegeNot Applicable
Malia LawrenceCrown CollegeNot Applicable
Anya KennerlyCollege TenNot Applicable
Catherine BreitensteinCollege TenNot Applicable
Erin StephensKresge CollegeNot Applicable
Christopher GrayKresge CollegeNot Applicable
Kira DurantMerrill CollegeNot Applicable
Cameron MumperKresge CollegeNot Applicable
Leif AmesKresge CollegeNot Applicable
Mary DughiPorter CollegeNot Applicable
Cedric BambouKresge CollegeNot Applicable
Moana RuwhiuKresge CollegeNot Applicable
Jennifer LundinCrown CollegeNot Applicable
Christian JacksonKresge CollegeNot Applicable
Leo VranaOakes CollegeNot Applicable
Elizabeth FergusonCollege EightNot Applicable
Courtney Rockwell-GehrettCollege EightNot Applicable
Samantha FolbCowell CollegeNot Applicable
Benjamin JaffePorter CollegeNot Applicable
Jarrod SportCollege NineNot Applicable
Thomas FlemingMerrill CollegeNot Applicable
Claire Fryer-BohbotPorter CollegeNot Applicable
Ann GerowKresge CollegeNot Applicable
Sasha AntmanPorter CollegeNot Applicable
Spencer RinkusCowell CollegeNot Applicable
Margaret SampsonCollege EightNot Applicable
Jason ParksOakes CollegeNot Applicable
Rex Bloxsom-CarterPorter CollegeNot Applicable
Evan ShanbromKresge CollegeNot Applicable
Angie RedlichKresge CollegeNot Applicable
Ian McCurdyCrown CollegeNot Applicable
Marcus MaduroKresge CollegeNot Applicable
Anna HardyCollege TenNot Applicable
Alexander TuchKresge CollegeNot Applicable
Alexander NittaOakes CollegeNot Applicable
Pamela HoggattCollege NineNot Applicable
Warren SampsonStevenson CollegeNot Applicable
David HendersonMerrill CollegeNot Applicable
Nathaniel SharpKresge CollegeNot Applicable
Kevin ThorntonCowell CollegeNot Applicable
Alan YiCollege TenNot Applicable
Jennifer D'amatoGraduate DivisionNot Applicable
Leah BessonCollege TenNot Applicable
Bryan PavlovicCrown CollegeNot Applicable
Gabriella RodeznoKresge CollegeNot Applicable
Emily StratfordStevenson CollegeNot Applicable
Alan StruckMerrill CollegeNot Applicable
Ashley BanetCollege EightNot Applicable
Alia WilsonCollege EightNot Applicable
Kristen BarrettCrown CollegeNot Applicable
David DemareeCrown CollegeNot Applicable
Derek TacconelliKresge CollegeNot Applicable
Moira KerriganCowell CollegeNot Applicable
Javier ArmasKresge CollegeNot Applicable
Jacqueline RamirezCollege TenNot Applicable
Lauren AguadoCollege EightNot Applicable
Morgan AkeKresge CollegeNot Applicable
Bonnie SarlatteCowell CollegeNot Applicable
Cynthia CollierPorter CollegeNot Applicable
Elizabeth StoryCowell CollegeNot Applicable
Eric NisbettPorter CollegeNot Applicable
Joseph IntersimoneCollege NineNot Applicable
Arthur TangOakes CollegeNot Applicable
Richard ShaferStevenson CollegeNot Applicable
Sarah GadbutKresge CollegeNot Applicable
Takeshi TemplinKresge CollegeNot Applicable
Patricia PilasKresge CollegeNot Applicable
Alicia MarianKresge CollegeNot Applicable
Alan JalkutPorter CollegeNot Applicable
Justin WarmkesselOakes CollegeNot Applicable
Elizabeth ReaderKresge CollegeNot Applicable
Brooke GianniCollege EightNot Applicable
Thomas WilliamsCollege EightNot Applicable
Daniel AlexanderKresge CollegeNot Applicable
Andrew HaleCollege NineNot Applicable
Christina GoyKresge CollegeNot Applicable
Ashley JonesCollege EightNot Applicable
Michael GrayOakes CollegeNot Applicable
Morgan MaloneCollege TenNot Applicable
Marija MirkovicCrown CollegeNot Applicable
Emily ParsonsCollege NineNot Applicable
Katrina LynnStevenson CollegeNot Applicable
Jonathan VongStevenson CollegeNot Applicable
Nathaniel HarmonMerrill CollegeNot Applicable
Catherine OlsenMerrill CollegeNot Applicable
Brian HaroldCowell CollegeNot Applicable
Alaina PiazzaOakes CollegeNot Applicable
Benjamin WaldorfPorter CollegeNot Applicable
Eric GonzalezCollege TenNot Applicable
Joseph HughesCollege NineNot Applicable
Ryan WilsonStevenson CollegeNot Applicable
Ross AlbertStevenson CollegeNot Applicable
Christopher SpencerCrown CollegeNot Applicable
Samuel OffenbergCowell CollegeNot Applicable
Adrianne VillalvazoCrown CollegeNot Applicable
Marcus GraciaKresge CollegeNot Applicable
Veronica HargensCowell CollegeNot Applicable
Rolana SmithStevenson CollegeNot Applicable
Valeri SchwartzPorter CollegeNot Applicable
Jeremy SpitzMerrill CollegeNot Applicable
Michael KusudaCollege EightNot Applicable
Mark MiyasakiOakes CollegeNot Applicable
Casey DiraimondoOakes CollegeNot Applicable
Kathy BonoStevenson CollegeNot Applicable
Bryan RinkusCowell CollegeNot Applicable
Valerie RootCollege EightNot Applicable
Edward FlanaganStevenson CollegeNot Applicable
Andrew LowePorter CollegeNot Applicable
Rebecca FischlePorter CollegeNot Applicable
David ConstantineMerrill CollegeNot Applicable
Jasha FerrinPorter CollegeNot Applicable
Jeremy EckmanPorter CollegeNot Applicable
Nicholas CornellCowell CollegeNot Applicable
Eric DanielsonCowell CollegeNot Applicable
Devin SevillaCrown CollegeNot Applicable
Zachary KupchaPorter CollegeNot Applicable
Kari WeilerPorter CollegeNot Applicable
Katrina ScottKresge CollegeNot Applicable
Bruce TuohyCollege TenNot Applicable
Ricardo RosalesPorter CollegeNot Applicable
Matthew BleyleMerrill CollegeNot Applicable
Joanna Bremser-ClarkeCollege EightNot Applicable
Teresa WillettCrown CollegeNot Applicable
David JosephsonCollege EightNot Applicable
Daniel LawsonPorter CollegeNot Applicable
Alison ParedesCowell CollegeNot Applicable
Bryce WinterPorter CollegeNot Applicable
Tat WongCollege TenNot Applicable
Alice MedlandCowell CollegeNot Applicable
Stephen RinkusStevenson CollegeNot Applicable
Francesco SalvatoreKresge CollegeNot Applicable
Joan WardNot ApplicableNot Applicable
Mickey McGuireNot ApplicableNot Applicable
Ralph AlpertKresge CollegeNot Applicable
Benjamin SteinNot ApplicableNot Applicable
Paul MoyceNot ApplicableNot Applicable
Jan MohlmanNot ApplicableNot Applicable
Paul NiebanckNot ApplicableNot Applicable
Douglas BleaklyCrown CollegeNot Applicable
Holly FredricksMerrill CollegeNot Applicable
Stephen AllStevenson CollegeNot Applicable
William CodigaNot ApplicableNot Applicable
John BanksGraduate DivisionNot Applicable
Jenifer AyalaCrown CollegeNot Applicable
Ned HoganCrown CollegeNot Applicable
Steve HolmesStevenson CollegeNot Applicable
Allyn LaiCrown CollegeNot Applicable
Mercy NunezGraduate DivisionNot Applicable
William BakerNot ApplicableNot Applicable
Terry JonesNot ApplicableNot Applicable
Michael KayeCrown CollegeNot Applicable
Tom FrenchNot ApplicableNot Applicable
Kimberly HarrisCrown CollegeNot Applicable
Ted KirkilesNot ApplicableNot Applicable
Randall NottCollege EightNot Applicable
William DomhoffNot ApplicableNot Applicable
Joanne TannerGraduate DivisionNot Applicable
Jeff BrittanNot ApplicableNot Applicable
Nancy AltmanNot ApplicableNot Applicable
Rick RighettiNot ApplicableNot Applicable
Jordon OrwigStevenson CollegeNot Applicable
Karl PisterNot ApplicableNot Applicable
Elizabeth HaleOakes CollegeNot Applicable
Douglas DossettPorter CollegeNot Applicable
Connie CovarrubiasNot ApplicableNot Applicable
Helen FawcettCrown CollegeSocial Sciences Division
Cynthia FurryGraduate DivisionNot Applicable
Allan VincichCrown CollegeNot Applicable
William VonHartzCollege EightNot Applicable
Mary GoldenCollege EightNot Applicable
Michael AllisonPorter CollegeNot Applicable
William SlatteryCollege EightNot Applicable
Kimberly HarbisonCollege EightNot Applicable
Dan LeungCrown CollegeNot Applicable
Linda MatsumiMerrill CollegeNot Applicable
Elizabeth AvilaGraduate DivisionNot Applicable
Rachel JamawatrCollege EightNot Applicable
Elizabeth WhitneyNot ApplicableNot Applicable
David ReynoldsStevenson CollegeNot Applicable
John KingCrown CollegeNot Applicable
Maria KerseyNot ApplicableNot Applicable
Cary WeigleMerrill CollegeNot Applicable
Kimberlee MadsenCowell CollegeNot Applicable
Laura BaughmanNot ApplicableNot Applicable
Constance DowningNot ApplicableNot Applicable
Roger LefeverNot ApplicableNot Applicable
Starry Bush-RhoadsNot ApplicableNot Applicable
Victor PuraNot ApplicableNot Applicable
John RhoadsNot ApplicableNot Applicable
Regis MarcelinOakes CollegeNot Applicable
Carol PolhamusNot ApplicableNot Applicable
Manikantan SrinivasanNot ApplicableNot Applicable
Pad KemmanahalliNot ApplicableNot Applicable
Linda TinsleyNot ApplicableNot Applicable
Sara NorwickNot ApplicableNot Applicable
Thomas JosephNot ApplicableNot Applicable
Tamara TorlaksonCowell CollegeNot Applicable
Donna GanguetNot ApplicableNot Applicable
Kurt MontgomeryNot ApplicableNot Applicable
Subhadeep ChatterjeeNot ApplicableNot Applicable
Beverly ViajarNot ApplicableNot Applicable
Dieter BestNot ApplicableNot Applicable
Laurence KoneNot ApplicableNot Applicable
Yi-Fong HwangNot ApplicableNot Applicable
Don GrbacNot ApplicableNot Applicable
Dan CarterNot ApplicableNot Applicable
Kate WarrenNot ApplicableNot Applicable
Kevin KongNot ApplicableNot Applicable
Susanna WupoongNot ApplicableNot Applicable
Robert GerryNot ApplicableNot Applicable
Donald ClarkNot ApplicableNot Applicable
Larry StevensNot ApplicableNot Applicable
Homer YauNot ApplicableNot Applicable
Laurie SeftonNot ApplicableNot Applicable
Paul WeinerNot ApplicableNot Applicable
Jared ScarboroughNot ApplicableNot Applicable
Jacqueline Wright BonillaNot ApplicableNot Applicable
Omeshwar LawangeNot ApplicableNot Applicable
Octavio MunistNot ApplicableNot Applicable
Judith CardenasNot ApplicableNot Applicable
Hannah KrawczykNot ApplicableNot Applicable
Torea RodriguezNot ApplicableNot Applicable
Karen PoulterNot ApplicableNot Applicable